GP USA 2013

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Europejczyk N lis 17, 2013 22:05  GP USA 2013

I po wyścigu...

Szczerze, nie by zbyt ciekawy, może przez to, że Vettel znowu dominował od startu do mety...


Bardzo się cieszę z punktów Bottasa :) Z drugiej jednak strony, jestem zawiedziony Kovalainenem, liczyłem na chociaż punkcik no ale cóż...


Ciekawe czy Vergne dostanie kare za to ostatnie kółko ?
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Oy_ciec N lis 17, 2013 22:09  Re: GP USA 2013

No, pozdrawiam tych, którzy tak cisnęli zużywającym się oponom. Mieliśmy w tym wyścigu czysty pokaz zła, jakim jest jeden postój.
Oy_ciec
 
Dołączył(a): N maja 12, 2013 16:26

Postprzez RdQ_ N lis 17, 2013 22:11  Re: GP USA 2013

Napisałbym coś o wyścigu... ale zasnąłem w połowie. :twisted:
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez xdomino996 N lis 17, 2013 22:13  Re: GP USA 2013

Kovalainen pokazał, że nie nalezy chwalić dnia przed zachodem słońca...
Hamilton jedzie po to zasłużone P3 w generalce, ale musi stoczyć jeszcze ostry bój w Brazylii z Webberem. Ten traci 6 pkt, ale RB jest szybszy, a Vettel już nie raz pokazał, że jak ma mistrza to może puścić, więc Mark może mieć to P3.
Rosberg całkiem nieźle jak na pozycje startową. Szkoda, że nie udalo się P8 łyknąć.
Perez dobry wyścig, ale utknął za wolniejszymi kierowcami i Alonso go wyprzedził, wielka szkoda.
Hulkenberg oczywiście dobry wyścig, a tempo Saubera było prawie że wspaniałe :o , jechał tempem Hamiltona i Alonso. Brawo, brawo.
Alonso też na prawdę dobry wyścig.
Oczywiście TOP3 również bez zarzutu.
Lotus chyba jednak nie zdobędzie tego P3 w generalce, musieliby pojechać na prawdę ekstra przy ostrym pechu Ferrari, ale kto wie? Jak prognozy na to GP?
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez pablonzo N lis 17, 2013 22:17  Re: GP USA 2013

Gdzie jest news na głównej stronie ja się pytam ? :)
Co do wyścigu, fajny. Liczyłem na więcej od Kovallainena. Jednak ogólnie jak na tak fajny tor wyścig był trochę nudny.
Nie lubię Vettela, ale jego rekord 8 zwycięstw pod rząd jest konkretny. Żaden kierowca w historii F1 tego nie dokonał.
pablonzo
 
Dołączył(a): Cz sty 13, 2011 4:21

Postprzez baron N lis 17, 2013 22:18  Re: GP USA 2013

Liczę na ciekawą końcówkę sezonu w Brazylii(może deszcz?), i innego zwycięzcę niż Red Bull(co będzie trudne).

Dobrze, że Romain utrzymał tą 2 pozycję, jedyny pozytyw z tego wyścigu jaki zapamiętałem, no i oczywiście punkty dla Williamsa.

A Felipe no cóż... cały weekend był tłem, więc nie wiem co się stało, skoro od kilku weekendów prezentował się(przynajmniej w kwalifikacjach) lepiej od Fernando... Jeszcze ten zjazd nie wiadomo po co.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Michal2_F1 N lis 17, 2013 22:23  Re: GP USA 2013

Nuda. Jedynie brazylijski thriller (coś takiego jak przed rokiem) może uratować ten sezon do nazwania go najgorszym od dłuższego czasu. Zwycięstwo Vettela na Niemczech otworzyło (przynajmniej dla mnie) najgorszy okres F1 od niewiadomo kiedy.

Trzeba jednak przyznać że tor jest bardzo fajny i jak tylko jest szansa na akcję to coś się dzieje i to bez wymijania z DRSem. Manewr Bottasa na Gutierrezie przepiękny :)
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez xdomino996 N lis 17, 2013 22:23  Re: GP USA 2013

Tak w ogóle to już któryś raz w tym sezonie jak Hamiltona ktoś blokuje dziwna sprawa :-(
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Phaedra N lis 17, 2013 22:26  Re: GP USA 2013

Massa cisnie jak ma nóz na gardle. Dostał stolek w Willu to juz nie musi. :razz:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez bartoszcze N lis 17, 2013 22:30  Re: GP USA 2013

Tak się zastanawiam, czy Vettel nie przesadził trochę z powolnością tempa przed restartem. Wiem, lider dyktuje tempo, ale...

Manewrem Bottasa aż tak bardzo bym się nie jarał, owszem, ładny, ale trzeba wziąć poprawkę na 20 okrążeń różnicy w zużyciu opon.

PS Malkontentom przypominam, że ten sezon jest najgorszy aż od... 2011.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez katinka N lis 17, 2013 22:43  Re: GP USA 2013

Mnie tam się nie nudziło. Brawa dla Sebka za kolejny rekord. RBR nie do pokonania, jedynie Groszek dał radę, bardzo dobry występ Francuza. Kovalainen no cóż miał małe problemy, ale nie liczyłam na nic więcej tego kierowcy.
Mercedes słabo i jakoś niemrawo, tempo Lewisa na pewno nie na podium, szkoda. Ale przynajmniej w konstruktorach znów kilka punktów wpadło. Hulk dobrze, Bottas nieźle, chociaż dzisiaj mniej widoczni. Ale za to świetna jazda Pereza i Gutierreza, cisnęli chłopaki ile mogli, brawo Meksyk :dobrze:

Tak w ogóle to już któryś raz w tym sezonie jak Hamiltona ktoś blokuje dziwna sprawa

No właśnie :( Ale czemu coś w tym dziwnego? Mam takie wrażenie, że za bardzo teraz Lewis wygrzeczniał pod względem wyścigowym i może też boi się kar co to dają za każdą pierdołę.
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez xdomino996 N lis 17, 2013 22:46  Re: GP USA 2013

katinka napisał(a):No właśnie :( Ale czemu coś w tym dziwnego? Mam takie wrażenie, że za bardzo teraz Lewis wygrzeczniał pod względem wyścigowym i może też boi się kar co to dają za każdą pierdołę.

Nie wiem Sutila to jeszcze rozumiem, bo nie przepada za Hamiltonem, ale to nie tylko Sutil go blokuje :P
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez TommyYse N lis 17, 2013 22:55  Re: GP USA 2013

bartoszcze napisał(a):
Manewrem Bottasa aż tak bardzo bym się nie jarał, owszem, ładny, ale trzeba wziąć poprawkę na 20 okrążeń różnicy w zużyciu opon.


Ale nie poszedł na łatwiznę i nie czekał na DRS, tylko się wcisnął ładnie. Brawa za to!
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez pawel92setter N lis 17, 2013 23:01  Re: GP USA 2013

@katinka

Gutierreza akurat bym nie chwalił. Skończył daleko za kolegą wyścigowym, a wyprzedził tylko Maldonado, Kovalainena i di Restę (dwaj ostatni mieli dodatkowy pit stop). Perez rzeczywiście pojechał kolejny dobry wyścig.

Szkoda, że Hulkenberg zepsuł jedyną okazję do wyprzedzenia Alonso i za późno zahamował :)
Fajne słowa Vettela na koniec...
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Anderis N lis 17, 2013 23:33  Re: GP USA 2013

Gutierrez w ostatnich wyścigach naprawdę spuścił z tonu. Jak Sauber był złomem, to Esteban jeździł dużo lepiej (na tle Hulka).

Bottas ładnie wyprzedził, ale w tym momencie powinien być już dawno z przodu przed Gutierrezem, bo okrążenie wcześniej miał Meksykanina podanego do wyprzedzenia jak na tacy i nie wykorzystał tego.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Następna strona

Powrót do Sezon 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości