GP Bahrajnu 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N kwi 06, 2014 19:09  Re: GP Bahrajnu 2014

Mnie cieszy wynik Pereza, na pewno jest przyzwoitym kierowcą do tego szybki wóz i proszę jaki wynik, a wielu na nim wiesza psy.

Dobrzy by było żeby kolejne wyścigi pokazały ze Perez nie jest bohaterem jednego toru, gdzie w sumie rok temu tez Bahrajn był jego najlepszym występem...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez barti_kakti N kwi 06, 2014 19:13  Re: GP Bahrajnu 2014

karolVTEC napisał(a): I oczywiście "mistrzunio" zaczyna płakać i lamentować, że to nie tak, że to złe, że to nie działa, a po prostu był za wolny. Danielu... oby tak dalej! :D


Mogę się zapytać, kiedy coś takiego miało miejsce, bo nie zarejestrowałem nic takiego. Raz było team-radio, w którym powiedział, że nie działa DRS, a w innej sytuacji, z pełną dojrzałością przepuścił Ricciardo bez zbędnych ekscesów. "Wcale nie płączący Massa" się np. na to samo nie zdobył.

Nie pytam z przekory, tylko po prostu mnie to ciekawi.
"When people see a strong horse and a weak horse, by nature they will like the strong horse."
Avatar użytkownika
barti_kakti
 
Dołączył(a): Śr gru 04, 2013 21:50

Postprzez karolVTEC N kwi 06, 2014 19:14  Re: GP Bahrajnu 2014

A podium w Malezji, Kanadzie i we Włoszech w 2012? Moim zdaniem Perez dziś właśnie udowodnił, że nie jest bohaterem jednego toru ;)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez bartoszcze N kwi 06, 2014 19:16  Re: GP Bahrajnu 2014

Mogę się zapytać, kiedy coś takiego miało miejsce


Po restarcie i wyprzedzeniu przez RIC na P5.
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2014 19:18 przez bartoszcze, łącznie edytowano 1 raz
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Mexi N kwi 06, 2014 19:16  Re: GP Bahrajnu 2014

Hmm, chyba można liczyć na takie walki kierowców Mercedesa - w sytuacji gdy mają tak świetny bolid, obaj zdają sobie sprawę, że jeden z nich zostanie mistrzem.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Michal2_F1 N kwi 06, 2014 19:26  Re: GP Bahrajnu 2014

Wspaniałe zawody, mimo najgorszego występu Ferrari od lat bardzo mi się ten wyścig podobał. Nie dość, że czerwoni nie mają tempa to jeszcze opon nie potrafią oszczędzać. Hamilton wykazał się bardzo mądrą jazdą, kontrując Rosberga za każdym razem, to jak jechali koło w koło przez pół okrążenia to cudo po prostu. Szarża Ricciardo i wyprzedzenie Vettela również godne uwagi, wcale Seb nie puścił go jak ktoś twierdzi tylko walczył z całych sił. Jeszcze jedno okrążenia i byłoby podium prawdopodobnie. Brawa dla Sergio również, wykorzystał walkę Hulka z Felipe i wcisnął się. Williams nie radzi sobie z oponami, widać było jak FI ich brała pod koniec 1 stintu bo miała lepsze gumy.

F1 is alive!
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Mahilda111 N kwi 06, 2014 19:28  Re: GP Bahrajnu 2014

slipstream napisał(a):...gdzie w sumie rok temu tez Bahrajn był jego najlepszym występem...


Nieprawda, w Indiach był piąty :P Wiem, wiem, zwykłe czepialstwo ;)
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez PatrykW N kwi 06, 2014 19:29  Re: GP Bahrajnu 2014

Streści mi ktoś co działo się do 20 okrążenia? (Dopiero wtedy do domu wróciłem)
Czytaj uważnie bo czytasz post "Mistrza"
Avatar użytkownika
PatrykW
 
Dołączył(a): Wt sie 31, 2010 8:07
GG: 13515953

Postprzez Sycior N kwi 06, 2014 19:29  Re: GP Bahrajnu 2014

Było było, lamentował Vettel że coś się dzieje nie tak z bolidem, a chwilę potem przeprowadzał kontratak na Ricciardo :D
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Pieczar N kwi 06, 2014 19:31  Re: GP Bahrajnu 2014

A tak swoją drogą ciekaw jestem jak długo jeszcze Rosberg będzie pomijany przy wymienianiu najlepszych kierowców obecnej F1. Hamilton miał go pokonać i pokazać jego miejsce w stawce a jak narazie nic takiego nie ma miejsca. Rosberg nie jest może efektownie jeżdżącym kierowcą, ale jest za to bardzo efektywny. Regularnie punktuje, a i dzisiaj pokazał że też ma jaja. Przyznam się, że sam nigdy nie traktowałem go jako top F1, ale to co pokazywał jeszcze w czasach z Schumacherem, a szczególnie jego jazda od 2 sezonów spowodowała, że zdecydowanie zmieniłem zdanie na jego temat.

Walka o tytuł najprawdopodobniej rozegra się pomiędzy kierowcami Mercedesa, ale na chwilę obecną bardzo ciężko wskazać faworyta. Mam tylko nadzieję, że szefostwo z pozwoli na więcej takich pojedynków jak ten dzisiejszy. I niech nawet będzie powtórka z 1988 roku - jeśli tylko do końca będą walczyć między sobą o tytuł to ja nie mam nic przeciwko. Byleby były emocje do końca.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez rzeznik N kwi 06, 2014 19:32  Re: GP Bahrajnu 2014

wcale Seb nie puścił go jak ktoś twierdzi tylko walczył z całych sił


Ricciardo: We're losing time like this.
Rennie: Understood.
Rocquelin to Vettel: Let Daniel go through, please, Daniel is quicker.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez baron N kwi 06, 2014 19:34  Re: GP Bahrajnu 2014

Jeszcze zapomniałem dodać, że puchary pierwsza klasa! Takie powinny być zawsze.

Obrazek
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez slipstream N kwi 06, 2014 19:35  Re: GP Bahrajnu 2014

Ale ja wiem o wynikach Pereza, problemem jest jednak to że większość pamięta mu zeszłoroczny Bahrajn i walkę z Buttonem i teraz na pohybel tej części fanów znów dołożył udany występ w Bahrajnie. Dlatego liczę na kolejne udane występy, aby mu nikt takiej łatki nie doprawił, a wiadomo że najczęściej łatki doprawiają ci, którzy akurat najmniej się znają tylko metoda plotkarską się to wszystko rozchodzi.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez barti_kakti N kwi 06, 2014 19:43  Re: GP Bahrajnu 2014

I w tegorocznym Bahrajnie wcale nie było dramatu pod względem różnicy szybkości. Czas PP minimalnie wolniejszy, a w FL różnica już praktycznie żadna. A jakie są jeszcze rezerwy w wydobyciu mocy z tych konstrukcji.
"When people see a strong horse and a weak horse, by nature they will like the strong horse."
Avatar użytkownika
barti_kakti
 
Dołączył(a): Śr gru 04, 2013 21:50

Postprzez PawelPob N kwi 06, 2014 19:44  Re: GP Bahrajnu 2014

Wyścig był bardzo ciekawy jak na Bahrajn. Puszki nareszcie trochę z tyłu (swoją drogą to jak Vettel znalazł się tak wysoko? Teleportował się tam?). To wspaniałe,że Claire i Frank Williams znowu są w stanie scigać się o najwyższą stawkę i ze córka ma zapał, żeby pociągnąć ten legendarny zespół. Co do Ferrari to Luca Di Montezemolo, który pokręcił głową z dezaprobatą jest chyba wystarczającą recenzją dla ich poczynań. Perez nareszcie dorwał się do podium, a Maldonado (początkowo myślalem,że to Groszek) powinien zostać skasowany na następny wyścig za to co zrobił-było to delikatnie mówiąc nierozważne.
Już był w ogródku, już witał się z gąską :)
STANOWCZE "NIET" DLA SIEROTEK W FORMULE 1
PawelPob
 
Dołączył(a): N paź 23, 2011 15:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości