GP Włoch 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Duif Cz wrz 18, 2014 15:40  Re: GP Włoch 2014

Mityczne nieczyste zagrywki.
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamikadze2000 Cz wrz 18, 2014 18:49  Re: GP Włoch 2014

step07 napisał(a):@Indy pisałem jakoś niedawno, że owszem Hamilton to jeden z kilku kierowców w stawce, któremu kibicuję ale do pewnego czasu nie byłem absolutnie antyfanem Rosberga. Niestety swoimi nieczystymi zagrywkami w tym sezonie stracił wiele w moich oczach i obecnie daleko mi od bycia choćby neutralnym w stosunku do jego osoby. Ludzie często doszukują się spisków tam gdzie ich nie ma ale akurat w omawianej wyżej sytuacji swego czasu zdecydowana większość prezentowała podobne co ja zdanie. A odnośnie "oszukiwania samego siebie" to to zdanie akurat odnosiło się do wypowiedzi człowieka, który jest zdecydowanym antyfanem Anglika i i tak będzie przeciwko niemu. Ale masz rację - rzeczywiście to zdanie nie było do końca na miejscu z mojej strony.


Jesteśmy absolutnie po dwóch stronach barykady. Ty uwielbiasz Hamiltona, ja nie. Ale nie zmienia to faktu, iż uważam, że taka postawa wobec Rosberga jest przesadzona. Ja nie jestem fanem Niemca... nie jest lepszy od Hamiltona, ale też na pewno wiele gorszy nie jest... ;) Obaj są po jednych pieniądzach moim zdaniem... ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez step07 Cz wrz 18, 2014 18:55  Re: GP Włoch 2014

Poniekąd są ;) A nie lubię Rosberga za tegoroczne jego wybryki, wcześniej nic do niego nie miałem :)
step07
 
Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 17:16

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron