Przed GP Abu Zabi 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SirKamil So lis 13, 2010 15:43  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Weber jest obecny na torze co prawda, ale jako menedżer. Pierwsze słyszę, żeby po nim jeździł.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez tuba So lis 13, 2010 15:45  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

A ja mam po prostu wrażenie, że sytuacja, w której Webber był brany wg wielu jako główny faworyt do tytułu przed tym GP, go przerosła. Chciałbym żeby zdobył tytuł ale jutro musiałby wyglądać jak podczas GP Węgier, co jest pobożnym życzeniem, niestety.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez wartek So lis 13, 2010 15:53  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Voltare napisał(a):
patgaw napisał(a):a Massie gdzies tak o 2sek nie udalo sie rozpoczac okr?

Massa zdążył rozpocząć okrążenie co nie zmienia faktu, że chyba na początku chciał przyblokować jednego Mercedesa żeby Alonso ich wyprzedził a gdy to się nie udało przepuścił Alonso, ale i sam na pewno zdążył rozpocząć okrążenie.


g prawda, po co mialby blokowac rosberga jeszcze na okrazeniu wyjazdowym??
wszystko bylo na styk, kazdy z nich chcial zwolnic i zrobic sobie miejsce na torze wiec alonso jadac jako ostatni mogl nie zdarzyc dlatego massa go przepuscil a sam zdarzyl niemal rowno ze stoperem, w ostatniej sekundzie, bardzo madra zagrywka Ferrari, gdyby alonso nie zdarzyl to sytuacja stalaby sie dramatyczna z 6-7 czasem
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez Damian375 So lis 13, 2010 15:55  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Pojawiają się głosy, że gdyby Robert jechał spokojniej... owszem gdyby jechał spokojniej, może byłby wyżej, ale co z tego skoro On jechał spokojnie, a i tak uślizgi się pojawiały. Postawił wszystko na jedną kartę...

Wartek, jechał pociąg. Pierwszy był Lewis, a ostatni w pociągu chyba Fernando.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Shaitan So lis 13, 2010 16:02  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Kara Nocny Cień napisał(a):Co oni zrobili Weberowi że nagle jest wolnijeszy o 0.5sek :shock: :shock:

Pozwolili mu uwierzyć, że może być mistrzem świata :-P ?
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Voltare So lis 13, 2010 16:23  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

wartek napisał(a):g prawda, po co mialby blokowac rosberga jeszcze na okrazeniu wyjazdowym??

Może po to żeby Ferdek miał przed sobą czysty tor a nie jechał za Rosbergiem ?

BTW wiadomo czy sędziowie zajmują się sprawą Massy i Hamiltona czy odpuścili sobie to po prostu ?
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez lukizc So lis 13, 2010 16:25  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Panie Webber cóż Pan dobrego wyczynia :( Z drugiej strony mam nadzieję że to Pana błędy, a nie jakieś zagrania puszkogniotów. Cóż, może się Pan odegrać w jeden możliwy sposób, fantastyczną pogonią jutro. Tyle że w S3 ciężko wyprzedzać...

Boję się że HAM może mieć jakieś problemy i zostanie wyśmigany przez ALO, wtedy to już w ogóle koniec zabawy.
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez l00kers So lis 13, 2010 16:30  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Ale co ferrari sobie myślało wypuszczając na ostatnie okrązenie Masse sekunde przed Alonso :razz:
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez raf2 So lis 13, 2010 16:33  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Mam duże obawy, że VET może zostać MŚ, przy obecnym scenariuszu wystarczy atak WEB na ALO, lub jakaś jego awaria [ALO] i mamy Vettela jako MŚ.

PS: Czy polsat szykuje jakieś obszerne podsumowanie sezonu? Bo te 2 minutowe "Najlepsze i najgorsze momenty sezonu" to żal.
Avatar użytkownika
raf2
 
Dołączył(a): Wt lut 03, 2009 15:36

Postprzez bosssu So lis 13, 2010 16:38  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

To właśnie pokazuje jaki z Webbera wybitny kierowca, gdy pojawia się presja i trzeba przycisnąć to go nie ma.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez ice So lis 13, 2010 16:40  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Thorig napisał(a):Ja po zobaczeniu Putina w bolidzie Renault w towarzystwie pana Lopeza nie mam już żadnych wątpliwości że nawet gdyby jutro Pietrowowi udało się przyrżnąć w jakąś bandę to i tak w przyszłym roku skład Renault pozostanie nie zmieniony a wszelkie gadki o zmianie składu są pod publiczkę.


To bylo raczej pewne juz odkad Renault zaczelo sie zaopatrzac w sponsoring naszych wschodnich sasiadow. Putin pewnie siedzi podjarany, bo Pietrow pokonal Polaka, w ogole jakos mi sie to nie podoba ze Putin macza swoje łapska w Renault, ktos kiedys powiedzial ze jakby Pietrow byl na poziomie Roberta to bylby nr 1, ja mysle ze to staloby sie nawet wczesniej, no ale to tylko luzne dywagacje...

Co zrobili Webberowi ? - zrobili mu problem z glowy albo sam byl nagle o tyle wolniejszy :>
Z czego sie cieszyli mechanicy RBR ? - z powyzszej sytuacji.

Mam nadzieje ze Alonso zamknie im japy i RBR skonczy bez WDC, Newey'owi WCC sie nalezalo, i wystarczy tych tytułow.
Szkoda ze poraz kolejny w bolidzie Kubicy sie cos paprze, oby jutro bylo lepiej.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez wartek So lis 13, 2010 16:50  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

l00kers napisał(a):Ale co ferrari sobie myślało wypuszczając na ostatnie okrązenie Masse sekunde przed Alonso :razz:


wszystko byloby ok gdyby nie zrobil sie taki korek i kazdy nie zaczalby sobie robic miejsca na torze ;)
wtedy alonso jadac jako ostatni mialby teoretycznie najlepsze warunki
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez Arya So lis 13, 2010 16:52  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Alonso swoją drogą, o ile się orientuję, ledwie zdążył zacząć pomiarowe okrążenie. Parę sekund i walka o tytuł mogłaby wyglądać zupełnie inaczej :razz: A tak, to jest w tej chwili w świetnej sytuacji, RBR żadnego TO przeprowadzić nie może, losy tytułu ważą się praktycznie w jego rękach, chyba, że zepsuje mu się bolid albo ktoś go wyeliminuje :P
Ostatnio edytowano So lis 13, 2010 16:56 przez Arya, łącznie edytowano 1 raz
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez fletcher So lis 13, 2010 16:54  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

SPIDER napisał(a):No właśnie też nie wiem, z czego cieszyła się ekipa RedBulla.

O ile dobrze widziałem to cieszyli się w części garażu Vettela, więc to normalne.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez KrzysR So lis 13, 2010 17:22  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Thorig napisał(a):Ja po zobaczeniu Putina w bolidzie Renault w towarzystwie pana Lopeza nie mam już żadnych wątpliwości że nawet gdyby jutro Pietrowowi udało się przyrżnąć w jakąś bandę to i tak w przyszłym roku skład Renault pozostanie nie zmieniony a wszelkie gadki o zmianie składu są pod publiczkę
A już zupełnie poważnie Renault nie pracuje już jak na początku sezonu wolniejsze pitstopy, błędy w boksach dziwne awarie może jednak wyniki ponad miarę oczekiwań zamiast przynieść mobilizacje przyniosły rozluźnienie w oczekiwaniu na przyszły sezon...


Przedewszstkim trzeba sobie zadac pytanie o co Lopezowi chodzi z tym jego zaangazowaniem w F1.
Nie jestem do konca przekonany czy aby napewno zalezy mu na tym aby jego zespol zdobyl mistrzostwo i za jaka cene?
Predzej uwierze ze chodzi mu o zrobienie dobrego biznesu np. z ruskimi jak sie taka okazja nadazy niz inwestowac w zwycieski bolid, no ale kto wie, nie znam czlowieka zyobaczymy :-)
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron