Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Duif N lip 06, 2014 9:02  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Nie powinien a jednak ku temu zmierza. Rosberg zły bo ma blond włosy, jest miękki, nie ciśnie. Co to za moda na jechanie po nim?
Co na to wszystko najbardziej zainteresowany, czyli Nico? Z Lewisem walczy zaciekle, i w przeciwieństwie do Lewisa przybliża się do tego tytułu. Więc kto powinien zdobyć tytuł? Nie zadecydujesz o tym Ty, Thorig, ani inni krzykacze. Zadecyduje o tym ilość punktów i postawa w całym sezonie, plus ostatni wyścig w Abu Zabi.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez xdomino996 N lip 06, 2014 9:09  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Dobra, zmierza do tego. Tak jak pisałem wcześniej, nic innego nie ma do roboty, wszystko mu sprzyja, wiec jak ma tego nie robic?
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Thorig N lip 06, 2014 9:12  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Oczywiście że nie mam na to wpływu, ale od tego chyba mamy forum żeby sobie "pomarudzić". Kto by nie prowadził w mistrzostwach to znajdą się tacy co będzie im się to podobać i tacy którym nie... Czy po Vettelu przez ostatnie lata nikt nie jechał ? Pewnie to też kwestia mody...

Zdecydowanie większy wpływ na wyłonienie mistrza może mieć zespół i wewnętrzne przepychanki. Głównie chodzi mi o Laude.

Oczywiście jak łatwo się domyśleć wolałbym żeby to Hamilton wygrał. Tylko jak się patrzy na to co on wyprawia , gada głupoty o dominacji itd. itp. potem popełnia głupie błędy. Wczoraj co by nie mówił inżynier to był głupi błąd, trzeba było cisnąć do końca jak wszyscy... Tak naprawdę 5 pierwszych wyścigów było po stronie Lewisa, mimo awarii udało mu się odrobić stratę, potem zaczął gadać te głupoty i się zaczęło. Wszystko było by fajnie gdyby nie awarie... Teraz jest presja na Hamiltonie na odrabianie punków, jeśli dziś nie wygra to presja tylko wzrośnie. Do tego dochodzą jeszcze słabe pitstopy, dziwne informacje od zespołu...
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Postprzez Simi N lip 06, 2014 10:13  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

@katinka
No i Seba przed RIC co mnie bardzo cieszy.

Szkoda, że fani Vettela (tudzież hejterzy Dana) mają powody do radości tylko wtedy gdy Ricciardo coś się przytrafi. Gdyby zespół nie dał ciała i wypuściłby Dana na tor, mogłoby nie być tyle radości ;)
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez hideto N lip 06, 2014 10:19  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Simi napisał(a):@katinka
No i Seba przed RIC co mnie bardzo cieszy.

Szkoda, że fani Vettela (tudzież hejterzy Dana) mają powody do radości tylko wtedy gdy Ricciardo coś się przytrafi. Gdyby zespół nie dał ciała i wypuściłby Dana na tor, mogłoby nie być tyle radości ;)

Twój post dokładnie aplikuje się do wszystkich poprzednich GP tej pary, wystarczy nazwiska odwrócić.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Anderis N lip 06, 2014 10:37  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Duif napisał(a):Rosberg zły bo ma blond włosy, jest miękki, nie ciśnie. Co to za moda na jechanie po nim?

Zauważyłem przez lata, że na polskich forach o F1 zawsze się jedzie po zawodniku, który wbija się do czołówki i zbiera zaszczyty kosztem zawodników, którzy przez lata byli w czołówce. Tak samo było z Hamiltonem pod koniec 2007 i w 2008, z Vettelem, szczególnie mocno w okresie 2008-2010, a to, co się wyprawiało po jego pierwszym zwycięstwie było wręcz niewyobrażalne, z Buttonem w 2009 itp.

Ludzie na ogół nie lubią zmian i lubią myśleć, że ten nowy zawodnik w czołówce nie zasługuje na sukcesy w takim stopniu, jak jego koledzy, którzy przez lata zbierali laury.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez bartoszcze N lip 06, 2014 11:27  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Anderis napisał(a): na polskich forach o F1 zawsze się jedzie po zawodniku, który wbija się do czołówki i zbiera zaszczyty kosztem zawodników, którzy przez lata byli w czołówce


Tylko na polskich?
Bo to takie naturalne, że ci, co od lat są w czołówce, mają już ugruntowanych fanów, a ci nowi - jeszcze nie.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Simi N lip 06, 2014 12:55  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

@hideto
Oj nie wydaje mi się. Vettel miał dużo niezawinionych kłopotów i generalnie jestem bardzo daleki od bzdurnych opinii typu: "ten sezon pokazuje, że Paluch jest przeciętniakiem i tytuły zdobył za niego Newey", ale Danowi należy oddać to co jego. Gość wykonuje fantastyczną robotę i jest równorzędnym rywalem dla Seby, który jak na razie jakby nie może sobie poradzić z nowym bolidem, nowymi przepisami. Nie twierdzę, że to się nie zmieni, wręcz przeciwnie, w końcu Vettel zacznie jeździć na lepszym poziomie, ale Ricciardo dalej będzie wykonywał świetną robotę i nie będzie popychadłem.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Simi N lip 06, 2014 12:55  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

@hideto
Oj nie wydaje mi się. Vettel miał dużo niezawinionych kłopotów i generalnie jestem bardzo daleki od bzdurnych opinii typu: "ten sezon pokazuje, że Paluch jest przeciętniakiem i tytuły zdobył za niego Newey", ale Danowi należy oddać to co jego. Gość wykonuje fantastyczną robotę i jest równorzędnym rywalem dla Seby, który jak na razie jakby nie może sobie poradzić z nowym bolidem, nowymi przepisami. Nie twierdzę, że to się nie zmieni, wręcz przeciwnie, w końcu Vettel zacznie jeździć na lepszym poziomie, ale Ricciardo dalej będzie wykonywał świetną robotę i nie będzie popychadłem.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Arnulf N lip 06, 2014 13:40  

Czy Pan Jędrzejewski się aby nie pomylił twierdząc, że po restarcie wyścigu kierowcom zostanie niewiele ścigania ze względu na limit czasowy 2 godzin? Z tego co wiem to w przypadku czerwonej flagi czas wyścigu jest zatrzymywany. Tak było chociażby w GP Kanady 2011.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez idylla N lip 06, 2014 13:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

@Arnulf
Oczywiście, że się pomylił.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez bartoszcze N lip 06, 2014 13:46  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Nie jest zatrzymywany, ale limit czasu jest zwiększany o czas zatrzymania.
Co akurat oznacza, że słoneczni komentatorzy bajdurzą.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez rzeznik N lip 06, 2014 13:47  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Wyścig jest przerwany, więc limit czasowy nie obowiązuje.

Świetna decyzja sędziów dotycząca Chiltona. Nie dość, że tylko stracił na zjeździe do pitlane w czasie czerwonej flagi, to jeszcze dostaje karę praktycznie za nic. Nic nie zyskał, nikomu w niczym nie przeszkodził. Żadnej taryfy ulgowej, szkoda że wczoraj tacy konsekwentni nie byli z Rosbergiem i Ricciardo.
3, 14, 17, 44.
rzeznik
 
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 16:27

Postprzez bartoszcze N lip 06, 2014 13:48  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Świetna decyzja sędziów dotycząca Chiltona.


Przepis regulaminu jest jednoznaczny: nie wolno, za złamanie zakazu kara przejazdu.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Campeon N lip 06, 2014 13:52  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2014

Świetna decyzja, bo widok biegających w poprzek alei serwisowej mechaników i przejeżdżającego pomiędzy nimi Chiltona był co najmniej dziwny. Nie wiem, co sobie Anglik myślał :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron