ToCA 2 Touring Cars

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez MMMotorsport Cz sie 07, 2014 9:55  ToCA 2 Touring Cars

Mam problem z uruchomieniem fantastycznej gry od Codies, ToCA 2 Touring Cars na Windows 7. Ma ktoś może pomysł jak to rozwiązać, bo ustawianie rzeczy typu zgodność systemu, czy uruchamianie jako administrator nic nie daje.


Zaznaczam, że zakładam wątek nie ze względu na moje problemy, lecz dla graczy, którzy pamiętają lub dalej grają w Tocę 2 Touring Cars, ale też i dla tych którzy nigdy w nią grali. Dla tych, którzy z tym tytułem dotąd się nie spotkali ToCA 2 Touring Cars, (nie mylić z ToCA 2 Race Driver!), to gra z 1998 roku, która jest poświęcona BTCC (British Touring Car Championship), a dokładniej sezonowi 1998. W grze znajdziemy takie samochody jak np.: Nissan Primera, Renault Laguna, czy Volvo S40. Nie brakuje również znanych kierowców jak: Yvan Muller, Gianni Morbidelli, Alain Menu, albo James Thompson. W grze dostępny jest tryb kariery jednego gracza gdzie wcielamy się w kierowcę BTCC, lecz możemy też wybrać sezon w autach serii towarzyszących np. w Formule Ford. Możemy również jechać w trybie multiplayer na split-screenie, albo w rozgrywkach sieciowych. Mamy też tor testowy, możliwość przejechania pojedynczego wyścigu, wyzwania i time trial. Gra również została wydana na PlayStation 1 (PSX). W Polsce dystrybutorem gry była firma CDProjekt. Mam nadzieję, że tym którzy nie znali tej gry, albo tym którzy znali nazwę, ale nie pamiętali samej gry przybliżyłem te grę. Codemasters już chyba nigdy nie wydało tak dobrej gry i póki co nie wydaje.
Avatar użytkownika
MMMotorsport
 
Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 20:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krauza Cz sie 07, 2014 15:16  Re: ToCA 2 Touring Cars

http://games.reveur.de/en/news/3578/

Tutaj jest coś napisane. Ale chyba najłatwiejszym sposobem będzie pobranie obrazu iso do PSX i pobranie emulatora do szaraka.
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez Ralph1537 Cz sie 07, 2014 20:49  Re: ToCA 2 Touring Cars

Mnie działa na windows 7 na stacjonarnym kompie, u kuzyna znowu na laptopie tez z Windows 7 gra co prawda się uruchamia ale nie da się grac
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez BananF1 Pn lis 10, 2014 14:26  Re: ToCA 2 Touring Cars

Pamiętam jak grałem, w tą grę za czasów podstawówki, to była gierka i zawsze się dostawałem kurwicy że byłem ostatni :D, ale grało się w to całymi dniami... po prostu gra miała sobie to coś.. :-)

A tak na marginesie, która część jest dla was lepsza? TOCA 2 czy TOCA 1 z 1997 roku..
BananF1
 
Dołączył(a): Pn lis 10, 2014 14:16
Lokalizacja: Stare Skoszewy/Nowosolna

Postprzez Ralph1537 Śr lis 12, 2014 0:27  Re: ToCA 2 Touring Cars

TOCA 2 jest najlepsza, choć trochę wprowadzili tam nie realne przepisy jak pit stopy, ale wszystko dla lepszej rozrywki i taka właśnie się okazała :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006


Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron