Przed Grand Prix Japonii 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bohdi So paź 04, 2014 16:06  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Kazik napisał(a):Za 2 kółka nie dostaje się połowy punktów Panowie.
Trzeba przejechać... trochę więcej.


Dwa okrążenia bez SC I przyznawana jest połowa punktów.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Kazik So paź 04, 2014 16:12  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

6.5 If a race is suspended under Article 41, and cannot be resumed, no points will be awarded if the leader has completed less than two laps, half points will be awarded if the leader has completed more than two laps but less than 75% of the original race distance and full points will be awarded if the leader has completed 75% or more of the original race distance.

Faktycznie.
Sądziłem, że to nie takie proste żeby zdobyć sobie jakieś punkty. :wink: :o
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez LH44fan So paź 04, 2014 18:09  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

"Eksperci" w studiu uznali stratę Hamiltona do Rosberga za dużą w normalnych okolicznościach i sugerowali, że wypadek z trzeciego treningu wpłynął na formę bolidu Anglika.

Bardzo prawdopodobne, że tak jest. Lewis ot tak nie traciłby 02,s do Rosberga, na pewno zostały jakieś drobne usterki po wypadku w P3. Ty też tłumaczysz porażki Rosberga jakimiś drobnymi problemami np. w Chinach tłumaczyłeś przegraną Nico zepsutą telemetrią, więc też można cię nazwać takim ''ekspertem''.
44 TeamLH
We win and lose together...
Avatar użytkownika
LH44fan
 
Dołączył(a): N mar 02, 2014 21:48
Lokalizacja: Poland/Cebuland

Postprzez baron So paź 04, 2014 18:53  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Ostatni raz na Suzuce(we wyścigu!) padało chyba w 1994, więc bardzo rzadko zdarzał się tam deszcz. Spokojnie mogliby przesunąć wyścig o tą godzinę czy dwie wcześniej, bo nic tak nie dołuje jak oglądanie wyścigu na polach startowych czy za SC.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez bohdi So paź 04, 2014 18:57  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Zaczęło się:
Obrazek

Ian Fergusson
‏@fergieweather #F1 #BBCF1 #SUZUKA 1840GMT first rainband of #Phanfone (eye to lower left) recently giving showery rain over circuit

"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez LH44fan So paź 04, 2014 19:57  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Ja mam wielką nadzieję, że będzie padało. Oczywiście na tyle, żeby dało się jechać. Najlepiej jakby start odbył się na suchym i w trakcie wyścigu by się rozpadało.. Wtedy to byśmy mieli masowe pit-stopy, walka na strategie, nerwówka i też trochę farta, widowisko byłoby genialnie.
44 TeamLH
We win and lose together...
Avatar użytkownika
LH44fan
 
Dołączył(a): N mar 02, 2014 21:48
Lokalizacja: Poland/Cebuland

Postprzez TommyYse So paź 04, 2014 20:02  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Nie można mieć wszystkiego :P Coś mi się wydaje, że jutro dostaniemy wszystko albo nic :wink:

Co do przepisów to wystarczą 2 okr. za SC żeby przyznali połowę punktów, a 75% dystansu żeby przyznali pełną pulę.

Może powtórka Fuji 2013 WEC? Jeśli dobrze pamiętam to trochę pojeździli i przerwali wyścig, ale lider zdążył odpaść za SC.
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Kamikadze2000 So paź 04, 2014 21:02  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

LH44fan napisał(a):
"Eksperci" w studiu uznali stratę Hamiltona do Rosberga za dużą w normalnych okolicznościach i sugerowali, że wypadek z trzeciego treningu wpłynął na formę bolidu Anglika.

Bardzo prawdopodobne, że tak jest. Lewis ot tak nie traciłby 02,s do Rosberga, na pewno zostały jakieś drobne usterki po wypadku w P3. Ty też tłumaczysz porażki Rosberga jakimiś drobnymi problemami np. w Chinach tłumaczyłeś przegraną Nico zepsutą telemetrią, więc też można cię nazwać takim ''ekspertem''.


Ty w ogóle zastanawiasz się nad tym, co piszesz?? Co innego stracić dużo w wyścigu i nie jechać dobrym tempem, a co innego przegrać różnicą niecałych 0,2 sekundy. Pomyśl, zanim coś napiszesz... ;)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez impr So paź 04, 2014 21:16  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Na stronie internetowej Suzuki widnieje taki komunikat:

Kod: Zaznacz cały
2014F1 Japonia Grand Prix 05 października (niedziela) Planujemy utrzymać w (F1 wyścig rozpocznie 15:00) Oryginalny harmonogram.
Ponadto istnieje przypadek, w związku z pogodą, itd, to zawartość zmienia się lub cofa z uwzględnieniem innych zdarzeń.
Ponadto, ponieważ oczekuje się, że podejście do tajfunu, zatrzymamy się na F1 i wszystkie zdarzenia związane 06 października (poniedziałek).
Należy pamiętać, że nie jest to przypadek, aby zmienić zawartość biznesową Suzuka Obchodzenie (restauracja Park rozrywki Motopia, itp).

Przetłumaczone przez Google Translate z japońskiego :-)

Sam nie wiem, jak to rozumieć.


@rolnik sam w dolinie - nie szukałem tej informacji, trafiłem na nią przypadkiem podczas szukania kamerki live z toru :)
Ostatnio edytowano So paź 04, 2014 21:31 przez impr, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ramol So paź 04, 2014 21:18  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Może jakbyś dał oryginał to byłoby łatwiej zrozumieć...
Mam nadzieję że nic złego się jutro nie stanie, to w końcu tajfun.
"Nie wazne czy wygrasz czy przegrasz... no chyba ze przegrasz" - gen. Tacticus (Swiat Dysku)
Avatar użytkownika
Ramol
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2011 8:53

Postprzez xdomino996 So paź 04, 2014 21:20  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Tłumacz standardowo daje radę :D , ciekawe jest to:
"Ponadto, ponieważ oczekuje się, że podejście do tajfunu, zatrzymamy się na F1 i wszystkie zdarzenia związane 06 października (poniedziałek). " Sensu dosłownego ciężko się dowiedzieć po samym zdaniu, ale można się domyślec, że chcą przesunąć wyścig na poniedziałek gdy warunki będą tragiczne?
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez rolnik sam w dolinie So paź 04, 2014 21:29  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Fajnie się męczycie z tym japońskim, nie wystarczyłby profil toru na fb z tą samą informacją po angielsku?
https://www.facebook.com/suzuka.circuit ... m&fref=nfz
We are planning to hold the Final Race of 2014 Formula One Japanese Grand Prix ON SCHEDULE on Sunday, October 5th.
Schedule for other events may be changed or cancelled duet to bad weather.
F1 Fan Meeting on Monday, October 6th will be CANCELLED because there is a possibility of typhoon approaching.
Other contents of Suzuka Circuit (Motopia:Amusement Park, restaurant, and etc) also may be changed.

W skrócie, wyścig zgodnie z planem, inne wydarzenia mogą zostać przełożone/anulowane. Poniedziałkowe spotkanie fanów będzie anulowane. Na temat przekładania wyścigu na poniedziałek nic nie ma.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez bohdi So paź 04, 2014 21:35  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Na temat przekładania wyścigu na poniedziałek nic nie ma.

Bo zostało to już wykluczone dzisiaj rano.

Problemem pozostaje natomiast, w przypadku odwołania lotów, transport I logistyka przerzucenia całego sprzętu do Soczi
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Gie N paź 05, 2014 6:22  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Mógłby ktoś podesłać na PW linka do transmisji? Mam Polsat Sport ale nie mam PSE.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez RdQ_ N paź 05, 2014 6:37  Re: Przed Grand Prix Japonii 2014

Również dołączam się do prośby o link do transmisji.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron