World of Speed

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez bartek1042 Pn lut 10, 2014 18:24  World of Speed

"Slightly Mad Studios ujawniło swoją nową produkcję. Wraz z World of Speed twórcy wejdą na rynek masówek free-to-play.

Dobrze znana fanom prędkości ekipa Slightly Mad Studios zapowiedziała World of Speed, grę MMO free-to-play przeznaczoną wyłącznie na komputery osobiste. Gracze mają mieć okazję zasiąść za sterami ogromnej liczby aut, poczynając na samochodach, które można zobaczyć każdego dnia na miejskich drogach, przez najszybsze pojazdy mechaniczne jakie istnieją, aż po najsłynniejsze modele w historii wyścigów.

- W sercu World of Speed leży unikatowe doznanie sieciowe z udziałem mnóstwa graczy. Zawiera w sobie dynamiczne elementy społecznościowe i zupełnie nowe sposoby rywalizacji sieciowej w grach wyścigowych - zarówno na poziomie indywidualnym, jak i drużynowym - mówi Ian Bell, dyrektor wykonawczy Slightly Mad Studios. Zapowiada, że gra będzie nieustannie wspierana świeżą zawartością." - http://www.gram.pl/news/2014/02/10/worl ... eeny.shtml

http://www.worldofspeed.com/

Czekam :> Jeśli będzie to coś jak TDU połączone z większym realizmem to od razu mają moje pieniądze na "coinsy" w grze :)
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez DawiDch Śr lut 12, 2014 15:28  Re: World of Speed

Dla mnie to samo, ale chyba wiem czego brakuje. Aut. Aut typu W201, W124, E36, E39, E30 itp.
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez iAdam Pt sie 15, 2014 11:41  Re: World of Speed



Wczoraj udało mi się nagrać dość rzadki jak na razie materiał z WoS. Niestety moim zdaniem tryby się nie spodobają graczom którzy chcąc walczyć o pozycje w wyścigach. Promowane są różne zachowania za które dostajemy określoną liczbę punktów rywalizując z przeciwną drużyną, wygrywa ta która np najlepiej trzyma się w drafcie, driftuje itp. Sterowanie na padzie, a fizyka arcadowa bo czego innego można było się spodziewać. Gdy dodane będą jakieś ciekawe tryby, gra może okazać się fajną rozgrywką online z przyjaciółmi.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013


Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości