Przed GP Japonii 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Shaitan So paź 12, 2013 7:36  Re: Przed GP Japonii 2013

Bardzo interesujące kwalifikacje :dobrze: . Webber z drobną pomocą swojego przekleństwa uratował honor w tym sezonie. Bardzo dobry wynik Hamilton i kolejny rewelacyjny występ Hulkenberga, który skończył kwalifikacje przed oboma przyszłorocznymi kierowcami dream teamu z Maranello. Liczyłem na P3 dla Romaina, który po raz kolejny był szybszy od partnera zespołowego i zaliczył kolejny solidny wynik. Szkoda, bo Hamilton myślę, że był w zasięgu, a start z czystej strony toru nie zaszkodziłby na pewno :wink: .
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez pawel92setter So paź 12, 2013 7:43  Re: Przed GP Japonii 2013

Webberowi należy się +3 za blokowanie Pereza. Regulamin jest po to, żeby go egzekwować.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cichy So paź 12, 2013 7:51  Re: Przed GP Japonii 2013

A co Webber powiedział? Nie mogłem oglądać dziś z dźwiękiem ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez rzeznik So paź 12, 2013 7:52  Re: Przed GP Japonii 2013

Mówił, że został poinformowany przez radio, że Perez nie jest na "hot-lapie", gdyby było inaczej, przepuściłby go.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez Simi So paź 12, 2013 9:00  Re: Przed GP Japonii 2013

Webber zdobył zasłużone P1, mam nadzieję, że mu tego nie odbiorą..
Jutro i tak wygra Vettel, natomiast może być ciekawie. O podium powalczy Lewis, Grosjean, Webber, przypuszczalnie także Kimi, a ja wierzę również w Nando, choć mam wrażenie, że cudów jutro nie będzie, jeśli chodzi o Ferrari. Dziś Alonso poniżej oczekiwań niestety. Świetny qual Hulka.
Coraz bardziej zaczyna mi się podobać Grosjean ;)
Od czasu kontraktu Kimiego z Ferrari, jeździ świetnie. Cytując scenę z polskiego (hm.. niezbyt ambitnego) filmu:
"-Co za przypadek!
- A kto powiedział, że to był przypadek?" :D
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez tomo So paź 12, 2013 9:02  Re: Przed GP Japonii 2013

Massa po raz kolejny w czasówce szybszy od wielkiego gwiazdora Alonso, w czym nie ma cienia przypadku i gdyby nie ciągłe traktowanie go przez Ferrari jak piąte koło u wozu i te nieustanne "Fernando is faster than you" to walczyłby z nim jak równy z równym w klasyfikacji generalnej. Szczerze żal mi chłopaka bo na prawdę jest nieprzeciętnym kierowcą, ale Ferrari kompletnie go zdusiło w ostatnich latach.
Impossible is nothing...
tomo
 
Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 22:56

Postprzez Europejczyk So paź 12, 2013 9:03  Re: Przed GP Japonii 2013

Ktoś zauważył, że Chilton po raz chyba pierwszy jest przed Caterhamami w kwalifikacjach ? :twisted:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Shaitan So paź 12, 2013 9:11  Re: Przed GP Japonii 2013

Simi napisał(a):Od czasu kontraktu Kimiego z Ferrari, jeździ świetnie.

Radzę by nie patrzeć na to krótkowzrocznie. Romain od wprowadzenia nowych starych opon jeździ rewelacyjnie, co miało miejsce znacznie wcześniej niż kontrakt Kimiego z Ferrari.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez AleQ So paź 12, 2013 9:45  Re: Przed GP Japonii 2013

tomo napisał(a):Massa po raz kolejny w czasówce szybszy od wielkiego gwiazdora Alonso, w czym nie ma cienia przypadku i gdyby nie ciągłe traktowanie go przez Ferrari jak piąte koło u wozu i te nieustanne "Fernando is faster than you" to walczyłby z nim jak równy z równym w klasyfikacji generalnej. Szczerze żal mi chłopaka bo na prawdę jest nieprzeciętnym kierowcą, ale Ferrari kompletnie go zdusiło w ostatnich latach.

Ferrari jest be, bo przecież Massa to czołówka światowa, a strata ponad 100 pkt do Alonso to zasługa ich przykrych zagrywek. Lata 2010-2013 potwierdzają , że jest nieprzeciętny, bo zdobył garstkę miejsc na podium, przy czym nie wygrał żadnego wyścigu. Poza tym Czerwowi bardzo doceniali jego wyniki. Zejdź na ziemię, Massa to już jest przeszłość i nawet jeśli zlał dziś Ferdka w kwalfikacji to tego nie zmienia. Rozumiem, że Webber to też "nieprzeciętny" szofer :dusi:


Dobra czasówka, jednak jutro nie spodziewam się cudów. Dublet Vettel-Webber jest pewniakiem. Myślę, że RG ma spore szanse na podium, bo Mercedes jakoś niemrawo sobie tu poczyna, a Alonso i Raikkonen są za daleko, aby mu zagrozić. Massa nie powinien być jutro zagrożeniem, zapewne znowu po 1 stincie będzie równia pochyła :razz: Cieszy kolejny dobry wynik Hulka, pozostaje czekać na jego potwierdzenie w Lotusie ;)
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez baron So paź 12, 2013 9:55  Re: Przed GP Japonii 2013

Felipe bardzo dobrze czuje się na Suzuce, co pokazał między innymi rok temu. Zobaczymy co jutro uda mu się zdziałać, pewnie tempo będzie nie takie dobre i znów fani Fernando będą mieli uciechę...
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Anderis So paź 12, 2013 11:13  Re: Przed GP Japonii 2013

Europejczyk napisał(a):Ktoś zauważył, że Chilton po raz chyba pierwszy jest przed Caterhamami w kwalifikacjach ? :twisted:

Pamiętam, jak na początku sezonu wiele osób twierdziło, że Bianchi zasluguje na Ferrari, a Chilton na wylot z F1.

Jednak w ostatnich wyścigach Brytyjczyk w ogóle nie ustępuje Francuzowi. To zabawne, jak szybko sytuacja potrafi się zmienić.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Mahilda111 So paź 12, 2013 11:36  Re: Przed GP Japonii 2013

Tylko, że Bianchi i Pic dostali po karze +10, więc oni pewnie wyjechali na tor tylko po to, aby się zakwalifikować do wyścigu, więc radziłbym się wstrzymać z tym huraoptymizmem :P
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez xdomino996 So paź 12, 2013 11:37  Re: Przed GP Japonii 2013

Dzisiaj RB był poza zasięgiem, ale tempo Grosjeana na twardej oponie było piękne 1:31:8, aż dziwi, że poprawił się zaledwie 0.5 na pośredniej (ale u Kimiego to jeszcze mniej wyszło). Hamilton stracił w S1 i S2 do Nico, mogłoby być może i P2, no ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Nico też super, podobnie Massa. Massa jutro może pudło załapać, Ferrari super startuje.
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Anderis So paź 12, 2013 11:51  Re: Przed GP Japonii 2013

Mahilda111 napisał(a):Tylko, że Bianchi i Pic dostali po karze +10, więc oni pewnie wyjechali na tor tylko po to, aby się zakwalifikować do wyścigu, więc radziłbym się wstrzymać z tym huraoptymizmem :P

Tak, jak pisałem wcześniej, to, że Chilton dorównuje Bianchiemu, to już jest trend na przestrzeni ostatnich kilku wyścigów, a nie tylko jedne kwalifikacje, które udało mu się wygrać z Julesem.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Simi So paź 12, 2013 12:39  Re: Przed GP Japonii 2013

http://www.f1.v10.pl/Alonso,Nie,jezdze,wystarczajaco,dobrze,104844.html
Proszę niedowiarki ;)
Już nie pierwszy raz w tym sezonie.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość