WRC 4

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez RdQ_ Wt sty 28, 2014 14:02  Re: WRC 4

Da radę zmienić w tej grze poziom trudności na jeszcze wyższy? :>
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Ralph1537 Wt sty 28, 2014 16:19  Re: WRC 4

RdQ_ napisał(a):Da radę zmienić w tej grze poziom trudności na jeszcze wyższy? :>


Po co, przecież masz dość wysoki w grze
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez RdQ_ Wt sty 28, 2014 16:20  Re: WRC 4

Tak wysoki, że grając na padzie, bez żadnych asyst z najcięższym poziomem dokładam Kubicy w WRC2 dwie sekundy na jednym odcinku. :twisted:
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Ralph1537 Wt sty 28, 2014 18:33  Re: WRC 4

To nie wiem jak to zrobiłeś, ktoś tu wcześniej pisał że jest trudno wygrać na najwyższym poziomie bez dobrych setupów, a jak wygrywasz to się ciesz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez rolnik sam w dolinie Wt sty 28, 2014 18:44  Re: WRC 4

Pewnie to ja pisałem, z tym, że chodziło mi raczej o kategorię WRC, dla mnie odjechanie Loebowi o 3-4s to powód do zadowolenia.
W WRC2 jest faktycznie łatwiej, ale nie wiem czy, aż do tego stopnia aby wygrywać na padzie.
Ciężko jest stwierdzić, które czasy z rankingu online są rzeczywiste, bo system jest na tyle zbugowany, że czasem przy lagu czas przestawał się liczyć i szczerze mówiąc nie wiadomo które czasy są realne. Więc niezbyt jest z czym porównać.

Tak swoją drogą, czy ktoś wie jak to możliwe abym stracił swój profil gdy gra synchronizowała się przez steam?
Mocno mnie to zirytowało bo straciłem wszystkie setupy, co siłą rzeczy odepchnęło mnie na jakiś czas od tej gry.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez RdQ_ Wt sty 28, 2014 18:54  Re: WRC 4

Ralph1537 napisał(a):To nie wiem jak to zrobiłeś, ktoś tu wcześniej pisał że jest trudno wygrać na najwyższym poziomie bez dobrych setupów, a jak wygrywasz to się ciesz

Właśnie setupów nie ruszam bo wtedy to w ogóle jest pogrom. :twisted: Jedynie na Monaco nie udaje mi się wygrać i przeważnie dojeżdżam trzeci albo czwarty. ;p A cieszyć to się nie ma z czego bo nudno się robi kiedy po pierwszym dniu spokojnie kontroluję rajd. :D

rolnik sam w dolinie napisał(a):W WRC2 jest faktycznie łatwiej, ale nie wiem czy, aż do tego stopnia aby wygrywać na padzie.

Oj uwierz, że jest łatwo. :-P No i mi chodziło o singla. ;p Multi jeszcze nie ruszam. :D

rolnik sam w dolinie napisał(a):Tak swoją drogą, czy ktoś wie jak to możliwe abym stracił swój profil gdy gra synchronizowała się przez steam?
Mocno mnie to zirytowało bo straciłem wszystkie setupy, co siłą rzeczy odepchnęło mnie na jakiś czas od tej gry.

Z tego co wiem, to raczej nie powinna to być wina Steam'a. On save'y trzyma w chmurze raczej.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez rolnik sam w dolinie Wt sty 28, 2014 19:46  Re: WRC 4

No całe życie żyłem ze świadomością, że steam zapewni mi tego typu komfort. Tymczasem po ponownym włączeniu gry wyświetliło się okno, że save jest uszkodzony i mogę wyjść z gry (cancel) lub usunąć stary profil, aby założyć nowy. Innego wyjścia nie miałem.

No to gratuluję z tymi setupami, ja bez ruszania nie potrafiłem się nawet zbliżyć do rozsądnych czasów.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Ralph1537 Śr sty 29, 2014 13:48  Re: WRC 4

Ja zauważyłem że to zależy od rajdu, na niektórych rajdach jest bardzo łatwo wygrać z dużą przewagą, a na innych jest się dużo dalej
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez jarrino So mar 01, 2014 0:02  Re: WRC 4

Czy ktoś miał już taki problem Kupiłem grę (wersję cyfrową),zainstalowałem i grałem.Padł mi dysk i po wymianie pobrałem grę przez steam i nie mogę jej włączyć.Wie ktoś o co chodzi?
jarrino
 
Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 0:27

Postprzez Ralph1537 Pn mar 03, 2014 12:45  Re: WRC 4

a synchronizowałeś spójność plików itd?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez jarrino Śr mar 05, 2014 15:44  Re: WRC 4

Robiłem wszystko co powinienem i dupa.Był nowo stawiany,legalny system i okazało się,że brak jakiegoś pliku systemowego.W końcu po naprawie poszło.....
jarrino
 
Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 0:27

Postprzez rolnik sam w dolinie Śr mar 05, 2014 17:01  Re: WRC 4

Tak głupio spytam, miałeś zainstalowanego DirectX i net Framework?
Miałem podobny problem gdy nie instalując żadnej gry (z którymi zazwyczaj się te biblioteki instalują) chciałem grać w WRC pobrane ze steama. To był tak banalny problem, że aż ciężko było na niego wpaść.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez rolnik sam w dolinie Pn paź 27, 2014 19:23  Re: WRC 4

Trochę odkopię, ale wróciłem dzisiaj do tej gry i naszło mnie pytanie "a gdzie WRC5?"
WRC4 było krokiem na przód i przyjemnie się w to grało, tymczasem wydawca gry przekazał rozwój kolejnej części jakiemuś francuskiemu Kylotonn Games, ich dotychczasowe twory to bardziej biedaNFS niż jakiekolwiek ściganie. Szkoda bo Milestone trafiło na dobry trop i mogłoby być znacznie lepiej w kolejnej odsłonie. Jestem pesymistycznie nastawiony do kolejnej części, wydanie w 2015 roku, dokładniejszej daty brak (stąd też nie zakładałem kolejnego tematu bo nawet screena z gry nie ma). Dobrze, że na wypadek gniota w 5 mamy wrc4 - lepszy rydz niż nic.

Jak popatrzeć na ich stronę z ogłoszeniami o naborze, to nabieram jeszcze większych wątpliwości.
http://www.kylotonngames.com/company.php?page=jobs
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron