Przed GP Chin 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Endrju Szopen So kwi 13, 2013 12:08  Odp: Przed GP Chin 2013

Tak samo nikt nie zorientował się w Abu Dhabi. Zdarza się.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bohdi So kwi 13, 2013 14:06  Re: Przed GP Chin 2013

Nie.
W Abu Dhabi przekombinowali w drugą stronę. Ale fakt, też się zdarza.

Nieczęsto zgadzam się z tym panem, jednakże tym razem bardzo dobrze to ujął:
C. Gutowski, FB:
Na spotkaniu z mediami w czwartek Vettel spytany, czy został ukarany, żartował, że ma ślady na plecach. Pytanie było o tyle durne, że od początku było wiadomo, kto w obrębie zespołu zawsze ponosi winę za wszystko i kto zostanie ukarany (i nie mam tu na myśli zapowiadanego cofnięcia na koniec gridu).

Jeśli ktoś uważa, że to spiskowe teorie - powodzenia. Moja opinia w tym temacie jest niezmienna od lat. Za dużo już widziałem w tym sporcie sytuacji, kiedy "przypadkiem" kogoś za późno wypuszczono na tor w kwalu, albo "niechcący" zmieniano ciśnienia w kołach przed startem (czy przed pit stopami) i tak dalej i tak dalej. Teraz przypadkiem benzyny w zbiorniku zabrakło.

Najzabawniejsze jest to, że te zbiegi okoliczności w przypadku byków są przewidywalne dla dzieci w wieku przedszkolnym. I chwała im za to, bo większość ekip na przestrzeni lat była znacznie bardziej dyskretna. Tutaj przynajmniej mamy jasność, tylko nie jestem pewien, czy o to im chodziło...
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez cichy So kwi 13, 2013 16:25  Re: Przed GP Chin 2013

Obrazek

Tak mi się skojarzyło po kolejnym, dennym wpisie Pana Cezarego, ale po Tobie Bohdi to się ni chu chu spodziewałem, że łykniesz to jak pelikan.
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez SirKamil So kwi 13, 2013 17:03  Re: Przed GP Chin 2013

Trudno uwierzyć w teorie spiskowe. Co by nie mówić o Hornerze, to pod poprzednim szefem Red Bull nie robił takich rzeczy. To znaczy potrafili sobie poradzić z Markiem lepiej, o wiele subtelniej. Np. nie przykładając się do rozwiązywania problemów, które miał. Magiczne sprzęgło i tak dalej. Nie wiadomo jaką manierę przybierał, bądź zaczyna przybierać RBR pod nowym kierownictwem. Nowy prezes to często nowe porządki a nowy jest jakby nie patrzeć skłócony z Webberem- podwładnym i zarazem konkurentem z drugiej strony garażu. Jeśli to się nie będzie powtarzać, to błąd. Jeśli będzie (niekoniecznie paliwo, opcji sabotażu jest wiele) to ciekawa odmiana mobbingu.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez bohdi So kwi 13, 2013 19:21  Re: Przed GP Chin 2013

cichy napisał(a):
Tak mi się skojarzyło po kolejnym, dennym wpisie Pana Cezarego, ale po Tobie Bohdi to się ni chu chu spodziewałem, że łykniesz to jak pelikan.


Cichy, ja niczego nie łykam (może poza tabletkami na nadkwasotę ;) ). Ja jedynie widzę co się dzieje w tym, hmm zespole.
Po prostu przytoczyłem wypowiedż Cezarego, z którą jak najbardziej się zgadzam. Ty nie musisz, masz do tego święte prawo.
Nie rozumiem natomiast analogii pomiedzy F1 a zdjęciem przedstawiającym ludzi z symbolami religijnymi i flagami otoczonych przez policję.
Jak mniemam, miała być to kpina, jednakże, zastanów się, była chyba nieco "nie na miejscu"?

Nie wiadomo jaką manierę przybierał, bądź zaczyna przybierać RBR pod nowym kierownictwem

Ależ oczywiście, że wiadomo, SirKamil.
Będzie typowy niemiecki "ordnung".
Taki przykład, na zasadzie analogii z sytuacją na Cyprze; tam Angela zabrała Cypryjczykom oszczędności, w Red Bull'u, nowy Prezes zabrał Markowi paliwo :wink: .

Konferencja po kwalifikacjach:
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Venio So kwi 13, 2013 21:21  Re: Przed GP Chin 2013

Ja jakbym miał wyciągać jakieś teorię spiskowe, to napisałbym, że 'wyeliminowali' Marka, aby nic głupiego na starcie nie zrobił i żeby 'ostygł' 1 wyścig. Nie wierzę w to, ale nie takie baśnie powstawały.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez marwoj666 N kwi 14, 2013 5:59  Re: Przed GP Chin 2013

Webber wystartuje z pitlane. RB wymienił skrzynie i zmienił ustawienia :wink:
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez cichy N kwi 14, 2013 7:15  Re: Przed GP Chin 2013

Na bank zrobili to specjalnie i dali mu wadliwe, bo Vettel!
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez rolnik sam w dolinie N kwi 14, 2013 7:37  Re: Przed GP Chin 2013

cichy napisał(a):Na bank zrobili to specjalnie i dali mu wadliwe, bo Vettel!

Nie przesadzasz trochę?
Parę osób zwróciło uwagę, że mogło to być specjalnie, jednak mimo wszystko nie był to główny watek w tym temacie. Ty natomiast od razu piszesz swoje, nawet jeżeli nikt po ostatnim poście jeszcze o tym nie wspomniał. Sam nakręcasz temat....
Na pewno ktoś by o tym wspomniał, ale dla mnie tylko wzbudzasz niepotrzebne dyskusje.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez cichy N kwi 14, 2013 7:48  Re: Przed GP Chin 2013

Uczyłem się od Ciebie ;)


Bernie właśnie powiedział Sky, że od Barcelony mają być dodatkowe opony na treningi.. ciekawe czy się sprawdzi. Swoją drogą, lekko zlano Martina na gridzie ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez xdomino996 N kwi 14, 2013 7:53  Re: Przed GP Chin 2013

Dodatkowe opony przydałby się na Q i wyścig.
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości