Pytanie odnośnie F2007

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Klaudia2 Pn mar 19, 2007 17:55  Pytanie odnośnie F2007

Mam pytanie i ze względu na moją małą wiedzę na temat f1, proszę o wyrozumiałość.
Podczas treningów zauważyłam, że kierowcy ferrari coś dziwnie zmieniają pod kierownicą. U innych kierowców nigdy wcześniej tego nie widziałam, a w dodatku Kimi i Felipe robili to tylko podczas treningów i kwalifikacji. Dokładnie chodzi mi o czynność Kimiego z 28 sekundy tego filmiku ---> http://www.youtube.com/watch?v=6OemBLzadcE

Może mi ktoś powiedzieć co oni tam robią i czy inne zespoły też takie coś mają, albo miały? Proszę.
Klaudia2
 

Postprzez TobaccoBoy Pn mar 19, 2007 18:12  

Penie zmieniają balans halumców, bo dźwignia tym jest gdzieś po za kierownicą...
TobaccoBoy
 

Postprzez Klaudia2 Śr mar 21, 2007 17:10  

Dizękuję TobaccoBoy za odpowiedź :-) Szkoda tylko, że nie jesteś tego pewny :sad:
Klaudia2
 

Postprzez TobaccoBoy Śr mar 21, 2007 17:49  

Klaudia2 tak , to jest dźwignia do balansowania układu hamulcowego (pozostałość po dawnych czasach)
TobaccoBoy
 

Postprzez KoNoNoWi(z So sie 25, 2007 13:25  

Słuchajcie każdy ma przyciski gdzie indziej jak to mówił Sebastian Vettel, który przeniósł sie do zespołu Torro Rossa bodaj że mówił że musi się przyzwyczaić do przycisków bo tu i tu są gdzie indziej :smile:
KoNoNoWi(z
 


Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron