GP Niemiec 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar N lip 07, 2013 15:16  GP Niemiec 2013

Powrót do rozkładu sił z początku sezonu dzięki zmianie w oponach, czy może jednorazowy przypadek? Wygląda na to, że Lotus odzyskał swoje tempo z początku, a Mercedesowi wróciły problemy z oponami. RG powinien wcześniej puścić Raikkonena, może wtedy by mu starczyło okrążeń na dogonienie Vettela.

PS. Słuchanie radia Vettela po wyścigu doprowadza do mdłości, powinni ostrzegać przed tym.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez ice N lip 07, 2013 15:17  Re: GP Niemiec 2013

Pieczar napisał(a):Powrót do rozkładu sił z początku sezonu dzięki zmianie w oponach, czy może jednorazowy przypadek?

Wg. mnie 90% zasługi w tym ma temperatura i podobny układ sił będzie na Węgrzech.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez ouninpohja N lip 07, 2013 15:43  Re: GP Niemiec 2013

Pieczar napisał(a):PS. Słuchanie radia Vettela po wyścigu doprowadza do mdłości, powinni ostrzegać przed tym.

Gdy jest nadawany jakikolwiek urywek team radio to przecież masz grafikę z podanym nazwiskiem. Mnie dobijają te pochwały inżyniera alonso po każdym manewrze wyprzedzania... Dobrze że dzisiaj to nie było mi groźne. :)
Avatar użytkownika
ouninpohja
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 11:39

Postprzez Arnulf N lip 07, 2013 15:48  Re: GP Niemiec 2013

Czy nie uważacie, że obecna forma SC jest trochę nietrafiona? Po dzisiejszym przypadku SC powinien wyjechać raptem na jedno okrążenie, wszakże nic się praktycznie nie stało, tymczasem cała procedura i tak musiała być wykonana przez co SC jeździł i zbierał towarzystwo dobre kilka okrążeń.
Webber nigdy by nie skończył tego wyścigu w punktach, gdyby nie SC. Gdybyśmy mieli taką formę SC jak parę lat temu, że nie ma żadnego przepuszczania, odrabiania itd. to fakt, byłoby dalej narzekanie przy restarcie, że dublowani zawalają drogę, ale ich i tak w ciągu jednego okrążenia się wyprzedzi, a przynajmniej nikt w znaczący sposób nie będzie korzystał na SC, a w dodatku - co najważniejsze - nie będzie on przy najgłupszej okazji jeździł po torze x okrążeń.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez cichy N lip 07, 2013 16:00  Re: GP Niemiec 2013

Nie no lepiej jest słuchać dwóch Panów z latynoskim akcentem, którzy czasami brzmią jak na kwasie.. "bjutiful, szoł jor pałer, giw as jor potenszial" itp..
Na prawdę, rzygać to się chcę od już Waszego hejtowania.

Wyścig super! Nurbur to jednak Nurbur! Brawa dla Marka, skończyć w punktach po takiej akcji, no na pewno pomógł SC, nie ukrywajmy, ale i tak świetny wynik!
Massa :evil:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Pieczar N lip 07, 2013 16:00  Re: GP Niemiec 2013

Gdy jest nadawany jakikolwiek urywek team radio to przecież masz grafikę z podanym nazwiskiem.

Jest zdecydowanie za mało czasu między pokazaniem napisu "team radio" a jego wrzeszczeniem :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez baron N lip 07, 2013 16:10  Re: GP Niemiec 2013

Massa :evil:


To niemożliwe żeby to był błąd kierowcy. Nad nim ciąży jakiś fatum :shock: .

Co do wrzeszczenia Vettela to ja po prostu wyłączam głośność na pilocie i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Cieszy mnie jedynie postawa Romka w tym wyścigu. Liczyłem jednak, że da radę pogonić Vettela.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez ouninpohja N lip 07, 2013 16:20  Re: GP Niemiec 2013

Pieczar napisał(a): Jest zdecydowanie za mało czasu między pokazaniem napisu "team radio" a jego wrzeszczeniem :P


No faktycznie, bo team radio ze zwycięzca na zjazdowym to jest coś niespodziewanego. Nie marudź. :)
Avatar użytkownika
ouninpohja
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 11:39

Postprzez adagio28 N lip 07, 2013 16:27  Re: GP Niemiec 2013

Zamiast Grosjeana Lewis i podium cud-miód-malina. Ale i tak jest świetnie: Sebastian wreszcie wygrywa przed swoją publicznością, a i Kimi solidnie punkty ciuła. Podobał mi się wyścig, bardzo :dobrze:
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez ouninpohja N lip 07, 2013 16:32  Re: GP Niemiec 2013

Szkoda mi dzisiaj Maldonatora, dobra i równa jazda bez głupich błędów, ograniczał pit stopy jak tylko się dało żeby nic nie spierdzielili, a mimo to im się to udało, ech. :/
Avatar użytkownika
ouninpohja
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 11:39

Postprzez bonafide N lip 07, 2013 16:33  Re: GP Niemiec 2013

Niektórym hejtowanie tak mocno weszło w krew, że zawsze znajdzie się powód, nawet najbardziej banalny i niedorzeczny...

Coś mało tylko pochwał dla Alonso widzę, może za bardzo męczył się z Hamiltonem i nie dał rady Groszkowi...

Sam wyścig ciekawy, szkoda Masy bo nie ma chłopak szczęścia, brawa dla Groszka i Hulkenberga
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez Pieczar N lip 07, 2013 16:39  Re: GP Niemiec 2013

Niektórym tak wszystko kojarzy się z hejtowaniem, że napisanie czegokolwiek na Vettela od razu jest szufladkowane jako "hejtowanie". Coś jak próba nazwania Żyda czy Murzyna idiotą, po czym dostaje się łatkę antysemtiy albo rasisty. Nie, to nie jest hejtowanie, tylko luźne stwierdzenie, tak więc wyluzujcie trochę panowie zanim wam żyłki pękną.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez bohdi N lip 07, 2013 16:40  Re: GP Niemiec 2013

Kara 30 tys Euro dla RB za niebezpieczne wypuszczenie Webbera:
David Croft ‏@CroftyF1 4m
€30,000 Euro fine for Red Bull for Mark Webber unsafe release, news just out

"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez marrak N lip 07, 2013 16:56  Re: GP Niemiec 2013

Czy nie uważacie, że obecna forma SC jest trochę nietrafiona? Po dzisiejszym przypadku SC powinien wyjechać raptem na jedno okrążenie, wszakże nic się praktycznie nie stało, tymczasem cała procedura i tak musiała być wykonana przez co SC jeździł i zbierał towarzystwo dobre kilka okrążeń.

Zdecydowanie tak. Tylko on właśnie tak długo musi być na torze bo musi czekać żeby ostatni kierowcy dojechali do stawki i zdublowani mogli się oddublować. Dziś to jeszcze nic ale tydzień temu jak jeździł bez celu tyle okrążeń :P
Z drugiej strony, pamiętam że był takie GP gdzie oddublowanie uratowało wyścig, bo inaczej zostałoby chyba 5 nie zdublowanych, a tak wszyscy mają równe szanse a nie tylko Ci który w danym momencie jeszcze nie byli zdublowani.
Ten przepis jest chyba tylko po to aby nie zrobić przepaści między kierowcami którzy przed wyjazdem mają + 140s i + 1LAP.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Grzesiek1713 N lip 07, 2013 16:57  Re: GP Niemiec 2013

adagio28 słuchacz zespołu MiG? :P

Wyścig extra, nic dodać nic ując, fenomenalne podium i rywalizacja do samej mety
HAM | VET | RIC | KVY | VES
Red Bull F1 2015
POLUB: http://www.facebook.com/f12015
Avatar użytkownika
Grzesiek1713
 
Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 9:38

Następna strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron