GP Abu Zabi 2014

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bartoszcze N lis 23, 2014 15:47  GP Abu Zabi 2014

Hail to the Champion!

Będzie reprymenda? ;)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Duif N lis 23, 2014 15:54  Re: GP Abu Zabi

Brawo Lewis! Na analizę przyjdzie czas, ale zdobył to własnymi siłami. Brawo i jeszcze raz brawo!
Szkoda tylko Nico w tym wyścigu. Nie poszło tak jak miało pójść ;)

EDIT:
Bączek na zakończenie nie tylko w wykonaniu Lewisa. Również Button. Tak więc raczej goodbye. :(
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Razor N lis 23, 2014 15:56  Re: GP Abu Zabi

Były gratulację Rosberga bo nie oglądałem tego co się działo tuż po wyścigu ?
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Patrick N lis 23, 2014 15:56  

Były gratulacje. ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez slipstream N lis 23, 2014 15:59  Re: GP Abu Zabi

Były gratulację Rosberga bo nie oglądałem tego co się działo tuż po wyścigu ?


Obrazek
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez hideto N lis 23, 2014 15:59  Re: GP Abu Zabi

A więc sprawiedliwość wygrała.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez karolVTEC N lis 23, 2014 16:14  Re: GP Abu Zabi

Piękny, niesamowity, emocjonujący wyścig! Aż się wzruszyłem (serio) ;)

Gratulacje dla Hamiltona! I miło widzieć mistrza świata po 4 latach posuchy :razz:

I może to nietypowe, ale dobrze, że ten sezon już się kończy. Był niesamowity, emocjonujący... choć było i wiele niedobrego na torze i poza torem, jednak jest to sezon, który będziemy wspominać.


Teraz.... Australio 2015 - czekamy na Ciebie! :-)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna
Avatar użytkownika
karolVTEC
 
Dołączył(a): Wt maja 11, 2010 19:02
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez michal2111 N lis 23, 2014 16:18  Re: GP Abu Zabi

Kilka lat temu nawet nie sądziłbym, że to kiedyś napiszę - cieszę się, że Lewis Hamilton został mistrzem świata. Według mnie, w przeciągu całego sezonu po prostu na to zasłużył. Szkoda tylko, że Rosberg przegrał tytuł w taki sposób. Myślę, że było to dla niego gorsze, niż by miał ukończyć ten wyścig na drugim miejscu.

Oceniam pozostałych:

Williams - znakomite zwieńczenie dobrego sezonu. Massa postraszył pod koniec, ale drugie miejsce to i tak sukces. Bottas potwierdził dobrą dyspozycję, pomimo słabszego startu.

Red Bull - dwa auta w punktach pomimo przebijania się z szarego końca. Pożegnanie Vettela z Red Bullem - kto by pomyślał, że to będzie możliwe...

McLaren - czy było to pożegnanie Jensona? Najprawdopodobniej... Pojechał najlepiej jak mógł i dowiózł solidne punkty.

Force India - solidna postawa i jazda pozwala po raz kolejny na punkty dla obu kierowców. Dobrze dla nich, że pozostają w zespole.

Ferrari - niestety, złe zakończenie przeciętnego sezonu. Odzwierciedlenie formy Scuderii w tym sezonie. Pożegnanie Alonso, który miał zdobywać tytuły, ale nie wygrał żadnego - nie wypadło okazale. Kimi również nie zachwycił.
Wiele do zastanowienia się przed przyszłym sezonem.

Cóż, koniec sezonu. Na następny wyścig F1 czekamy do marca...
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez sasza82 N lis 23, 2014 16:23  Re: GP Abu Zabi

Gratulacje dla Hamiltona, szkoda tylko że losy tytułu rozstrzygnęła awaria.

Wyścig mógł się podobać, gdyż niepewność do końca trzymała w napięciu...

Btw. zauważyliście reakcję mechaników Lotusa na pożar silnika w bolidzie Maldonado?? Otóż ta reakcja moim zdaniem była kwintesencją tego, co zespół myśli o hybrydzie Renault, z którą zmagali się cały sezon.
sasza82
 
Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 13:23
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez manieq N lis 23, 2014 16:24  Re: GP Abu Zabi

Nie powiedziałbym, że awaria zaważyła o tytule. Start i późniejsze tempo Rosberga względem Hamiltona pozwala stwierdzić, że to Lewis dojechałby pierwszy.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez sasza82 N lis 23, 2014 16:26  Re: GP Abu Zabi

Źle się może wyraziłem - miałem na myśl to, że szkoda iż do końca nie było walki o P1.
sasza82
 
Dołączył(a): Śr wrz 20, 2006 13:23
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Driver X N lis 23, 2014 16:28  Re: GP Abu Zabi

No cóż, sezon zakończony, Hamilton mistrzem.
Trochę szkoda Rosberga, że przegrał tytuł, miał szansę :(
Ferrari słabo, niemrawo. Red Bulle po starcie z Pit-Lane wykonały solidną pracę i dowieźli punkty. Button zrobił co mógł, możliwe że to były jego ostatnie punkty w F1. Force India po swojemu, niezauważenie, spokojnie i dowieźli punkty. Williams pokazał, że umie walczyć. Wyścig by trwał 2 okrążenia dłużej i to Massa by wygrał. Toroer Rosso zawiodło, niestety. Lotus standardowo w ogonie stawki, Maldonado styrał już ten silnik Renault do końca. Sauber coś próbował osiągnąć, niestety bez punktów na koniec sezonu. Caterham cudem się stawił w Abu Zabi, cudem też Stevens dojechał. Gratulacje dla niego, próbował walczyć z Alonso, nie spowodował zamieszania żadnego.

Teraz czekać na Australię. See you in 2015, F1!
Driver X
 
Dołączył(a): Pn lis 11, 2013 21:31

Postprzez IceMan11 N lis 23, 2014 16:43  Re: GP Abu Zabi

Hmm... tak na gorąco powiem - jakie zakończenie mistrzostw, taki sezon.
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez Indy N lis 23, 2014 16:51  Re: GP Abu Zabi

IceMan11 napisał(a):Hmm... tak na gorąco powiem - jakie zakończenie mistrzostw, taki sezon.


To może rozwiń myśl bo na gorąco wygląda to na nietrafione porównanie.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dorel N lis 23, 2014 16:53  Re: GP Abu Zabi

Stało się to na co czekałem od 6 lat! Lewis Hamilton World Champion! Jak wjeżdżał na metę, to mi łzy radości poleciały, wpadłem w euforię. Naprawdę wspaniała chwila, nigdy jej nie zapomnę. Ta zima nie będzie taka smutna jak poprzednie, bo mistrzem jest największy idol :D
Great Job Lewis! #44
#44 #7 #20 #14
Good luck Lewis! FORZA KIMI
Dorel
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2014 18:05

Następna strona

Powrót do Sezon 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość