Rekordowe pit-stopy

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Miaja Menant Wt paź 30, 2007 21:09  

Kubuś Fatalista napisał(a):Miaja Menant w tamtym okresie często tankowano bolidy i zmieniano opony. I były to raczej planowane wizyty. Oczywiście nie wszystkie ale pewna część tak.

Ja mówie o okresie po przełomie lat 50. i 60. Mogłeś mnie źle zrozumieć, gdyż źle zacytowałem posta. ;)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez hideto Wt paź 30, 2007 21:16  

Wtedy nie było tankowania, a zespołem najszybciej zmieniającym opony był wtedy Mclaren - czasami trwało to nawet 4.5 sekundy.

A nie Benetton ? :o gdzieś chyba czytałem że do mechaników Benettona należy rekord czasu zmiany opon...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 30, 2007 21:30  

hideto nie wiem jak w innych sezonach ale w 1993 to McLaren był pod tym wzhlędem najlepszy.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez hideto Wt paź 30, 2007 21:33  

ale ja mówię tak 'na przestrzeni dziejów' mogę się mylić ale to chyba 3.9 czy 3.7s było...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości