Gran Turismo 6

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Patrick So maja 17, 2014 13:15  Odp: Gran Turismo 6

Obrazek

A na takie ślady w kodzie gry natknęli się użytkownicy GTPlanet. ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy Pn maja 19, 2014 16:31  Re: Gran Turismo 6

... i myślę, że to odpowiedź czym pojedziemy za dwa tygodnie ostatnią, tę "właściwą" rundę GT Academy, bo rozczarować siebie tym jak dużo brakuje nam do najlepszych :D
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick Śr maja 28, 2014 16:35  Re: Gran Turismo 6

Odrobina nowości (świeższych, i tych mniej).

Premiera DLC Ayrtona Senny została przesunięta z 27 maja na koniec obecnego tygodnia. W zamian otrzymaliśmy porcję nowych zdjęć z gry.
Obrazek
Obrazek
Cała galeria.

+ wideo


Drugą rzeczą jest zaprezentowany projekt VisionGT w wykonaniu Volkswagena. Premiera zaplanowana w czerwcu.
Obrazek
Cała galeria.

+ wideo
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy Pt maja 30, 2014 14:26  Re: Gran Turismo 6

Senna DLC prawie ograny :) Zarówno F3 jak i F1 są świetne... PD udało się też nie skopać dźwięków i oba brzmią bardzo przyzwoicie.

Co do rodzynka z tej aktualizacji to zrobił na mnie ogromne wrażenie jeśli chodzi o przyspieszanie na Monzy jednak pobicie czasu Senny było IMO zbyt proste... na Brands już trzeba dokręcać mocno kierownicę i można rypnąć spina. Zabawa przednia ale przydałaby się klasyfikacja online, skoro samo złotko wpada łatwo, więc nie ma motywacji żeby kręcić idealne okrążenie (a mojemu na Monzy daleko od ideału) :)

Poczekam aż Patrick pobije moje czasy o kilka sekund i będę miał co robić w weeked :twisted:

Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick Pt maja 30, 2014 20:03  

Już możesz poprawiać czas przy Vision GT od Mitsubishi. :>

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy Pt maja 30, 2014 20:18  Re: Gran Turismo 6

Mitsubishi pyknęłem, żeby zgarnąć samochód, ale w momencie gdy jest GT Academy nie chce mnie się nawet uczyć tego Mattenhorna na pamięć :P

Do bezpośredniej walki zapraszam do GT Academy (gdzie chyba i Tobie i hidowi skopałem tyłki o sekundy.... oczywiście wciąż pamiętając że gracie na padach a ja na kierze... ale nie mam innych znajomych na Ps3:( :P). Kiedy się skończy wtedy chętnie porywalizuję w innych wyzwaniach ; )

Senna zaliczony w 100% na złoto... w Brands wyrównałem jego czas co do tysięcznej. Przyznam, że było to dla mnie trudne, tym bardziej szacun dla człowieka który zrobił to w realu przy ogromnych przeciążeniach i i manualnej skrzyni.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez hideto Pt maja 30, 2014 21:08  Re: Gran Turismo 6

To Mitsubishi to brzmi jak kosiarka...

A Monza nie jest taka łatwa... klucz to Lesmo 1 i Ascarii. Na tej drugiej tracę ponad sekundę bo mi dupa ucieka jak chce przejechać odpowiednio szybko. Da się szybko, tylko na padzie ciągle chwytam krawężnik i przez to łapię spina.

W 4 części jest mclaren ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Patrick So maja 31, 2014 7:42  

W czwartej części nie ma nic, jest pokaz slajdów o karierze Senny po odejściu z Lotusa.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy So maja 31, 2014 10:21  Re: Gran Turismo 6

Prawdo do McLarena, którego każdy chciałby zobaczyć w GT6 ma niestety Simraceway... sprawa licencji z F1 nie jest prosta.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick So maja 31, 2014 10:52  

Są chętni na pośmiganie Lotusem online dziś? ;>

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez hideto So maja 31, 2014 12:43  Re: Gran Turismo 6

Grekyy napisał(a):Prawdo do McLarena, którego każdy chciałby zobaczyć w GT6 ma niestety Simraceway... sprawa licencji z F1 nie jest prosta.

Akurat w tym przypadku licencje załatwia się bezpośrednio z zespołem a nie FOM. Simraceway ma prawa do wielu pojazdów Mclaren F1 i Mclaren Automotive. Sam im zrobiłem 3 auta z tej puli...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez hideto So maja 31, 2014 21:58  Re: Gran Turismo 6

BTW, zrobiłem złoto na Monzie... faktycznie za łatwo je osiągnąć. Z tak potężnymi błędami jakie zrobiłem na zakręcie nr 3, w ascari oraz na parabolice wbiłem Sennie ponad pół sekundy...

Za to na Brands mi nie idzie, ale jakoś nie przepadam za tym torem na padzie, ze względu na kilka hamowań na łukach...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Grekyy N cze 01, 2014 12:11  Re: Gran Turismo 6

Na Brands dosłownie wyrównałem czas Senny, co i tak dało złoto... można by szybciej, ale spodobał mnie się ten wynik :P

Dopiero na Brands czuć że z tym samochodem nie ma żartów :) Idealnie szybkie wyjście z zakrętu nr 2 jest trudne ze względu na moc i trzeba wcześniej wpinać biegi. Z manualną skrzynią (H) i sprzęgłem zabawa musi dopiero być świetna.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez rzeznik N cze 01, 2014 14:03  Re: Gran Turismo 6

Chyba najlepsze dotychczasowe DLC. Na Brands Hatch udało mi się poprawić czas Senny o około pół sekundy. Kluczowy jest pierwszy i czwarty zakręt. Trzeba przyznać, że to było najtrudniejsze wyzwanie (przynajmniej dla mnie).
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez Patrick Pn cze 02, 2014 16:11  

Kolejna runda Academy dostępna, czas udał mi się dość przyzwoity, niewielki zapas jeszcze został. ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron