GP Kanady 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez karolVTEC N cze 08, 2014 21:13  Re: GP Kanady 2014

A tak liczyłem na Pereza :-( Massa, ty pierdoło jedna, wyprzedzić Vettela, to nie, ale skasować kogo innego, to od razu... kara, moim zdaniem, powinna być, ale poczekajmy na decyzję sędziów.

Tor w Kanadzie, torem pierwszych zwycięstw ;) Brawo Ricciardo! :grin: Świetny wyścig i jeśli Red Bull znów zdominuje któryś sezon, to wiadomo już, iż Ricciardo jest lepszy od Vettela i nie pozwoli mu zgarnąć kolejnych zwycięstw ;)

WTF Ferrari? I jeszcze większe WTF Raikkonen? W obecnej formie Kimi jest wart tego swojego bolidu, nie ma co...

No i od A1-Ring (wolę starą nazwę, ładniejsza jest ;) ) Hamilton szarża i odrabianie strat w generalce ;)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Mexi N cze 08, 2014 21:14  Re: GP Kanady 2014

Zakhary napisał(a):
bartoszcze napisał(a):Ma ktoś informację, jaki był dziś rekord w speed trapie?


A nie 343 Mass'y? Oczywiście jak jeszcze wszystkie koła były przy bolidzie :???:


Co najmniej tyle, ale dokładniejsze dane będą pewnie w nocy albo rano ;) Zapowiada się ciekawie na Monzy.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez bartoszcze N cze 08, 2014 21:16  Re: GP Kanady 2014

Sokół pisze, że Rosberg jechał drugą połowę wyścigu bez napędu hybrydowego, czyli - jak rozumiem - na samym silniku spalinowym. Amazing.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Szadi N cze 08, 2014 21:17  Re: GP Kanady 2014

Było wszystko co potrzeba, no może poza wygraną Alonso :razz:
Szkoda Ferrari, nie mogą odnaleźć się. Szkoda Pereza. Chciałem zobaczyć FS na podium.
Co za widowisko!!!!!!! Jedne z najlepszych jakie widziałem.
Proszę częściej :lol:

EDIT.
Wow dopiero zobaczyłem że Button jest czwarty, ale jak? :roll:
Ostatnio edytowano N cze 08, 2014 21:21 przez Szadi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Szadi
 
Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 11:40
Lokalizacja: LW

Postprzez mich909090 N cze 08, 2014 21:18  Re: GP Kanady 2014

Już myślałem ze Rosberg wygra ten wyścig. Naszczęście nie bo to juz byłaby przesada. Ścięcie szykany i jeszcze rekord okrążenia wtedy a więc można.bezkarnie ścinac. Brawo!!! Kolejna awaria Lewisa. Brak słów. Hamilton powinien dzisiaj wygrać z palcem w.... No ale niestety. Mam nadzieje ze szczęście obróci się na stronę Lewisa.
Vettel: ,,that was close''
Hamilton: ,, I lifted, that's why you were close.'' Belgia 2017
#44 #1
Avatar użytkownika
mich909090
 
Dołączył(a): N lut 26, 2012 17:00

Postprzez Simi N cze 08, 2014 21:20  Re: GP Kanady 2014

Niestety na razie wygląda to tak, że szczęście jest po stronie Nico, a Lewis..ma pecha.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez MPOWER N cze 08, 2014 21:20  Re: GP Kanady 2014

karolVTEC napisał(a):WTF Ferrari? I jeszcze większe WTF Raikkonen? W obecnej formie Kimi jest wart tego swojego bolidu, nie ma co...

Wcale się nie dziwię. Gdyby nie wypadek Alonso skończyłby na pozycji 8 czyli o jedną w tył niż rozpoczął a Kimi na 12-tej, czyli dwie w tył.
Znowu jakaś łamaga wypuszcza Fina w korek. Nic tylko pogratulować Włochom.
Dalej niech kombinuję i robią jak robili dotąd a zaraz będą nie tylko za Mercem RBR czy Wiliamse ale również z Force India.

Wyścig ciekawy. Zgadzam się z Pieczarem odnośnie wypadku Perez-Massa.
Williamsy z dużo mniejszym budżetem jadą lepiej niż Ferrari :twisted:

Brawo dla RBR a szczególnie dla Ricciardo. Widać, że nie próżnują i się rozwijają.
I brawa dla Buttona. Jak dżentelmen po cichu dojeżdża czwarty.

Podobał mi się dzisiaj komentarz Borowczyka "Będziemy dzisiaj widzieć na podium reklamę pasty do zębów :D"

Simi napisał(a):Niestety na razie wygląda to tak, że szczęście jest po stronie Nico, a Lewis..ma pecha.

No cóż, i tak bywa. Vettel ma więcej pecha w RBR, Massa w Wiliamsie a Kimi w Ferrari. Taki jest sport.

@chmiel , @slipstream darujcie sobie ten sarkazm.
Legendarne Ferrari popełnia dziecinne błędy. W kwalifikacjach wypuszczają Kimiego w najmniej odpowiednim momencie a w wyścigu tak policzyli, że wypuścili go w korek. Przed pistopem Kimi ok 0.5-0.7s za Alonso. Po pitstopie, 3 kółka dalej i Kimi ok 11s straty. Wielkie brawa!
Ostatnio edytowano N cze 08, 2014 21:43 przez MPOWER, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
MPOWER
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 19:56
Lokalizacja: Z północy

Postprzez Pieczar N cze 08, 2014 21:20  Re: GP Kanady 2014

baron napisał(a):

Wydawało mi się, że Perez jechał prosto w lewą stronę...

To mnie utwierdza tylko w przekonaniu, że nie było w tym zderzeniu winy Massy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Lukas N cze 08, 2014 21:22  Re: GP Kanady 2014

bartoszcze - dokładniej to bez MGU-K, bo nikt nie zaprzeczył działaniu MGU-H, które same w sobie może mocy nie daje, ale z tego co wiem rozkręca turbinę :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez hejter N cze 08, 2014 21:23  Re: GP Kanady 2014

Dla takich wyścigów się ogląda F1! Czego tam nie było, i jak za bardzo nie przepadałem za Massą, to tym manewrem z końcówki zdobył moje uznanie :D
karolVTEC napisał(a):Massa, ty pierdoło jedna, wyprzedzić Vettela, to nie,

Przecież na chwilę nawet wyprzedził Vettela :-D
Avatar użytkownika
hejter
 
Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 17:58
Lokalizacja: nieznana

Postprzez Artello96 N cze 08, 2014 21:23  Re: GP Kanady 2014

Tak jak uważałem, że najlepszym wyścigiem od dłuższego czasu był Bahrajn, tak dzisiaj muszę niestety zmienić swoje zdanie :-P

Kapitalny wyścig! Myślałem, że wszystko będzie takie same jak podczas ostatnich wyścigów czyli dublet Mercedesa i potem dalej dalej nic. Zdziwiłem się lekko :twisted:

Szkoda Lewisa, no ale przede wszystkim szkoda Pereza. Myślałem, że dowiezie podium do końca, ale najpierw problem z hamulcami a potem problem z Massą...

Było tej loterii sporo dzisiaj ale jak tak ma wyglądać ta nowoczesna F1 to jestem za 8-)

https://www.facebook.com/photo.php?v=724473317610956

Z onboardu Vettela wygląda, że miał nieco większy dystans, aniżeli pokazywane było to na powtórkach, ale także było groźnie.
Ostatnio edytowano N cze 08, 2014 21:26 przez Artello96, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez cwiek N cze 08, 2014 21:24  Re: GP Kanady 2014

Fate napisał(a):Ja jeszcze nie ochłonąłem po wyścigu to nie będę za dużo pisał, ale może odpuście sobie teksty typu "szkoda że nie trafił Vettela" bo to bardziej żałosne niż manewr Massy.

Brawo Ric!


Dla niektórych Vettel to zło wcielone i zapewne nawet w jego zachowaniu po wyścigu będą doszukiwać się jakiegoś drugiego dna.
Ostatnio edytowano N cze 08, 2014 21:25 przez cwiek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Shaitan N cze 08, 2014 21:26  Re: GP Kanady 2014

Się działo :). A środek wyścigu jakby uśpił wszystkie emocje, które już na pierwszym kółku zafundował nam Chilton (jakby nie było, to szkoda przerwanej serii).
Ukłony dla Ricciardo, facet jest niesamowity! Ciekawe co tam w środku musi czuć "czterokrotny", pewnie czuje się wydymany :wink: .
Perez był blisko fenomenalnego występu, podobnie jak Massa, ale stało się inaczej. Nie chcę wieszać psów na Massie, bo nie widziałem dokładnie zdarzenia na powtórkach. Wydaje się jednak, że Brazylijczyk powinien zachować większą ostrożność. A tak wpadło chude zero i kolejny weekend, w którym traci do Bottasa.
No i moja mina (chyba nie tylko moja), jak usłyszałem, że Button na P4...
Praca realizatora - tragiczna. Nie pokazał wielu ważnych momentów, a w tych pokazywanych w kulminacyjnych momentach przenosił się na publiczność, co najmniej kilka razy... :x
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Kazik N cze 08, 2014 21:27  Re: GP Kanady 2014

piotr_del_grey napisał(a):Dzisiejszy wyścig można nazwać wręcz thrillerem.

Trudno się nie zgodzić. :) Czegoś takiego dzisiaj się nie spodziewałem.
Podobało mi się podium gdzie Seb szczerze cieszył się z sukcesu swojego jak i Daniela. Żadnych toksyn między nimi. Bardzo mi szkoda Checo-jechał po świetny wynik. W końcówce siadły tylne hamulce (jak mówił przez radio). Byłem zły na Filipka ale podczas transmisji Brundle na Sky nieco go rozgrzeszał (temat do ew. analizy). Miał Nico dużo szczęścia dojeżdżając dzisiaj a Lewis znacznie mniej.
Simi napisał(a):Hamilton... szkoda gadać. Tak jak mówiłem - powoli szala ostatecznego zwycięstwa przechyla się na stronę Rosberga? Naprawdę przesadzałem?

Teraz jeszcze bardziej przesadzasz niestety. Lewis ...szkoda gadać...powiadasz. :tak: (popsuł Mercedesa)/
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez bartoszcze N cze 08, 2014 21:30  Re: GP Kanady 2014

dokładniej to bez MGU-K


Też tak przypuszczałem, ale Sokół dał lakoniczny komunikat, a nie zdążyłem poszukać szczegółów.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość