WRC 5

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Woolf Cz sty 22, 2015 18:07  WRC 5

Obrazek

Studia Bigben Interactive i Kylotonn ogłosiły 5. część z serii WRC na jesień tego roku.

Twórcy zapowiadają "wiele niespodzianek", a w rozwój gry angażuje się między innymi Sébastien Chardonnet, kierowca dotąd startujący w klasie WRC3. - To ekscytujące pomagać Kylotonn w tworzeniu najlepszej gry WRC, jaką kiedykolwiek widzieliście. Łączenie mojego wyścigowego doświadczenia, a także tego jako gracza, z ich technicznego punktu widzenia jest czymś interesującym, gdy starasz się stworzyć możliwie najbardziej realistyczną grę. - stwierdził Chardonnet.

Trailer zaprezentowany dziś przez twórców (w mojej opini kiepsko wykonany, nie sprawił, żebym nie mógł się jej doczekać):


Osobiście, mam duży apetyt na porządną grę rajdową, bo to, co do tej pory otrzymywaliśmy, z fanowskiego punktu widzenia było zrobione na odwal się. Czekam na długie OS-y, walkę z samochodem, dynamiczne warunki pogodowe. Czy zobaczymy to w tej części, czy znowu się zawiedziemy?
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Saruto Cz sty 22, 2015 19:19  Re: WRC 5

Trailer wygląda jak z poprzednich części. Gdyby był poziom grywalności jak w RBR to byłoby miło ;) ale nie liczę na sukcesy, do WRC4 z roku na rok było coraz gorzej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości