Przed GP Abu Zabi 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez raf2 Cz lis 11, 2010 8:34  Przed GP Abu Zabi 2010

Konferencje prasowe

Thursday, November 11, 15:00 hours local time (11:00 GMT):
Fernando Alonso (Ferrari), Lewis Hamilton (McLaren), Nico Hulkenberg (Williams), Sebastian Vettel (Red Bull) and Mark Webber (Red Bull).

Friday, November 12, 19:00 hours local time (15:00 GMT):
Stefano Domenicali (Ferrari), Christian Horner (Red Bull), Adam Parr (Williams) and Martin Whitmarsh (McLaren).
Avatar użytkownika
raf2
 
Dołączył(a): Wt lut 03, 2009 15:36

Postprzez Adakar Cz lis 11, 2010 10:10  Re: Przed GP Abu Zabi

Czy tylko ja zauważyłem że na nosach bolidów RBR pojawił się diament RENAULT ?
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez qTeck Cz lis 11, 2010 10:13  Re: Przed GP Abu Zabi

Część grubszej akcji zwiększania ekspozycji loga marki u klientów - patrz również wizjery kasków Webbera i Vettela wcześniej oklejone napisem "Gives you wings" :wink:
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez gornik Cz lis 11, 2010 10:14  Re: Przed GP Abu Zabi

http://f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19024

Logo Renault pojawi się na nosach obu bolidów RB6, natomiast nazwa francuskiego producenta będzie widoczna na wizjerach Sebastiana Vettela i Marka Webbera.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Thorig Cz lis 11, 2010 10:33  Re: Przed GP Abu Zabi

Nieźle zakombinowali w sumie - umieścili swoje logo w ostatnim momencie przed zdobyciem mistrzostwa konstruktorów :) Tylko dość biedne to logo na nosie...
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Postprzez Karol Cz lis 11, 2010 10:36  Re: Przed GP Abu Zabi

Thorig napisał(a):Nieźle zakombinowali w sumie - umieścili swoje logo w ostatnim momencie przed zdobyciem mistrzostwa konstruktorów :) Tylko dość biedne to logo na nosie...


Jak możesz się domyślić, każdy centymetr kwadratowy na bolidach RBR to grube miliony.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez mago Cz lis 11, 2010 11:02  Re: Przed GP Abu Zabi

no i powinien zapowiadać się ciekawy wyścig (jeśli chodzi o względy WDC). Jednak jest to kolejny mega, hiper bezpieczny Tilkedrom. Jednak mam nadzieję, że trójca walcząca o mistrzostwo, jak i McLaren powalczą i to dość znacząco. Ja liczę na jakieś nietypowe scenariusze... zobaczymy jak przygotuje się Renatka i co uczyni Robercik.
Zobaczymy jak poradzą sobie ze zmieniającymi się warunkami, jak wpłynie to na opony. Mam cichą nadzieję, że tym razem obejdzie się bez jakiś wpadek mechaników Roberta.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez axel Cz lis 11, 2010 11:03  Re: Przed GP Abu Zabi

“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Kamil F1 Cz lis 11, 2010 17:44  Re: Przed GP Abu Zabi

Chyba nikt nie zaprzeczy że to co stanie się w ZEA napewno przejdzie w jakiś sposób do historii. Piękny tor więc wydaje mi się że wyścig także będzie piękny, pełen emocji. Wiele się dowiemy po tym Grand Prix. Żaden fan F1 nie powinien przegapić tego wyścigu, ja sam nie mogę się go doczekać. Będzie się działo :!: Alonso?
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez Flaczek Cz lis 11, 2010 17:49  Re: Przed GP Abu Zabi

Kamil F1 napisał(a):(...)Piękny tor więc wydaje mi się że wyścig także będzie piękny, pełen emocji(...)

Tor piękny, to prawda i akurat ten wyścig może być ciekawy, ale tylko dlatego, że rozegra sie tu walka o tytuł, a nadal jest 4 kierowców z matematycznymi szansami. Gdyby na tym torze wyścig odbywał się w połowie sezonu to byłby nudny jak żaden inny...
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez chmiel Cz lis 11, 2010 18:29  Re: Przed GP Abu Zabi

Kamil F1 napisał(a):Chyba nikt nie zaprzeczy że to co stanie się w ZEA napewno przejdzie w jakiś sposób do historii. Piękny tor więc wydaje mi się że wyścig także będzie piękny, pełen emocji. Wiele się dowiemy po tym Grand Prix. Żaden fan F1 nie powinien przegapić tego wyścigu, ja sam nie mogę się go doczekać. Będzie się działo :!: Alonso?

Tak trochę spamując, napiszę, że ja od wczorajszego wieczora nie mogę wysiedzieć i ciężko przychodzi mi myślenie o czymkolwiek innym. Wczoraj jeszcze miałem zajęcia na uczelni, zajmowało to moje myśli w sporej części, ale od wieczora w głowie siedzi mi już praktycznie tylko to, co się będzie działo w Abu Zabi. Dobrze, że pomiędzy dwoma ostatnimi GP jest tylko tydzień przerwy i już jutro treningi, a za 3 dni ostateczne rozstrzygnięcie (jakie by nie było) sezonu, który powinien przejść do historii jako jeden z najciekawszych i najbardziej wyrównanych.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez axel Cz lis 11, 2010 18:53  Re: Przed GP Abu Zabi

Ja się bardzo zastanawiam jakich szyfrów użyje RBR przez team radio aby chłopaki wrazie czego zamienili się miejscami, bo przecież byki to najwięksi przeciwnicy TO :P Jeżeli jednak mistrza zdobędzie Alonso, zapewne usłyszymy wielkie lamenty ze strony Hornera w sprawie akcji czerwonych na hockenheim, jakimi to oni nie są przeciwnikami tego typu rozwiązań, i że tylko dzięki temu Alonso wygrał
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Simi Cz lis 11, 2010 19:10  Re: Przed GP Abu Zabi

To będzie bardzo emocjonujący wyścig. Odstępy w klasyfikacji są minimalne. Ja oczywiście liczę na wygraną Alonso, albo Webbera, ale zobaczymy.
chmiel - zgodzę się z tobą. Rok 2010 jest jednym z wspanialszych w historii, takiej zaciekłej walki dawno nie było.
Tor może i robi wrażenie. Ten hotel jest wspaniały. Ale sam tor - nuda.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez vexx Cz lis 11, 2010 19:33  Re: Przed GP Abu Zabi

Nie chce krakać, ale będzie procesja, puszki dublet w kwalu, alążo pewnie 3-4 miejsce po kwal i podobnie dojadą do mety :???:
I was having a shit.
vexx
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 21:14

Postprzez AleQ Cz lis 11, 2010 19:41  Re: Przed GP Abu Zabi

No to czas na najbardziej wyczekiwany wyścig w którym się rozstrzygnie tytuł w klasyfikacji kierowców . Niestety mając w pamięci zeszłoroczny wyścig nie liczmy ,że będziemy mieli spektakl jak np.w Kanadzie czy Belgii. Faworytami wyścigu są Puszki jak zawsze ,ale czy Vettel lub Webber wygra tytuł to ciężko powiedzieć. Odnośnie Reno to liczę że zapunktują po długiej przerwie podwójnie ,ale zapewne Pietrow znowu przetestuje wytrzymałość band ... Chciałbym,aby Ferdek przypieczętował tytuł sobie wygraną ,lecz szczerze są na to małe szanse. Wierzę ,że Alonso wygra tytuł po 3 latach posuchy :grin: :wink:
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Następna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron