Przed GP Włoch 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk So wrz 07, 2013 17:02  Re: Przed GP Włoch 2013

No ponoć na twitterze udostępnił, że będzie miał coś ważnego do przekazania w ciągu najbliższych dni... Tylko mnie się coś ubzdurało, że na Monzy :razz:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez rno2 So wrz 07, 2013 17:02  Re: Przed GP Włoch 2013

Europejczyk napisał(a):Na Monzy Alonso miał ogłosić coś ważnego... Ciekawe kiedy to zrobi...


A to nie chodzi o ten wpis na twitterze sprzed jakiegoś czasu, że ,,wkrótce coś ważnego ogłosi"? (nie wspominał wtedy o Monzy, tylko, że wkrótce).
Bo wydaje mi się, że to o to właśnie chodziło - czyli to, że wykupił ten zespół kolarski.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Europejczyk So wrz 07, 2013 17:05  Re: Przed GP Włoch 2013

Tak jest, o ten wpis mi się rozchodzi.

Kurde, to chodzi o ten zespół kolarski ? Myślałem, że chodzi o coś większego... na przykład zmiana teamu :razz:


@Down

Wiem, z tą Monzą to gafa :shock: Wiedziałem o tej ogłoszonej informacji, ale myślałem, że jeszcze ogłosi coś bardziej ważnego i związanego z przyszłym sezonem 8-)
Ostatnio edytowano So wrz 07, 2013 17:10 przez Europejczyk, łącznie edytowano 2 razy
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez AleQ So wrz 07, 2013 17:05  Re: Przed GP Włoch 2013

Europejczyk napisał(a):Na Monzy Alonso miał ogłosić coś ważnego... Ciekawe kiedy to zrobi...

Słabo informacje czytasz, Alonso już ogłosił ważną sprawę. I nie miał jej wcale upubliczniać na Monzy ;)

Kwalifikacje epickie, różnice minimalnie, oby jutro popadało.
Vettel znowu z PP i raczej powinien jutro bez problemów wygrać. Cieszy dobry kwal Hulka. Jeżeli nie będzie cudów to Kimas i Hamilton już mogą się żegnać z walki o tytuł. Ferdynand może sobie pluć w brodę, bo P3 było w zasięgu. Jutro na pewno obejrzymy "świetny" start Webbera, choć liczę na podium dla Aussie :P

Reakcja Alonso była ... bezsensowna, bo nawet zakładając, że miałby ten tunel za Massą to i tak na Ascari by stracił. Już widzę, że człowiek od PR uratował Hiszpana :twisted: Ale mimo wszystko takie zachowanie przy Markizie :lol: Flaviuszu i ludziach od FIATu było nie do przyjęcia. Czekam teraz na komentarz Stefana w tej sytaucji :razz:
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez rno2 So wrz 07, 2013 17:13  Re: Przed GP Włoch 2013



"So you have to let him go, really. You are stupid! Mamma mia guys!"
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Kazik So wrz 07, 2013 17:22  Re: Przed GP Włoch 2013

rno2 napisał(a):
"So you have to let him go, really. You are stupid! Mamma mia guys!"

Jednak...baaardzo sfrustrowany Nando w Ferrari.
Tymczasem Sutil trzy oczka w plecy za "pomoc " dla Lewisa.
Wybitnie nie idzie ostatnio chłopakom z Force India.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Simi So wrz 07, 2013 19:56  Re: Przed GP Włoch 2013

Podobno Alonso powiedział przez radio sarkastycznie: "Naprawdę jesteście geniuszami chłopaki" i dotyczyło to faktu, iż został wypuszczony na tor tuż przed Rosbergiem. Sam Montezmolo przyznał, że jego stosunki z Alonso są bardzo dobre.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Arnulf So wrz 07, 2013 20:38  Re: Przed GP Włoch 2013

Im Alonso gorzej idzie, tym mniej da się go lubić. I nie, wcale nie chodzi tutaj o "sezonowe kibicowanie najlepszym", ale o to, jak ten kierowca postępuje w obliczu słabszej formy/gorszych wyników itp. Jeśli wszystkie powyższe cytaty są prawdą to praktycznie przekreśla to wizerunek Alonso jako sportowca. Nie rozumiem trochę, jak o swoich pracodawcach i współpracownikach można powiedzieć, że są głupi.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez jans21 So wrz 07, 2013 21:50  Re: Przed GP Włoch 2013

Tak dla jasności - Alonso mówił po włosku i nie jest do końca zrozumiałe czy użył słowa: scemi czyli idioci, czy geni czyli geniusze: więc może póki co nie oceniajcie jeszcze go tak surowo.
Sami Włosi nie do końca zrozumieli co Alonso dokładnie mówił.
jans21
 
Dołączył(a): Pn wrz 03, 2012 10:51

Postprzez fordern So wrz 07, 2013 22:06  Re: Przed GP Włoch 2013

Już widzę próby usprawiedliwiania Ferdka, i do jutrzejszego wyścigu dojdziemy do tego, że gratulował Vettelowi Pole Position, samemu przyznając się do błędu. Ludzie, zrozumcie że ten człowiek nie jest bożkiem (wbrew temu, co mu się wydaje), i na gorąco obraził członków swojego zespołu. Jak już do niego doszło co powiedział, to w wywiadach od razu się usprawiedliwiał - przecież to logiczne.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez bohdi So wrz 07, 2013 22:07  Re: Przed GP Włoch 2013

Simi napisał(a): Sam Montezmolo przyznał, że jego stosunki z Alonso są bardzo dobre.


Tak, tak, zwłaszcza, że po kwalifikacjach publicznie zapytał sie Alonso, czy w przyszłym sezonie jeżdżi dla Marussi:
Jon Noble ‏@NobleF11m
Caught up in an amusing press scrum with Luca di Montezemolo just now. He shouted at Alonso to ask if he was driving for Marussia next year


Tak dla jasności - Alonso mówił po włosku i nie jest do końca zrozumiałe czy użył słowa: scemi czyli idioci, czy geni czyli geniusze: więc może póki co nie oceniajcie jeszcze go tak surowo.


Co w żaden sposób nie zmienia pejoratywnego wydżwięku jego wypowiedzi.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez SirKamil So wrz 07, 2013 22:22  Re: Przed GP Włoch 2013

Giga Nico. Chyba tylko przez jego występ srogo żałuje, że nie mogłem zobaczyć kwalifikacji a jutro nie zdołam obejrzeć wyścigu.

Ogólnie jak się popatrzeć w cyferki nic specjalnie nie zaskakuje. Red Bull ze swoim pakietem low o wartości ceny elektrowni jądrowej rozstawił wszystkich po kątach mimo silników Renault, przecież tak słabych, że ruszają tylko na pych. Tradycyjnie mocne w takim środowisku technologicznym Ferrari to kolejny brak zaskoczenia, podobnie jak w przypadku STR. To terytorium częściowo też pokryło braki McLarena.

Brak zaskoczenia to też kłopoty samochodów typowo dociskowych Mercedesa i Lotusa. Brak czołowej formy Mercedesa w tym ujęciu było widać już na Spa w kwalifikacjach, to znaczy w Q2 na którym zaczęły i skończyły się kwalifikacje. Ulepszony pakiet low na Monze był chyba inspirowany dokonaniami RB, ale bądźmy uczciwy- RB projektował swój większości 2011 roku gdy mieli potwora o takiej przewadze docisku, że w zasadzie nie musieli go szukać i mogli poświęcić się nieco innym zagadnieniom. Lotus też wyraźnie puchł na prostych w Spa, ale do czołówki wślizgiwał się jakąś kompletnie popepszoną formą w szybkich zakrętach drugiego sektora. Na Monzy nie ma takiego sektora. Gra skończona.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Kazik N wrz 08, 2013 0:02  Re: Przed GP Włoch 2013

SirKamil napisał(a): RB projektował swój większości 2011 roku gdy mieli potwora o takiej przewadze docisku, że w zasadzie nie musieli go szukać i mogli poświęcić się nieco innym zagadnieniom. Lotus też wyraźnie puchł na prostych w Spa, ale do czołówki wślizgiwał się jakąś kompletnie popepszoną formą w szybkich zakrętach drugiego sektora. Na Monzy nie ma takiego sektora. Gra skończona.

To się daje powiedzieć po polsku?
Sorry ale niestety nic nie zrozumiałem... chociaż jestem pod wrażeniem (jak zwykle).
Może ktoś inny da radę. :dobrze:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Gie N wrz 08, 2013 7:40  Re: Przed GP Włoch 2013

http://www.radareu.cz/?lng=pl&core=mc
Chmurki się zbliżają ale chyba dojdą nad tor na PSC a później zacznie przesychać.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez jans21 N wrz 08, 2013 9:34  Re: Przed GP Włoch 2013

fordern napisał(a):Już widzę próby usprawiedliwiania Ferdka, i do jutrzejszego wyścigu dojdziemy do tego, że gratulował Vettelowi Pole Position, samemu przyznając się do błędu. Ludzie, zrozumcie że ten człowiek nie jest bożkiem (wbrew temu, co mu się wydaje), i na gorąco obraził członków swojego zespołu. Jak już do niego doszło co powiedział, to w wywiadach od razu się usprawiedliwiał - przecież to logiczne.

Nikt tutaj nie próbuje usprawiedliwiać primabaleriny - chodzi tylko o różnicę pomiędzy mega poważnym zarzutem obrazy zespołu ( scemi - idioci ), a pewną formą ironicznej krytyki zawiedzionej primabaleriny ( geni - geniusze ) - wypowiedzianymi niewyraźnie po włosku.

-- N wrz 08, 2013 10:37 --

[/quote]Co w żaden sposób nie zmienia pejoratywnego wydżwięku jego wypowiedzi.[/quote]
Tak, ale uwalnia go z zarzutu ciężkiej obrazy całego zespołu.
jans21
 
Dołączył(a): Pn wrz 03, 2012 10:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości