Esej o F1

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Senna_Fun Cz paź 25, 2007 18:56  Esej o F1

Witam! Mam nietypową prośbę. Piszę esej o F1. Jest to dość nietypowy temat. Właśnie zbieram myśli. Jeśli macie jakieś twórcze myśli to proszę o pomoc. Muszę szybko skończyć tą pracę, więc jeśli możecie to odpowiadajcie w miarę szybko. Z góry dzięki!
Senna_Fun
 

Postprzez yankess Cz paź 25, 2007 19:47  

Senna_śmieszny, to na prezentacje maturalną?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Senna_Fun Cz paź 25, 2007 19:58  

Nie, to tylko taka zwykła praca pisemna.

A mój nick należy rozumieć fonetycznie.
Senna_Fun
 

Postprzez boSS Pt paź 26, 2007 10:00  

Yankess na pracę maturalną:) chyba za długo nie myślałeś przy tym poście, tam nie ma takich tematów, tylko jakieś z literatury, sztuki czy ewentualnie filmu
Avatar użytkownika
boSS
 
Dołączył(a): N cze 11, 2006 15:45
Lokalizacja: Świdnica City
GG: 4782861

Postprzez Marco Gronichella Pt paź 26, 2007 12:12  

boSS napisał(a):Yankess na pracę maturalnąUśmiech chyba za długo nie myślałeś przy tym poście, tam nie ma takich tematów, tylko jakieś z literatury, sztuki czy ewentualnie filmu

i tutaj cię zaskoczę, jest możliwość podania własnego tematu, tylko należy zgłosić to pod koniec 2 klasy liceum, wtedy komisja to rozpatruje. I masz np. temat o F1 na maturze :) Ja skorzystałem z tego prawa i się udało :)
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez hideto Pt paź 26, 2007 12:26  

Marco Gronichella napisał(a):i tutaj cię zaskoczę, jest możliwość podania własnego tematu, tylko należy zgłosić to pod koniec 2 klasy liceum, wtedy komisja to rozpatruje. I masz np. temat o F1 na maturze Uśmiech Ja skorzystałem z tego prawa i się udało Uśmiech

to teraz ja cię zaskoczę bo praca maturalna musi mieć coś wspólnego z jakąś książką :P ew. problemem językowym - więc nie ma możliwości wprowadzenia F1 do matury.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Pt paź 26, 2007 12:43  

hideto napisał(a):bo praca maturalna musi mieć coś wspólnego z jakąś książką Pokazuje język ew. problemem językowym

1. "problem interpretacji w formie onomatopei* odgłosów pędzącego bolidu" (brum, wzium etc.)

2. "Problem konfliktu osobowości Tomasza NN** a Jackie Stewarta".

Ot, choćby takie na szybko ;)

* onomatopeja czyli dźwiękonaśladownictwo - jakby ktoś jeszcze w szkole nie miał.

** Pan samochodzik z powieści Zbigniewa Nienackiego- dla tych jak wyżej
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez yankess Pt paź 26, 2007 13:57  

boSS napisał(a):Yankess na pracę maturalną chyba za długo nie myślałeś przy tym poście, tam nie ma takich tematów, tylko jakieś z literatury, sztuki czy ewentualnie filmu
Myślałem nad tym postem. Miał on brzmieć tak durnie, jak to tylko możliwe :-D
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Marco Gronichella Pt paź 26, 2007 14:44  

hideto napisał(a):to teraz ja cię zaskoczę bo praca maturalna musi mieć coś wspólnego z jakąś książką Pokazuje język ew. problemem językowym - więc nie ma możliwości wprowadzenia F1 do matury.

a książka dotycząca historii tego sportu? hmm nie jest dobrym materiałem do pracy maturalnej ? 2:0 dla mnie :P
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Bobrowy Wt paź 30, 2007 16:17  

No jesli brak tylko beletrystyki do tej pracy to proszę bardzo, jest powieść o F1 napisał ją Bob Judd a jej bardzo orginalny tytuł brzmi... "Formuła 1". :-D Dobrze sie czyta i jest naprawde ciekawa. Polecam.
"Wszystko przemija nawet najdłuższa żmija."Obrazek
Avatar użytkownika
Bobrowy
 
Dołączył(a): Wt paź 03, 2006 15:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lori.en N lis 25, 2007 19:47  

Bardzo mu pomogliście.. No chyba że pisaliście na PW.

Proszę o pomoc ... Mam napisać referat o kierowcach.. znaczy jakim przeciążeniom są poddawani itp.
lori.en
 

Postprzez SoBcZaK N lis 25, 2007 19:51  

lori.en napisał(a):Proszę o pomoc ... Mam napisać referat o kierowcach.. znaczy jakim przeciążeniom są poddawani itp.

poszperaj w dziale "dla początkujących" powinno coś sie znaleść :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez lori.en N lis 25, 2007 20:12  

Nie znalazłam... Ale w "Bezpieczeństwo z Allianz" są bardzo interesujące artykuły ;D
lori.en
 

Postprzez M@ru$ N lis 25, 2007 21:51  

Marco Gronichella napisał(a):i tutaj cię zaskoczę, jest możliwość podania własnego tematu, tylko należy zgłosić to pod koniec 2 klasy liceum

sam też tak zrobiłem, ale było to takie zabezpieczenie się przed ew. brakiem wybranego przeze mnie tematu w liście tematów maturalnych na ten rok.
Marco Gronichella napisał(a):temat o F1 na maturze :)

jasny gwint.. szkoda, że o tym nie pomyślałem, byłoby mi na pewno łatwiej coś sensownego napisać :-)
Pozdrawiamy wszystkie Matyldy!
M@ru$
 
Dołączył(a): Pn cze 27, 2005 13:20
Lokalizacja: Żory

Postprzez mkpol Pn lis 26, 2007 8:39  

hideto napisał(a):to teraz ja cię zaskoczę bo praca maturalna musi mieć coś wspólnego z jakąś książką :P


widziałem jakąś książkę o Kubicy u mnie w Kiosku. Będzie jak znalazł :-D :-D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31


Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości