Które miejsce...

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deZZember Cz sie 17, 2006 0:45  

melipone, nie zrażaj się, pytaj się o co tylko chcesz, ja ze swojej strony gwarantuję cierpliwość ;). Rzeczywiście niektórzy koledzy dość ostro zareagowali... za ostro! Do tych "nerwusków" mam taką prośbę: troszkę więcej cierpliwości i łagodności :)
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff Cz sie 17, 2006 9:18  

Na przyszłość będziemy kasować zbyt "ostre" posty w tym dziale :)

Poza tym musi tak być, że jak zwycięzca kończy to wszyscy kończą bo przecież na torze by wtedy znajdowały się bolidy które już skończyły wyścig i jadą wolno oraz te które jeszcze walczą o czas a to by doprowadziło do strasznie niebezpiecznych incydentów.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER Cz sie 17, 2006 10:03  

deZZ i gregoff, macie rację.
Ja też lekko nie wytrzymałem, ale deZZ wytłumaczył mu najprościej jak mógł, ale on jeszcze nie zrozumiał do końca.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie :-(.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez rafaello85 N sie 20, 2006 12:13  

melipone napisał(a):coś chyba źle pojąłem dział 'dla początkujących', aż strach się teraz o coś zapytać

Coś TY - pytaj o co tylko chcesz! Sam napisałeś, że jesteś początkujący, więc wszystkiego musisz się dowiedzieć :)
Nie rozumiem tylko uwag niektóych osób....
W końcu to jest dział "Dla początkujących".
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia strona

Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron