Gran Turismo 6

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Grekyy Pn cze 02, 2014 17:10  Re: Gran Turismo 6

0,5 sekundy tracę z tego co widziałem ostatnio :P Świetna zabawa tym samochodem na SPA i nie tak frustrująca jak na Bathurst na drogowych oponach.

Mam duży margines do poprawy ale na 7 kilometrach ciężko nie spartolić żadnego zakrętu :) Dla mnie 1.16 do zrobienia, myślę że rekordy będą bliskie 1.13 :P
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick Pt cze 06, 2014 14:51  

Mam zamiar zorganizować weekendowe Megane Trophy - są jacyś zainteresowani? ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy Pt cze 06, 2014 20:03  Re: Gran Turismo 6

Ja standardowo bardzo chętnie, pod warunkiem że w niedzielę, bo jutro przewiduję spiralnego kaca.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick Śr cze 18, 2014 14:01  Re: Gran Turismo 6

Łatka 1.09 wydana. Poniżej lista zmian:

Vision Gran Turismo
„Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo” został udostępniony. Zobacz, jak sprawuje się ten dynamiczny samochód z napędem na cztery koła, który ma w sobie DNA sportowych GTI Volkswagena.

Gdy aktualizacja zostanie zainstalowana, samochód będzie można kupić dzięki opcji [Vision GT] znajdującej się w dziale [SAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Innym sposobem na zdobycie samochodu jest ukończenie okrążenia (czas nie jest istotny) w nowych zawodach sezonowych, dostępnych przez ograniczony czas.

Kombinezon „Volkswagen Vision GT” został dodany do działu [Stroje specjalne] w opcji [Wyposażenie kierowcy], która znajduje się w sekcji [TUNING I WARSZTAT] dostępnej z „Mojego Centrum”. Innym sposobem na zdobycie kombinezonu jest wyścig sezonowy, dostępny przez ograniczony czas.

Red Bull Ring
Pełna i krótka wersja toru Red Bull Ring została dodana do gry. Jest to bardzo szybki tor z długimi prostymi sekcjami, ale posiada również trudne, wąskie zakręty. Czas, jaki uzyskasz, zależy znacznie od tego, jak poradzisz sobie na tych zakrętach. W 2014 roku wyścigi Formuły 1 powróciły na ten tor po 11 latach. Ten tor łączy w sobie teraźniejszość i przeszłość.

Dodano nowe samochody
Następujące samochody zostały dodane do opcji [Salony samochodowe], która znajduje się w dziale [SAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Znajdziesz je również w opcji [Samochody polecane] mieszczącej się w tym samym dziale:

• GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ‘13
• Lexus IS F CCS-R ‘11
• Toyota TS030 Hybrid ‘12

Poprawki w modelu symulacji fizyki
Do modelu symulacji fizyki w Gran Turismo 6 wprowadzono następujące uaktualnienia:

(1) Dynamika samochodu na wewnętrznych częściach zakrętów oraz na wybojach została poprawiona;
(2) Efekt geometrii kół został zmieniony (głównie dotyczy to opcji „Kąt pochylenia kół”);
(3) Poprawiono kontrolę nad niektórymi samochodami z ciężkim tyłem;

Podstawowe ustawienia części tuningowych zostały zmodyfikowane, aby dostosować je do powyższych zmian.

Inne poprawki w samochodach
We wszystkich wersjach modelu Mitsubishi Lancer Evolution X będzie teraz można włączyć [Wspomaganie kierownicy] dostępne w [Opcjach jazdy] w szybkim menu.

Inne poprawki i zmiany dotyczące gry offline
- Do [Rejestratora danych] można teraz przejść z szybkiego menu prób czasowych. Uwaga - w ten sposób będziesz miał dostęp tylko do części funkcji. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji sieciowej.
- Do [Ustawień samochodu] dodano opcję [Przywróć domyślne], która przywraca samochód do stanu jak z salonu.
- Starty po sygnale są teraz dostępne na torach z sygnalizacją.

Inne poprawki i zmiany dotyczące gry w sieci
- W prawym dolnym rogu okna poczekalni wyświetla się teraz zegar, który odlicza czas do początku zawodów i do zakończenia głosowania na tor.
- Czas wczytywania prób driftu i prób czasowych (odcinek) został zmieniony.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Patrick So lis 15, 2014 10:38  Re: Gran Turismo 6

Pozwolę odkopać sobie temat. Zacznę od rzeczy oficjalnie zapowiedzianych przez PD:

W najnowszej łatce ujrzymy BMW M4 w wersji Safety Car, a także do modelu bazowego dodane zostaną możliwości modyfikacji (niestandardowe spoilery, felgi itp).
Obrazek

Nowe auta z cyklu Vision GT:

* Corvette VGT
* Chaparral 2X VGT


* Subaru VIZIV VGT


* Alpine VGT

Oraz co nam przyniosła poprzednia duża łatka o oznaczeniu 1.12.

Teraz trochę plotek (mniej lub bardziej prawdopodobnych).
Użytkownicy GTPlanet odnaleźli na oficjalnych serwerach zdjęcia odświeżonej wersji toru Suzuka, które nie zostały oficjalnie opublikowane w żadnym poście strony Gran Turismo. Link1 Link2

W kodzie gry odnaleziono dość spore wzmianki na temat różnych torów, które (jeszcze) nie są dostępne publicznie.
Kod: Zaznacz cały
campo
grandcanyon
hongkong
icerace
infineon
paris_tarmac
routex
seattle
smokey mountain south
tahiti maze
valencia
yosemite
yosemite_dirt


Kod: Zaznacz cały
ModelName   Label             NameJpn            NameEng
c231        interlagos_kart   インテルラゴスサーキット カート   Autódromo De Interlagos


Matterhorn (wersja rajdowa): Link1
Special Stage Route X (wersja alternatywna): Link1 Link2 Link3
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Grekyy So lis 22, 2014 19:52  Re: Gran Turismo 6

Nie mam teraz za bardzo czasu żeby grać, ale fajnie widzieć że GT6 dalej bardzo mocno się rozwija.

Poza elementami, o których pisze Patrick, doszły funkcje społecznościowe (kluby, profile itd), na plus zmieniło się miksowanie dźwięków (dobrze, że PD kombinuje coś z dźwiękami). Jeśli do tego wszystkie dojdą nowe tory w tym kapitalny Infeneon to nie wiem kiedy to wszystko objeżdżę ;P

W singlu zostało mi tylko zrobienie mistrzostw Red Bull na złoto, ale nie ciągnie mnie do tego.

Bawiłem się trochę w F1 2013 i po powrocie do GT6 uświadomiłem sobie na nowo jak fajną ma fizykę.

BTW. PD wzięli się też za banowanie konsol, użytkowników hakujących grę, co oznacza między innymi cheaterów. Brakowało mi tego na Race2Play, gdzie niektórzy ewidentnie naginają fizykę.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Grekyy Cz lis 27, 2014 14:42  Re: Gran Turismo 6

W związku z dodaniem community do GT6 Patrick założył klub, w którym chcemy zebrać ludzi z F1WM. Możecie dołączyć pod ID:

Identyfikator klubu
1014279
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez Patrick Wt cze 02, 2015 10:31  

Ostatnia runda GTACADEMY jest dostępna! Pochwalcie się swoimi czasami. Mój to 3:32.530

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez mr_broz So cze 06, 2015 11:25  Re: Gran Turismo 6

Ja mam niskie 3:33. Jak widać trochę brakuje do najlepszych. Jak znajdę trochę czasu to będę starał sie poprawić, bo z tego co widzę sporo tracę w szykanach Porsche i w sekcji pod mostem Dunlopa
Avatar użytkownika
mr_broz
 
Dołączył(a): Wt lis 16, 2010 20:23

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron