Prezentacje samochodów na 2014 rok

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RdQ_ Cz sty 30, 2014 15:11  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Czy tylko ja mam wrażenie, że Marussia wygląda najbiedniej ze wszystkich bolidów pod względem aero?
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Semai Cz sty 30, 2014 15:12  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Całkiem ładne malowanie ;]
Mam nadzieję, że "nowe" teamy jednak będą w stanie zdobyć punkty w tym sezonie.
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez bartoszcze Cz sty 30, 2014 15:13  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Codename: Taran.

Jakaś taka... przysadzista się wydaje.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Duif Cz sty 30, 2014 15:32  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Ten efekt w dużej mierze zawdzięcza malowaniu ;)
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez karolVTEC Cz sty 30, 2014 15:33  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

No to już wszystkie bolidy zostały zaprezentowane :) Więc mogę w skali od 1 do 10 ocenić ich aparycję :)

1. Mercedes Najładniejszy bolid moim zdaniem. Ma zgrabny nosek i dynamiczną linię. Nie posiada jakichś udziwnień, plus czarny kolorek też daje swoje. Dostaje 10 gwiazdek ********** :)
2. Ferrari Drugi najładniejszy bolid. Mimo dziwnego garba a'la skocznia narciarska, to nos wygląda ciekawie i dość dynamicznie. Reszta bolidu to typowe Ferrari, czyli same piękno :) 9 gwiazdek *********
3. Lotus Dynamiczna sylwetka, i nos inny niż wszystkich. Może nie jest ślicznotką, ale ma swój urok. 7 gwiazdek *******
4. Williams, McLaren Dość podobne bolidy na pierwszy rzut oka. Mają siusiaka, ale nie został on jakoś szczególnie uwydatniony. 6 gwiazdek ode mnie ******
6. Caterham Cóż za szkarada :lol: Jednak, trzeba przyznać, że jest to coś innego, obok czego nie można przejść obojętnie. Poza Lotusem podeszli najbardziej radykalnie do problemu nosa. Bezpieczne 5 gwiazdek *****
7. Red Bull Jakoś taki dziwny. Niby wszystko okej, ale szacunku szczególnego nie budzi. I ten detektor nos wyglądający jak detektor ruchu, jaki można spotkać przy reflektorach w naszych domach. 4 gwiazdki ****
8. Sauber, Marussia Siusiak. Ale ładnie pomalowany i mimo wszystko dość dobrze wyprofilowany. Nie jest to Williams i McLaren, ale nie jest najbrzydszy. Poza tym oba bolidy mają dość smukłą linię. Daję 3 gwiazdki ***
10. Force India Okropny nos... i choć na początku malowanie wydało mi się okej, to teraz jakby zbyt pstrokate. Jedyne, co go ratuje, to to, że siusiak jest czarny i nie rzuca się w oczy. 2 gwiazdki **
11. STR Big, fat dick :???: Brzydal! Najbrzydszy bolid ostatnich lat, a malowanie nosa nie pomaga... Niby ma przyzwoitą linię, ale nie... 1 gwiazdka *


Jest to moja opinia subiektywna, więc się nie czepiać :P
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Lukas Cz sty 30, 2014 15:37  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

No nie wiem, na mnie Marussia zrobiła wrażenie, wycięte sidepody, tylna sekcja całkiem zgrabna i mała, a do tego wszystko opływowe bez guzów ala Mercedes. O wiele lepsze wrażenie niż po Caterhamie z sidepodami jak burtami w Titanicu... :) Ok, nie mają kilku owiewek, i przednie skrzydło to nie szczyt finezji ale całość całkiem sensownie zbudowana.

Do tego McLaren dał im patent na mocowanie tylnego skrzydła:
https://pbs.twimg.com/media/BfPB5sHCUAARqAk.png
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Jimmy0555 Cz sty 30, 2014 17:07  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Jak głosi Sokół:
Brawa w biurze prasowym: Chilton wyjechał na 4. okrążenie instalacyjne, dzięki temu Marussia zrobi dziś większy przebieg niż Red Bull

Gratulacje, zrobili postęp. To była kwestia czasu. Brawo :D

A tak swoją drogą ich malowanie jednym z brzydszych tego sezonu. Uważał, że to był błąd z dodawaniem białego. Aerodynamika też nie wydaje mi się jakaś pierwszej klasy. Zobaczymy po 2 pierwszych wyścigach jak to mniej więcej się prezentuje.
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Jimmy0555
 
Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 13:15

Postprzez Europejczyk Cz sty 30, 2014 18:05  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

No malowanie najpiękniejsze nie jest, ale też nie jest jakieś brzydkie... Na pewno lepsze od zeszłorocznego.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Wallchok Cz sty 30, 2014 19:35  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Dla mnie brzydkie. Przede wszystkim przez ten brak sponsorów na bokach. Wygląda jak jakaś gablota albo karawan, dłuższe o metra niz pozostałe bolidy.
Avatar użytkownika
Wallchok
 
Dołączył(a): So mar 28, 2009 14:36
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez slipstream Pt lut 07, 2014 10:02  Re: [Zespoły] Lotus

No i sam Lotus robi przecieki z shakedownu. Na pierwszy rzut nos i "Red Bull crisis" na drugim planie...

Obrazek
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Tomski Pt lut 07, 2014 10:14  Re: [Zespoły] Lotus

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez cichy Pt lut 07, 2014 11:37  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Obrazek
Tomski napisał(a):Obrazek

Stara kierownica?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 07, 2014 11:42  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Obrazek

Przednie skrzydło, sekcje boczne, airbox wyglądają jak w r29/r30.
Showcar z nowym nosem?
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez RdQ_ Pt lut 07, 2014 11:44  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Hmh, bolid podobny do tego z 2009 roku ma kompletnie inne skrzydło w porównaniu do zdjęcia przedniego nosa. Co oni kombinują? :twisted:

EDIT: Mam wrażenie, że mają tam dwa różne bolidy. Patrzcie na to jak układa się logo Renault na obu zdjęciach. Kompletnie inne nosy.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez cichy Pt lut 07, 2014 11:54  Re: Prezentacje samochodów na 2014 rok

Taks się jeszcze zastanawiam, czy gazetka w tle na zdjęciu gdzie jest nos to przez przypadek :idiota:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość