GP Abu Zabi 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kubuś Fatalista N lis 23, 2014 22:14  Re: GP Abu Zabi 2014

Dorel, nie ma co sobie tym głowy zawracać. Katinka ma swoje "szklane bolidy".
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez katinka Pn lis 24, 2014 1:49  Re: GP Abu Zabi 2014

A Kubuś jak zwykle ironiczny, no jakby inaczej... Każdy ma chyba jakąś swoją wizję F1 i marzy o takiej czy innej, a że ja nie marzę o "szklanych domach" to chociaż o bolidach mogę :P

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być mrukiem, żeby po mistrzostwie swojego idola, który powrócił na sam szczyt po 6 latach jeszcze na coś narzekać i nie być zadowolonym. Jak to mówi Ferdek Kiepski ''W du*ach się poprzewracało''

A Ty Dorel może posłuchaj rady Kubusia Fatalisty i nie zawracaj sobie tym głowy. To jak się cieszę z WDC Lewisa czy chciałabym coś więcej to moja sprawa i Tobie do tego nic! Ale jeśli tak masz i musisz no musisz się czepiać czegoś, to lepiej tego jeśli się gdzieś pomylę i coś źle napiszę o F1, wyścigu czy kierowcy. Wtedy może nie będziesz musiał cytować tych głupich powiedzonek z jakiegoś durnego filmu :grin:


Co by nie mówić o takiej dominacji, 2014 to był ich sezon, dobra robota chłopaki :)
Obrazek
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez rangiz Pn lis 24, 2014 4:52  Re: GP Abu Zabi 2014

Pierwszy tytuł Hamiltona był mocno kontrowersyjny z wiadomych względów, na ten w pełni zasłużył pokazując na przestrzeni sezonu swoją wyższość nad kolegą z zespołu, byłoby mocno nie fair, gdyby podwojenie punktów miało zaważyć na całym sezonie.
Cieszę się, że tak się skończyło, gratulacje, mimo że nie jest to mój ulubiony kierowca :)
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cichy Pn lis 24, 2014 8:39  Re: GP Abu Zabi 2014

Ma ktoś zdjęcie, ujęcie, filmik jak Lewis siedzi w kasku przed wyjściem na podium i oczy mu się pocą? :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez cichy Pn lis 24, 2014 22:10  Re: GP Abu Zabi 2014

Ok, mam. Mega emocje !

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Simi Pn lis 24, 2014 23:13  Re: GP Abu Zabi 2014

Piękne. W ogóle mam wrażenie, że Lewis jest typem bardzo "ludzkiego zawodnika". Często możemy u niego zaobserwować prawdziwe emocje, nawet w wywiadach, wypowiedziach, Lewis jest prawdziwy. A już na pewno na tle wielu innych jest bardzo prawdziwy. Ten obrazek po wyścigu bardzo mi się spodobał, choć równie fantastyczne były gratulacje dla Hamiltona od Nico..
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez karolVTEC Pn lis 24, 2014 23:22  Re: GP Abu Zabi 2014

Do administracji: Poniższe zdanie nie jest rasistowskie, a jedynie wyraża moje (dość zabawne) spostrzeżenie i nie chcę tym ujmować mistrzowi świata, któremu z resztą kibicowałem.


Oglądając wtedy te zdjęcia (na żywo) i teraz, gdy patrzę na te powyżej, to muszę stwierdzić, że pierwszy raz widzę człowieka czarnoskórego, który jest zaczerwieniony na twarzy :D
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Saruto Pn lis 24, 2014 23:38  Re: GP Abu Zabi 2014

karolVTEC napisał(a):Oglądając wtedy te zdjęcia (na żywo) i teraz, gdy patrzę na te powyżej, to muszę stwierdzić, że pierwszy raz widzę człowieka czarnoskórego, który jest zaczerwieniony na twarzy :D

Pewnie dlatego, że ma bardziej "mleczny" kolor skóry. Jego mama z tego co pamiętam jest biała. Więc trochę geny są pomieszane i to pewnie dlatego widać u niego czerwoną twarz od płaczu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez katinka Wt lis 25, 2014 0:46  Re: GP Abu Zabi 2014

Ok, mam. Mega emocje !

Piękne emocje. Niesamowite są te fotki co znalazłeś, a zwłaszcza ta pierwsza strasznie bierze, wszystko co wczoraj wraca...

Często możemy u niego zaobserwować prawdziwe emocje, nawet w wywiadach, wypowiedziach, Lewis jest prawdziwy

To właśnie w nim lubię najbardziej, że niczego i nikogo nie udaje, ani twardziela, ani luzaka któremu wszystko niby obojętne. Fajnie gdy kierowcy F1 pokazują też takie ludzkie rzeczy. Podobnie jak te emocje u Seby Vettela gdy w 2010 w GP Abu zdobył swoje pierwsze WDC, nie do zapomnienia.
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez LeVi_ Śr lis 26, 2014 15:02  Re: GP Abu Zabi 2014

Mam prośbę - czy ktoś mógłby wytłumaczyć dlaczego Lotus (Gro) nie wystartował z alei serwisowej, tylko z ostatniego miejsca mając w perspektywie karę Drive-Through? Nie widzę tutaj wyjaśnienia tej kwestii...
LeVi_
 
Dołączył(a): Śr sty 29, 2014 15:48

Postprzez bartoszcze Śr lis 26, 2014 15:28  Re: GP Abu Zabi 2014

Na pewno nie wiem, ale:
- mogli zwyczajnie nie zamawiać szóstych komponentów ($$$) innych niż te które wymienili,
- być może w przypadku rozdzielenia wymiany jednostki napędowej na dwie części (najpierw trzy komponenty a potem dwa) zostałoby to policzone jako dwie osobne wymiany, "w sumie" warte 30 miejsc do tyłu - czyli zamiast startu z pitlane, z drive-through zrobiłoby się stop&go,
- mogło im po prostu już zwisać, i tak wiedzieli że na tym torze nie poszaleją.
W każdym razie nie sądzę, żeby spodziewali się numeru z zamianą kary cofnięcia na karę czasową.
I oficjalnego stanowiska w tej sprawie nie było.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron