Szkoły f1

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gongi Pn cze 18, 2007 21:30  Szkoły f1

Cześć!
Założyłem ten temat, aby dowiedzieć się od was co wiecie o szkołach inżynierów, mechaników f1 itp. Co to za szkoły i gdzie takie się znajdują. Ja osobiście podejżewam, że jest to jakaś Politechnika, ale jaka to już wy mi powiedzcie.
Czekam i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wrzatek Pn cze 18, 2007 21:37  

Fisichella ostatnio taką szkołę założył.
Avatar użytkownika
Wrzatek
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 21:39
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez gongi Wt cze 19, 2007 9:43  

Chodzi mi o takie, gdzie szkolą inżynierów i mechaników, który chcą się dostać do f1.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez im9ulse Wt cze 19, 2007 9:53  

gongi napisał(a):Chodzi mi o takie, gdzie szkolą inżynierów i mechaników, który chcą się dostać do f1.

chyba tak to raczej nie ma...IMO jak ktos konczy "politechnike" i pozniej ciagnie go do wyscigow to sie dostanie.

Adrian Newey jest po Aeronautics and Astronautics from the University of Southampton :lol: a Sam Michael po "Mechanical Engineering at the University of New South Wales" (co ciekawe mial 22 lata jak dostal sie do F1).Dodam ze Nick Fry to wogole jest po jakiejs ekonomii :lol:

Gongi idz sobie na obojetnie jaka Polibude i tak wybieraj wydzial/specjalnosc zebys mial jak najwiecej o interesujacej Cie dziedzinie...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez TobaccoBoy Wt cze 19, 2007 10:35  

Inżynierów do zespołów ściąga się z renomowanych (nie zawsze) polibud i tego rodzaju szkół. fach poznają w czasie "praktyk" w zespole...
TobaccoBoy
 

Postprzez gongi Wt cze 19, 2007 16:12  

Wielkie dzięki!!! Rozwialiście moje wątpliwości. Zastanowie sie nad tym.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości