F1 Przyszłości

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream Wt lis 18, 2008 14:18  Re: F1 Przyszłości

Tylko kto powiedział ze gdy bolidy przyszłości dojdą prawie do prędkości dźwięku to tory nadal pozostaną takie same jak dziś i na nich będą się ścigać (zważywszy jak wiele lat na rozwój F1 przyszłości by było) :-P Tyle jeśli chodzi o Fiction

A teraz Science: Póki co oczywiście można sobie wybić ze łba F1 1000 km/h bo ostatnio do takiej prędkości po stuleciu rozwoju motoryzacji potrzebowano dwóch silników rakietowych i baaardzo długiej prostej na pustyni - nie pisząc już że nie było mowy o zakrętach.
Więc pewnie nawet byście optymiści i ci co przeklinają FIA że blokuje rozwój F1 do takiej chwili nie dożyli.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miaja Menant Wt lis 18, 2008 15:04  Re: F1 Przyszłości

slipstream napisał(a):A teraz Science: Póki co oczywiście można sobie wybić ze łba F1 1000 km/h bo ostatnio do takiej prędkości po stuleciu rozwoju motoryzacji potrzebowano dwóch silników rakietowych i baaardzo długiej prostej na pustyni - nie pisząc już że nie było mowy o zakrętach.
Więc pewnie nawet byście optymiści i ci co przeklinają FIA że blokuje rozwój F1 do takiej chwili nie dożyli.

To jest całkowicie zrozumiałe, toteż moją wypowiedź należy traktować z przymrużeniem oka, zresztą jak trzy ostatnie strony tego tematu. :)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez slipstream Wt lis 18, 2008 15:16  Re: F1 Przyszłości

Ja to wiem, Pan to wie, tamta pani to wie, ale nie daj znajdzie się taki co jeszcze uwierzy. Środki zaradcze i prewencyjne czasem trzeba przedsięwziąć co by a nuż...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miaja Menant Wt lis 18, 2008 15:57  Re: F1 Przyszłości

slipstream napisał(a): ale nie daj znajdzie się taki co jeszcze uwierzy.

...i za kilkadziesiąt lat zostanie prezydentem FIA i spróbuje wcielic te pomysły w życie? Mniej więcej to miałeś na myśli? :P
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Audi Wt lis 18, 2008 19:44  Re: F1 Przyszłości

To by mogło tak byc. Przecież chyba wszyscy czy w polityce, czy w FIA mają głupie pomysły...
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Poprzednia strona

Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron