GRID: Autosport

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez dominoziom2007 Wt cze 03, 2014 14:31  Re: GRID: Autosport

Lista torów: - Łącznie: 22 lokalizacje, 111 torów
Tory stałe:

  • Autódromo do Algarve - 4
  • Circuit of the Americas - 6
  • Mount Panorama - 2
  • Brands Hatch - 6
  • Autosport Speedway - 7
  • Hockenheimring - 6
  • Indianapolis - 5
  • Intercity Istanbul Park - 4
  • Circuito Del Jarama - 2
  • Circuit Mont Tremblant - 6
  • Okutama - 6
  • Red Bull Ring - 6
  • Sepang International Circuit - 6
  • Spa-Francorchamps - 4
  • Yas Marina Circuit - 7

15 lokalizacji, 77 torów

Tory miejskie:

  • Barcelona - 6
  • Chicago - 6
  • Detroit - 2
  • Dubai - 6
  • Paris - 6
  • San Francisco - 6
  • Washington - 6

7 lokalizacji, 38 torów


PS: pogrubienie = dostępność toru także w nocy, liczba = ilość torów w lokalizacja
Avatar użytkownika
dominoziom2007
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 13:18

Postprzez iAdam Wt cze 03, 2014 16:17  Re: GRID: Autosport

Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez Hellsbells Pn cze 09, 2014 16:17  Re: GRID: Autosport

Ford GT40 MK1 Vs Mont Tremblant

To ma być ten zapowiedziany widok z kokpitu?
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez gornik Pn cze 09, 2014 16:23  Re: GRID: Autosport

Zauważyli że ludzie zadowolili się patchem który daje kamerę z kokpitu mimo że takowego modelu specjalnie nie było, to po prostu zwiększyli tylko rozdzielczość tekstur, bez wymodelowania kokpitu i mają efekt który niedzielnych graczy zadowoli za małą część tego ile by musieli zrobić wnętrza 1:1 (działające zegary, wyświetlacze i tym podobne)
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez iAdam Pn cze 09, 2014 16:26  Re: GRID: Autosport

Jest jeszcze jedna pozycja z "kokpitu" gdzie widać kierownicę. Oczywiście wszystko zblurowane.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez Voltare So cze 28, 2014 11:40  Re: GRID: Autosport

Grał już ktoś ? Jakieś opinie ? Muszę przyznać że gra zaskoczyła mnie pozytywnie, ponieważ nie spodziewałem się czegoś wielkiego a dostałem tytuł który mi odpowiada, a którego mi brakowało. Coś pomiędzy zwykłą arkadówką a symulacją gdzie z wyłączonymi asystami na poziomie trudnym nie jest tak łatwo. Jedynym wyżej wspomnianym wielkim minusem tej produkcji jest widok z kokpitu. Jak dla mnie nie da się tak grać bo rażą strasznie te niedokładne tekstury i nawet wielki blur w niczym nie pomaga. W ogólnym rozrachunku gra jest o wiele lepsza niż jej poprzedniczka lecz do pierwszego GRiD'a troszkę jej brakuje a swoją fizyką dużo bardziej przypomina mi TOCE 3 niż GRiD'a co dla mnie jest akurat plusem bo także wiele godzin spędziłem przy tamtej produkcji :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez rolnik sam w dolinie So cze 28, 2014 13:34  Re: GRID: Autosport

Póki co ogarniałem Touringi i Endurance w karierze na Hard bez asyst z długością X3. Trochę irytująca jest głupota rywali w ich agresywności, czasem trącą twój samochód w nieodpowiednim momencie i kończy się to w żwirze. Jeśli chodzi o sam model jazdy to tak jak napisałeś nie jest to typowe arcade, ale też i do symulatorów daleko. Sam model jazdy przyjemny, pozwala czasem pojechać delikatnym uślizgiem bez wielkich strat. Gra w sam raz dla zabawy i odprężenia, w endurance pod koniec wyścigu mam ciepło z oponami, wygląda na to, ze taki był ich cel. Póki co produkcja na + zobaczymy jak będzie dalej.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez iAdam So cze 28, 2014 17:36  Re: GRID: Autosport

Ja do gier tego typu używam wyłącznie klawiatury, i muszę przyznać że tu bez asyst oraz AI na max czasem jest trudno dojść 1 miejsce, przynajmniej jest walka więc AI na plus.

Bolidy i endurance dość trudne do ogarnięcia na klawiaturze, szczególnie GT pod koniec wyścigu już na wyjściu są piekielnie trudne do opanowania na 0-1 kontrolerze.

Jak na razie jeżdżę dla ofert innych teamów więc o samej karierze nic nie mogę powiedzieć.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez Arnulf So cze 28, 2014 18:17  Re: GRID: Autosport

Voltare napisał(a):swoją fizyką dużo bardziej przypomina mi TOCE 3 niż GRiD'a co dla mnie jest akurat plusem bo także wiele godzin spędziłem przy tamtej produkcji


Podobnie jak Ty, też porównuję każdy element gry do Toci 3. W wielu aspektach mi tamtą grę przypomina, aczkolwiek jest kilka (dość poważnych) punktów, gdzie Autosport wypada gorzej. Po pierwsze jak dla mnie niezrozumiałe jest wywalenie z gry o tematyce wyścigowej elementu pit-stopów. Nie wiem jaki był tego cel, ale dziwnie się jedzie, gdy opony nie zużywają się w ogóle (teraz Codemasters przesadził w drugą stronę, w F1 2013 nie dało się jeździć, a teraz mamy pancerne opony). Po drugie: czemu wywalili lusterka? Nie pamiętam czy w Toce były, a wydaje mi się, że były, niemniej jednak jest to dziwne zagranie. Również torów jest chyba mniej niż w tamtej produkcji.

Na plus jednak zaliczyć trzeba fajnie zrobiony poziom trudności. Na Very Hard faktycznie trzeba się postarać, żeby osiągnąć dobry rezultat. Również asysty jazdy przypominają Toce 3. Jak już było wspomniane - nie jest to symulator, ale też nie Need for Speed. Nie czerpałem jakoś nigdy radości z jazdy w dumnie nazywanych mianem "symulatorów" grach, bo jakoś wolę sobie pojeździć niż dłubać w ustawieniach. Więc tu też duży plus.

Ogólnie gra jest przyjemna, gdyby tylko nie "zapomniałoby" się twórcom o pit-stopach - byłaby bardzo dobra.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez gornik Wt lip 22, 2014 14:57  Re: GRID: Autosport

Wyszło nowe DLC do grida z 3 Brytyjskimi autami


Co ciekawe, z filmiku można wyłapać że możliwe iż jedno z DLC będzie dotyczyć Starszych aut turystycznych, albo po prostu do jednego z dlc wrzucą Volvo 850, czyli pierwsze Kombi które było w BTCC
Obrazek
W każdym razie do do żadnego auta mi to nie pasuje a jedynie te auto było jakoś bardziej znane, przez co mogli nim się zainteresować :)
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość