Skrzydło CDG

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff Pn paź 24, 2005 12:18  Skrzydło CDG

Co sądzicie o tym pomyśle

http://f1.and.pl/php/wiad_gen.php?id=2568

Wygląda strasznie, ale jeśli pomoże podczas wyprzedzania to jestem za całkowitym wprowadzeniem tego rozwiąania.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER Pn paź 24, 2005 13:21  

Już to napisałem w aktualnyk wydarzeniach. Powtórzę jeszcze raz. Bardzo mi się podoba ten pomysł :dobrze: :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez sex pistols Pn paź 24, 2005 14:02  

Tylko w takim przypadku przywrocic jeszce zmiany opon zeby byla taka przyczepnosc jak przy normalnym skrzydle
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jakuzo Pn paź 24, 2005 14:35  

Ciekawa sprawa z tym skrzydłem. Chciałbym zobaczyć jakiś wyścig z samochodami wyglądającymi jak te :)
Ale wątpie żeby to wprowadzili, znowu zmiany opon itp. itd. Niemniej sam pomysł mi sie podoba :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Bart Pn paź 24, 2005 15:51  

Estetyka odbiega od ideału, ale fajnie by było pooglądać wyścigi z dużą ilością wyprzedzań, nawet jeśli bolidy mają wyglądać (łagodnie mówiąc) dziwnie. :-D
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez W Pn paź 24, 2005 16:23  

A ja uważam, że to śmieszne.
Wystarczy spojrzeć, podczas których wyścigów jest dużo wyprzedzania.
Podczas tych, na których (w sezonie 2005) z tyłu stawki startował McLaren lub Renault.
Poszczególne zespoły dzieli niekiedy przepaść i z wyjątkiem wpadek podczas klasyfikacji już na starcie zawodnicy zjamują "swoje" miejsca i już tak sobie jadą, chyba że ktoś zużyje wcześniej opony lub popełnia głupie błędy.

Brak wyprzedzania to głównie wynik przyjmowania określonych postaw zachowawczych, a nie kształtu tylnego skrzydła...

Jak dla mnie przerost formy nad treścią i dalsze udziwnianie F1 w imię nie wiadomo czego.

Jeśli Max z Bernim tak dążą do dużej ilości wyprzedzania, to niech miesca startowe będą przyznawane odwrotnie do zajętych pozycji w kwalifikacjach.
Wypadki murowane. W końcu chodzi o widowisko.

Ten sezon pokazał, że jeśli samochód z kierowcą są szybsi, to zawirowania im nie przeszkadzają.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Iza Pn paź 24, 2005 16:46  

Jeśli Max z Bernim tak dążą do dużej ilości wyprzedzania, to niech miesca startowe będą przyznawane odwrotnie do zajętych pozycji w kwalifikacjach.


Ta propozycja jest bez sęsu, ponieważ wtedy wszyscy kierowcy starali by sie mieć jak najgorsze czasy w qualu, aby wystartowac z jak najlepszej pozycji :?
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SirKamil Pn paź 24, 2005 16:58  

Świetny pomysł.. uznam, ża świetny KAŻDY pomysł który zwiększy atrakcyjność tego sportu. Bez wątpienia zwiększy to ilość wyprzedzania.

Z tym rozwiazniem nie miała by szans zaistnieć sytauacja rodem z GP Chin kiedy to jeden bolid wręcz hamuje drugi.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez W Pn paź 24, 2005 17:10  

Iza napisał(a):Ta propozycja jest bez sęsu

To była ironia. :patelnia:

SirKamil napisał(a):Świetny pomysł.. uznam, ża świetny KAŻDY pomysł który zwiększy atrakcyjność tego sportu.

Wyścigi Melex-ów. Dlaczego jeszcze na to nie wpadli...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Iza Pn paź 24, 2005 17:20  

To była ironia. :patelnia:

Aha, wybacz :P
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez SirKamil Pn paź 24, 2005 17:32  

W napisał(a):Wyścigi Melex-ów. Dlaczego jeszcze na to nie wpadli...?


Nie zgrywaj się :)

Lepiej opisz co Ci się w tym pomyśle nie podoba pospierając się konkretami:) Jesteś konserwatystą? Naprawde nie można będzie żyć bez tylnego w znanej nam formie?

PS. No ale chodziło mi o konkrety :-D
Ostatnio edytowano Pn paź 24, 2005 17:56 przez SirKamil, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez W Pn paź 24, 2005 17:42  

SirKamil napisał(a):Lepiej opisz co Ci się w tym pomyśle nie podoba pospierając się konkretami

Napisałem. Przeczytaj szósty post od góry.
:-P
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez SirKamil Pn paź 24, 2005 18:01  

http://skocz.pl/ajhh

Skrzydło CDG także spotkało się z POZYTYWNĄ REAKCJĄ ZESPOŁÓW i rozwiązanie to zostanie przeanalizowane przez Techniczną Grupę Roboczą.


Gdybym był marudą ten argument całkowicie by mi wystarczył aby spać spokojnie :grin:

Pozdrawiam
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez chmiel Pn paź 24, 2005 18:25  

Bart napisał(a):Estetyka odbiega od ideału, ale fajnie by było pooglądać wyścigi z dużą ilością wyprzedzań, nawet jeśli bolidy mają wyglądać (łagodnie mówiąc) dziwnie. Szczęście


Dokładnie, jeżeli ma się zwiększyć ilość wyprzedzań to ten pomysł mi sie bardzo podoba.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez gregoff Pn paź 24, 2005 18:47  

W napisał(a):Ten sezon pokazał, że jeśli samochód z kierowcą są szybsi, to zawirowania im nie przeszkadzają.


Bardzo to było widać podczas Gp Wielkiej Brytanii lub podczas Gp Węgier masz rację, tylko że wtedy Raikkonen Scumiego w boksach musiał ogrywać bo na torze tego nie potrafił zrobić.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Następna strona

Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron