GP Bahrajnu 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Duif N kwi 06, 2014 17:52  GP Bahrajnu 2014

Mamy piękne sceny w nowej F1...
Najlepszy wyścig tego dziesięciolecia. Niech mi ktoś mówi o oszczędzaniu. Wyścig niesamowity.
Rosberg vs Hamilton... Epicki pojedynek i niesamowicie pozytywne zachowanie obydwu! Fajnie, że się dogadują ;)

Pastor, ty wariacie.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Duif N kwi 06, 2014 17:55  Re: GP Bahrajnu 2014

Nie było emocji gdyby nie Pastor? Od początku było niesamowicie. Coś Ty za wyścig oglądał?
Vet - Mas? To co przy innej sytuacji z tego wyścigu, identycznej. Czyli nic, bo w ramach toru.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bear N kwi 06, 2014 17:57  Re: GP Bahrajnu 2014

Jak to już gdzieś pisałem, warto oszczędzać uszy, żeby zobaczyć taką walkę na torze. Tylu emocji nie widziałem od GP Brazylii 2008. Szkoda tylko MAL, odwalił numer, za który powinien OUT dostać na wyścig/2 i koniec imprezy. Z nosami idiotyzm, podbija auto uderzane, a nie uderzające - nosy do wymiany natychmiast.
Bear
 
Dołączył(a): So cze 22, 2013 17:20

Postprzez cichy N kwi 06, 2014 17:58  Re: GP Bahrajnu 2014

Wyścig niesamowity!

Dziękuje kierowcą Mercedesa, Force India, Williamsa i Red Bulla za wspaniałe szoł !! :oops:

Mercedes w innej lidze, niesamowitą robotę odwalili. Dobrze, że punkty trafiają dla Red Bulla.. w końcu.. i to podwójne ;) Niesamowicie jestem zdziwiony postawą Ricciardo, w życiu bym nie obstawiał tak dobrej jazdy na początku sezonu!
Ogromna szkoda Saubera, szczególnie Gutka, który miał dziś w kokpicie + 10 stopni!

Ciekaw jestem co z Lotusem, czy się chłopaki odbiją od dna..

Na dokładkę, na przypomnienie :D
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Duif N kwi 06, 2014 17:59  Re: GP Bahrajnu 2014

Bear napisał(a):Z nosami idiotyzm, podbija auto uderzane, a nie uderzające - nosy do wymiany natychmiast.


Nie słuchaj komentatorów. Maldonado nie podbił nosem, tylko swoją lewą oponą podbił prawą tylną Gutierreza. Z nosami nie miało to nic wspólnego.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RdQ_ N kwi 06, 2014 18:02  Re: GP Bahrajnu 2014

tivi92 napisał(a):meh. prawda jest taka ze nie bylo by tych emocji gdyby nie Pastor...

Chyba pomyliłeś kanały i nie oglądałeś tego samego wyścigu. :twisted:

Wyścig świetny, najlepszy z tego sezonu jak dla mnie. Na plus postawa Force Indii i Williamsa. Szczególnie tej pierwszej patrząc na to, jaki budżet mają.
Lotus też nieźle, tylko Pastor powinien siedzieć w psychiatryku a nie w bolidzie F1. :D
Alonso przed Raikkonenem też cieszy. :> Chcę więcej takich wyścigów.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez Bear N kwi 06, 2014 18:02  Re: GP Bahrajnu 2014

Duif napisał(a):
Bear napisał(a):Z nosami idiotyzm, podbija auto uderzane, a nie uderzające - nosy do wymiany natychmiast.


Nie słuchaj komentatorów. Maldonado nie podbił nosem, tylko swoją lewą oponą podbił prawą tylną Gutierreza. Z nosami nie miało to nic wspólnego.



Oglądałem w internecie, niby widziałem nos - w końcu jakość streama nigdy na kolana nie powala, więc wybacz, jeśli źle zauważyłem.
Bear
 
Dołączył(a): So cze 22, 2013 17:20

Postprzez Prazesutki N kwi 06, 2014 18:03  Re: GP Bahrajnu 2014

Pastor podbił go lewym skrzydłem. Tak ogólnie to troche dziwną taktyke objął Williams.
Prazesutki
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2014 18:12

Postprzez baron N kwi 06, 2014 18:03  Re: GP Bahrajnu 2014

Duif napisał(a):Nie było emocji gdyby nie Pastor? Od początku było niesamowicie. Coś Ty za wyścig oglądał?
Vet - Mas? To co przy innej sytuacji z tego wyścigu, identycznej. Czyli nic, bo w ramach toru.


Dokładnie sam Felipe trochę ściągnął na pobocze Hulkenberga.

Ale bratobójcza walka Mercedesa! Obaj pojechali znakomity wyścig, jak w innej lidze. Brawa dla Pereza za pokonanie Nico i dla Daniela za spory awans. Mclareny(awarie) i Ferrari(tempo) kiepsko. Williams za to spora degradacja opon i praktycznie tym dodatkowym pit-stopem przegrali miejsca 3-4.

Kraksa Guttiereza spektakularna. Ostatnio rolowanie widziałem bodaj w GP USA 2006 za kierownicą Heidfelda.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Shaitan N kwi 06, 2014 18:04  Re: GP Bahrajnu 2014

Ależ niesamowity wyścig! Szczerze, to nie pamiętam takiej ilości walki na torze. Coś niewiarygodnego.

Ogromne brawa dla Hamiltona za to, że się wybronił w pozycji, która wydawała się już stracona. Rosbergowi trzeba jednak oddać, że odstawał niewiele.
Perez występ życia. Myślałem, że Hulk w końcówce go połknie, a ten stracił wyraźnie tempo.
Ricciardo jest fantastyczny! Świetne tempo i efektowny styl przepełniony fantazją. Nie da się go nie lubić.

Wypadałoby się zapytać jeszcze co się u licha dzieje w Mclarenie? Lotus w Chinach lub w Hiszpanii może już być przed nimi...
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez karolVTEC N kwi 06, 2014 18:05  Re: GP Bahrajnu 2014

Niesamowity, nieprawdopodobny wyścig! I jakże nietypowy, bo nie pamiętam, kiedy było tyle walczących par, w której bili się kierowcy tego samego teamu. I serce mi krwawi, gdy patrzę na Ferrari.... Niebawem nieco więcej napiszę muszę ochłonąć ;)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez xdomino996 N kwi 06, 2014 18:07  Re: GP Bahrajnu 2014

Świetny wyścig!!! To jest różnica między dominacją Mercedesa, a Red Bulla, tam dominowal 1 kierowca, tutaj 2. Pojedynek przepiękny. Nico dziś dużo u mnie zyskał, tor torem, ale poza torem pomimo przegranej nie fochał się, że Lewis go nie przepuścił. Taka F1 mi się podoba. Brawa dla SFI, Williams ma za swoje, byli pewni swojego na treningach (po co wyjeżdżać) teraz przegrali 3 i 4 miejsce. RB również dobrze.
Za 2 tygodnie zapowiada się kolejna miażdżąca dominacja Mercedesa, ta prosta im będzie sprzyjać (dzis było widać jak Red Bulle przez silnik i ustawienia aerodynamiki tracą.
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez chmiel N kwi 06, 2014 18:07  Re: GP Bahrajnu 2014

+5 na starcie w GP Chin i 3 pkt karne dla Maldonado.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez aronek N kwi 06, 2014 18:08  Re: GP Bahrajnu 2014

Komentatorzy polsatu mnie dzis zaszokowali, najpierw teoria głoszona chyba przez 2 okrążenia, że nosem go podbił, a następnie po 4-5 powtórkach Borowczyk stwierdził, że to chyba jednak nie nosem, a przednim skrzydłem go trącił :???: Co jak co ale na streamie 400kbps po 1 powtórce widziałem co się stało.
Wyścig, a raczej druga połowa, bo na 34 okrążeniu przypomniało mi się że wyścig leci, bardzo ciekawy, a końcówka to już w ogóle miód i orzeszki :grin: Niecierpliwie czekam na następne GP, ciekawi mnie jak wypadnie VET na tle RIC. Zastanawiające jest to, że jak RIC go wyprzedził, ten nagle zaczął narzekać na brak mocy.
Orajt Maderfaker Men !
Avatar użytkownika
aronek
 
Dołączył(a): Śr sty 23, 2008 17:16
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Semai N kwi 06, 2014 18:08  Re: GP Bahrajnu 2014

Fantastyczny wyścig! Nawet jeśli Mercedesy są ligę wyżej to dziś spektakl był wspaniały. Dużo ścigania i walki koło w koło.
I jakoś nikomu nie zabrakło paliwa, i nawet opony wytrzymały... Ale czekam z niecierpliwością na komentarze, ze F1 się skończyła i nic tylko oszczędzają wszystko co się da a nie ścigają :twisted:

Ricciardo od początku sezonu prezentuje się wyśmienicie, lepiej od Vettela moim zdaniem (choć ten też źle nie jeździ).
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Następna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron