GP Indii 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sycior N paź 27, 2013 13:01  Re: GP Indii 2013

Co dzisiaj odstawił Alonso to nie mam pytań. Niestety jest samo sobie winien tego co osiągnął w dzisiejszym odcinku. Vettel normalnie w czepku urodzony, zwykle awarie się Markowi przytrafiają.

UWAGA FANATYCZNI WYZNAWCY VETTELA NIE CZYTAĆ:




No i Vettel mistrzem. Nie ukrywam, nie lubię go. Nie rozumiem czemu się wszyscy tak nim podniecają, łącznie z komentatorami bo naprawdę nie ma czym. Rok temu do tytułu nic nie miałem, ani wcześniej. Zresztą śmiałem się z akcji typu "True world champion". W tym roku jednak pozostaje mi niesmak. Związku z krzyczeniem o opony i najgłośniej krzyczał Red Bull żeby je zmienić. Po zmianie opon stawka się zmieniła i Red Bull wrócił na czoło i cisza. Inne zespoły jedynie wspomniały że zmiana opon ich załatwiła. Niestety mało ludzi o tym pamięta, a za rok czy dwa już nikt...
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez rzeznik N paź 27, 2013 13:06  Re: GP Indii 2013

Też za nim nie przepadam, jednak trzeba przyznać, że wykonuje świetną robotę. Robi to co do niego należy, czyli wyciąga ze sprzętu może nie wszystko (bo po co), ale tyle by pokonać innych.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez katinka N paź 27, 2013 13:10  Re: GP Indii 2013

No to cóż gratulacje dla Vettela za 4ty tytuł, zasłużył na to swoją jazdą. Ale fajnie by było, by w przyszłym sezonie walka w czołówce była bardziej wyrównana, a żadne bolidy nie odjeżdżały pozostałym po 2 sek na okrążeniu :?
Podobał mi się dzisiaj Perez, jego jazda i jak walczył. Mam nadzieję, że zostanie w McLarenie, w tym sezonie prezentuje się na torze dużo lepiej niż bezbarwny Button. No i brawa dla Groszka, świetnie sobie Francuz poradził z końca stawki, tylko niepotrzebny był ten płacz przez radio, ale to już chyba norma u tych kierowców :twisted:
Alonso i Raikkonen dzisiaj bez szczęścia, a myślałam, że to najwięksi szczęściarze w stawce, bo czasem jakoś bez walki się wcisną na podium. Za to Mercedes całkiem nieźle, Rosberg na P2, tylko Lewis coś ostatnio słabiej, jak nie On. Błagam, niech wróci ten cudownie spontaniczny, walczący bez odpuszczania kierowca z początku swojej kariery w F1, bo smutno patrzeć na tego chłopaka, jakby jazda nie sprawiała mu już radości :(
A szkoda Sutila, że bez punktów. Mistrzostwo świata, świetnie Adrian jechał te chyba 42 kółka na jednych gumach, ciekawe jak sobie z tym zużyciem poradziło Force India?
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez Simi N paź 27, 2013 13:11  Re: GP Indii 2013

Ja też nie lubię Vettela i broń Boże nie uważam, aby górował nad stawką pod względem umiejętności. Ale trzeba mu oddać co jego. Jest w szczytowej formie, dzisiejszy wyścig jest kolejnym na to dowodem. I tyle mam do powiedzenia. Mamy czterokrotnego mistrza, jak tak dalej pójdzie, to Vettel przebije Sebastiena Loeba pod względem ilości tytułów z rzędu. Bo, że pobije w tej dziedzinie Schumiego to nie mam wątpliwości.

Grosjean i Perez - to także zawodnicy, którzy błyszczeli w dzisiejszym Grand Prix. Obaj zasługują na duże pochwały.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez bartoszcze N paź 27, 2013 13:15  Re: GP Indii 2013

A szkoda Sutila, że bez punktów.


Przecież dojechał w punktach, na P9.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez R90 N paź 27, 2013 13:19  Re: GP Indii 2013

Simi napisał(a):Ja też nie lubię Vettela i broń Boże nie uważam, aby górował nad stawką pod względem umiejętności. Ale trzeba mu oddać co jego. Jest w szczytowej formie, dzisiejszy wyścig jest kolejnym na to dowodem. I tyle mam do powiedzenia. Mamy czterokrotnego mistrza, jak tak dalej pójdzie, to Vettel przebije Sebastiena Loeba pod względem ilości tytułów z rzędu. Bo, że pobije w tej dziedzinie Schumiego to nie mam wątpliwości.

Grosjean i Perez - to także zawodnicy, którzy błyszczeli w dzisiejszym Grand Prix. Obaj zasługują na duże pochwały.


Ja na szczęście twierdze, że nie pobije Schumiego
R90
 
Dołączył(a): Pt kwi 23, 2010 10:42

Postprzez RdQ_ N paź 27, 2013 13:20  Re: GP Indii 2013

katinka napisał(a):Mam nadzieję, że zostanie w McLarenie, w tym sezonie prezentuje się na torze dużo lepiej niż bezbarwny Button.

Klasyfikacja mówi co innego.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Shaitan N paź 27, 2013 13:21  Re: GP Indii 2013

Gratulacje za 4 z rzędu tytuł dla Vettela :dobrze: . Co by nie mówić o okolicznościach, o samochodzie, zespole, to takie osiągnięcie musi robić ogromne wrażenie. Przyjemnie było popatrzyć na dzisiejsze świętowanie tytułu, które było czymś niesztampowym i tak rzadkim w dzisiejszej F1.

Mega idiotyczne zachowanie Raikkonena, który nie bardzo wiem co chciał osiągnąć tymi manewrami... Wielu fanów Kimiego narzeka to , że nie ściągnięto go na postój wcześniej. Wydaje mi się, że i tak w takim wypadku ukończyłby wyścig na tym samym miejscu, a wtedy pojawiłyby się odwrotne pretensje, że nie zastosowano takiej strategii jak u Grosjeana, że chodziło o sabotaż i inne takie pierdolamento.

Świetna jazda kierowców FI, Rosberga, Pereza i Grosjeana, który był dla mnie man of the day. Z P17 na P3 z kiepskim startem i samochodem, który miał koszmarny top speed, to fantastyczne osiągnięcie. Po raz kolejny brawo :dobrze: !
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez MPOWER N paź 27, 2013 13:24  Re: GP Indii 2013

Mexi napisał(a):To Romek nie musiał gonić czoła stawki? To Massa nie był ani przez chwilę zagrożeniem dla Massy? Przecież Rosberg dogonił Kimiego dopiero pod koniec wyścigu, dużą część wyścigu spędzając daleko za Kimim. On musiał uciekać przed Rosbergiem praktycznie dopiero wtedy, gdy skończyły mu się opony.

Rosberg po wyprzedzeniu Sutila zaczął cisnąć. Kimi wtedy wykręcał swoje najlepsze czasy i był z czołówki tylko wolniejszy od Rosberga i Vettela.

BTW Gratulacja dla Vettela :)
Ostatnio edytowano N paź 27, 2013 13:28 przez MPOWER, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPOWER
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 19:56
Lokalizacja: Z północy

Postprzez Endrju Szopen N paź 27, 2013 13:25  Odp: Re: GP Indii 2013

R90 napisał(a):
Ja na szczęście twierdze, że nie pobije Schumiego


Rzeczywiście na szczęście, że tak twierdzisz, uratowałeś całą F1 przed niesprawiedliwą i miażdżącą hegemonią Vettela.


Właśnie zapomniałem wcześniej napisać, mi przypomnieli niektórzy. Perez i Grosjean! Bardzo dobry występ obu panów. W zasadzie widzę ich razem jeszcze z Hulkiem do spółki jako trójka kierowców, która musi zostać F1 za wszelką cenę i dostać lepszą szansę jeśli chodzi o samochód/zespół, bo definitywnie na to zasługują. Żeby takie talenty się nie zmarnowały.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cichy N paź 27, 2013 13:25  Re: GP Indii 2013

Seb dostanie karę za bączki.
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Jimmy0555 N paź 27, 2013 13:27  Re: GP Indii 2013

Jak dla mnie jeden z ciekawszych wyścigów w drugiej połowie sezonu. Znakomita postawa Grosjeana. Nadrobił on 14 pozycji, a to nie lada wyczyn. Dobry wyścig też Massy. Gdyby tak jeździł od początku sezonu. Nawet nie twierdzę, że jest lepszy od Alo (bo nie jest), ale przypominam że w ostatnich qualach ostro go ciśnie :D Szkoda Webbera, to zawsze jego bolid się psuje. Niedawno skrzynia biegów, teraz alternator. Cóż, nie dziwię mu się że odchodzi. Fajne zachowanie Vettela, bączki itp. Nigdy za nim nie przepadałem, ale w końcu to zwycięzca i nikt mu już tego nie odbierze. Strasznie dziwne zachowanie Kimiego. Bardzo lubię tego kierowce, ale powinien bez TO puścić Grosjeana. Przecież jasne było, że do końca on na tych oponach nie dojedzie. Widać, że konflikt w zespole. Jeszcze tylko kilka wyścigów...
Bohater wyścigu: Romain Grosjean
PS
Co do Pereza: Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Pojechał dobry wyścig i gratulacje, ale spójrzcie na pozostałe jego wyniki.
Ostatnio edytowano N paź 27, 2013 13:30 przez Jimmy0555, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Jimmy0555
 
Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 13:15

Postprzez bartoszcze N paź 27, 2013 13:28  Re: GP Indii 2013

Shaitan napisał(a):Wielu fanów Kimiego narzeka to , że nie ściągnięto go na postój wcześniej. Wydaje mi się, że i tak w takim wypadku ukończyłby wyścig na tym samym miejscu


Ja tam robiłem wielkie oczy co najmniej od 45 okrążenia, że go nie ściągają. Z wyliczeń wynikało, że wyjechałby w okolicach P7, ale na dość świeżych miękkich gumach, mógłby się pobawić w odrabianie.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez rzeznik N paź 27, 2013 13:28  Re: GP Indii 2013

cichy napisał(a):Seb dostanie karę za bączki.

Jeśli kara będzie ingerowała w wyniki, to będzie paranoja.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez lukasz95 N paź 27, 2013 13:31  Re: GP Indii 2013

rzeznik napisał(a):
cichy napisał(a):Seb dostanie karę za bączki.

Jeśli kara będzie ingerowała w wyniki, to będzie paranoja.



Na pewno nie, jeśli będzie kara to finansowa, albo reprymenda :-D
lukasz95
 
Dołączył(a): So wrz 07, 2013 11:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości