Nagroda dla Roberta

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez barteks N maja 18, 2008 19:16  Re: Nagroda dla Roberta

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez ZiM N maja 18, 2008 19:42  Re: Nagroda dla Roberta

bankoq napisał(a):Pierwsze video (króciutkie :-( ):
http://youtube.com/watch?v=ZWc7c55Nay8


Tutaj trochę lepsze video, chociaż też nie za długie :
http://youtube.com/watch?v=BH8gIRQKv38
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez Sylvinha N maja 18, 2008 19:48  Re: Nagroda dla Roberta

W RAI1 właśnie skończyły sie wiadomości sportowe, ale nic nie pokazali.Domenica Sportiva będzie dopiero o 22,35 na RAI 2, ale pewnie większość czasu poświęcą Interowi.
Avatar użytkownika
Sylvinha
 
Dołączył(a): So lis 11, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks N maja 18, 2008 19:53  Re: Nagroda dla Roberta

ZiM napisał(a):Tutaj trochę lepsze video, chociaż też nie za długie :
http://youtube.com/watch?v=BH8gIRQKv38


Ale miał obstawę :D
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez ZiM N maja 18, 2008 20:18  Re: Nagroda dla Roberta

Polski kierowca przyjechał do Brisighelli z oddalonej o 12 kilometrów miejscowości Faenza swoim bolidem, a na całej trasie witały go tłumy fanów.

Wszędzie powiewały polskie flagi i śpiewano polskie piosenki.

Robert Kubica, odbierając nagrodę po triumfalnym wjeździe do miasteczka, zażartował po włosku: "Nigdy tak bardzo się nie cieszyłem jadąc tak wolno".

Dodał następnie: "Zawsze uwielbiałem tory w miastach, dzisiaj mogę powiedzieć, że miałem jazdę próbną przed wyścigiem w Monte Carlo".

http://wiadomosci.wp.pl/


Impreza we Włoszech zaczęła się w niedzielę po południu. Kubica wsiadł do swojego bolidu i z Faenzy pojechał do miasteczka Brisighella, gdzie mieszkał Bandini - kierowca Ferrari, ulubieniec Włoch lat 60., który zginął w płomieniach w wypadku podczas GP Monako w 1967 roku. Nagrodę jego imienia władze miasta wręczają od 1992 roku.

Jak szybko jechał w niedzielę Kubica? - No, powoli. To przecież zwykła ulica, która była obstawiona samochodami - mówi Marcin Czachorski, wyłączny koordynator Kubicy w Polsce, który uczestniczył w niedzielnej ceremonii. - Uroczystość przyciągnęła tłumy, nie potrafię powiedzieć, ile osób ją oglądało. Robert po wyjściu z bolidu rozmawiał z kibicami, ale nie wiem o czym, bo mówił po włosku. Poza tym spotkał się z dziećmi, z dziennikarzami. To jednak nie był żaden piknik motoryzacyjny, tylko bardzo poważna ceremonia wręczenia nagrody im. Bandiniego - zaznaczył Czachorski. W tłumie powiewały polskie flagi i śpiewano polskie piosenki.

http://www.sport.pl/moto/1,64997,5224524.html



oraz z "Rzeczpospolitej" ---> http://rp.pl/artykul/136025.html
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez barteks N maja 18, 2008 21:46  Re: Nagroda dla Roberta

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SpeedyGonzales Pn maja 19, 2008 8:25  Re: Nagroda dla Roberta

aż się łezka w oku zakręciła :-? brawo Robert :)
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ZiM Pn maja 19, 2008 8:41  Re: Nagroda dla Roberta

Ciekawe gdzie sobie tę nagrodę postawi?
dość duża :o
Avatar użytkownika
ZiM
 
Dołączył(a): Śr lis 28, 2007 20:15

Postprzez patgaw Pn maja 19, 2008 9:11  Re: Nagroda dla Roberta

Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Ralph1537 Pn maja 19, 2008 9:21  Re: Nagroda dla Roberta

dobrze ze mu sie bolid nie popsul.Szkoda ze jechal starym bolidem, ludzie mieli fajna atrakcje tam, u nas tez by sie przydla taki przejazd bolidem przez miasto, najlepiej kubicy
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez barteks Pn maja 19, 2008 9:35  Re: Nagroda dla Roberta

Ja tam widzę ograniczenie do 70, a Kubica mówił, że jechał 90 :-D

W tle widać helikopter, może jakaś włoska telewizja kręciła z góry ten przejazd :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kurczaq Pn maja 19, 2008 9:57  Re: Nagroda dla Roberta

Ralph1537 napisał(a):dobrze ze mu sie bolid nie popsul.Szkoda ze jechal starym bolidem, ludzie mieli fajna atrakcje tam, u nas tez by sie przydla taki przejazd bolidem przez miasto, najlepiej kubicy


Zmiłuj się, Roberta chcesz zabić. Niech lepiej na naszych drogach tego nie robi :) nie znajdzie te 12-14 km gdzie by spokojnie pojechał :D

Wielkie brawa !!! Co do przyznawania, to nie przyznaje się tylko za osiągnięcia tylko według opinii jury jak dany kierowca jest dobry i jak się zapowiada. Niepamiętam w jakiej gazecie włoskiej przeczytałem, że uznano, iż na decyzje jury wpłyneło khm: częste awarie bolidu i wypadek (duża presja), w miare dobra i równa jazda oraz potencjał jaki bynajmniej nasz kierowca ma :) Nie jestem maniakiem Kubicy, ale wydaje mi się, że jednak na tle Fiamiltona nasz rodak prezentował się znakomicie zmagając się z przeciwnościami losu.

Co do Massy, widać niema tego czegoś. Szkoda bo daże go wielkim szacunkiem ale także uważam, że nie zasługuje na to trofeum. Chyba, że zdobędzie mistrza w pięknym stylu :)
... puszczam Cię przodem, byś śladu stopy nie widział ...
Avatar użytkownika
Kurczaq
 
Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 9:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez barteks Pn maja 19, 2008 12:07  Re: Nagroda dla Roberta

Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez K2 Pn maja 19, 2008 14:09  Re: Nagroda dla Roberta

No dobra już można chyba zamknąć temat nie? Spam będzie zbędny tylko a można komentować na str. głównej w newsie...
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Postprzez Cinek Pn maja 19, 2008 14:12  Re: Nagroda dla Roberta

Kurczaq napisał(a):Co do Massy, widać niema tego czegoś. Szkoda bo daże go wielkim szacunkiem ale także uważam, że nie zasługuje na to trofeum. Chyba, że zdobędzie mistrza w pięknym stylu :)

Massa otrzymał to trofeum w 2007 roku.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości