Osiągi bolidów - wykresy

Pytania i odpowiedzi na sprawy dotyczące funkcjonowania F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ASAD Pn cze 20, 2011 14:10  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Dzięki.
Nie zrozumieliśmy się do końca. Szukam filmów gdzie prędkość maksymalna bolidów była o ok. 20km/h większa niż obecnie. No i z czytelnymi grafikami (niekoniecznie chodziło mi o kwalifikacje, bardziej o jakieś niezależne testy lub pokazy). Ale trudno. Materiałów z obecnego sezonu mam już wystarczająco dużo, więc w ramach założeń napiszę, że projektowany tor przeznaczony będzie dla parametrów z sezonu 2011.
PS. A są jakieś inne serie wyścigów samochodowych osiągające większe prędkości i przyspieszenia niż F1?
Avatar użytkownika
ASAD
 
Dołączył(a): Cz lis 24, 2005 20:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez SirKamil Pn cze 20, 2011 14:16  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Owszem zrozumieliśmy się- dałem Ci do zrozumienia, że masz zasoby youtube do przeszukania i tylko w twojej gestii jest aby dotrzeć do wartościowych materiałów.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez szama Pn cze 20, 2011 14:26  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Jest jeden organ który produkuje grafiki, grafiki sa jednolite w całym sezonie i lepszych nie znajdziesz.

Pokazy mają to do siebie że jeździ się na plastikowych oponach i nie cisnie, na testach także mało kto jeździ na 100% i zdarza się, że nawet czasy całych okrążeń nie są często udostępniane, a co dopiero takie rzeczy. W interesie zespołów jest ukrywać tego typu rzeczy przed konkurencją.
Avatar użytkownika
szama
 
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 16:54

Postprzez ASAD Pn cze 20, 2011 14:36  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Tak, wiem. W końcu to ja piszę pracę. Nie miałem zamiaru zmuszać ludzi do szukania za mnie materiałów, ale zanim cokolwiek zacznę szukać, wolę zapytać na forum, bo być może ktoś już taki filmik wcześniej potrzebował i jest w jego posiadaniu. A o ile skróciłoby to moje poszukiwania, pewnie i tak bezowocne.
Co do samego szukania, już dawno znalazłem na YT onboardy z tego roku, a głównie interesował mnie Szanghaj.
Dziękuję wszystkim za pomoc, temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
ASAD
 
Dołączył(a): Cz lis 24, 2005 20:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez vermin Śr cze 22, 2011 11:53  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Avatar użytkownika
vermin
 
Dołączył(a): So lis 14, 2009 11:19
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Postprzez konchma Pt wrz 02, 2011 7:42  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez gornik Pt wrz 02, 2011 8:03  Re: Osiągi bolidów - wykresy

Ktoś już wcześniej dawał podobne tyle że nałożone na siebie :smile:
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Poprzednia strona

Powrót do Technika i przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron