Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Komentarze i dyskusja na temat przebiegu kariery polskiego kierowcy

Moderator: Ekipa F1

Postprzez NICKski Pn wrz 23, 2013 16:00  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Chyba dobrze wybieram wątek bo tu wcześniej toczyła się dyskusja o relacjach RK z Lotusem.

Tak sobie pomyślałem, że być może pamiętne "hocki-klocki" między Kubicą (Morellim) a zespołem Renault / Lotus, te wielomiesięczne podchody, obiecywanki - spodziewanki, że RK będzie w stanie zasiąść w bolidzie w sezonie 2012 były spowodowane tym samym co dziś zaowocowało przejściem Kimiego do Ferrari - kasą.

Może "wisiały" jakieś rachunki i potrzebny był bleff by zaległe kwoty trafiły wreszcie na konto RK?
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez Woolf Pn wrz 23, 2013 16:15  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Ciekawe spostrzeżenie. Wiadomo orientacyjnie ile RK zarobił na niejeżdżeniu?
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez lg2000 Pn wrz 23, 2013 17:43  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Sir Wolf napisał(a):Ciekawe spostrzeżenie. Wiadomo orientacyjnie ile RK zarobił na niejeżdżeniu?
Podobno Lotus zapłacił RK 12 mln $ za kontraktowy rok 2011.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez Woolf Pn wrz 23, 2013 19:18  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Najtrafniejszym podsumowaniem tej kwoty byłaby mina z Twojego avatara :P
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez cravenciak Pn wrz 23, 2013 19:34  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Not bad? :D
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez borys88rr Cz kwi 10, 2014 21:09  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

borys88rr
 
Dołączył(a): Cz maja 13, 2010 15:10

Postprzez Woolf Cz kwi 10, 2014 21:26  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do takiego poziomu sprawności tej ręki.
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Kazik Pt kwi 11, 2014 0:13  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Do takiego to już raczej nie...niestety. :-( Większość z nas dałaby wiele aby było tak jak np. na początku 2011 roku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Master N lut 01, 2015 14:40  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Wieści z bliskiego otoczenia są takie, że na dzisiaj F1 to historia.
Lepsza ciekawostka jest taka, że za rok-dwa Kubicy ma nie być w WRC. Chłopaki planują coś innego. //może własne mistrzostwa F1 z poszerzonymi kokpitami...
Ostatnio edytowano N lut 01, 2015 14:54 przez Master, łącznie edytowano 1 raz
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez cravenciak N lut 01, 2015 14:51  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Bliskie źródła nie są potrzebne, żeby dojść do takiego wniosku. Stworzenie prywatnego zespołu jest dosyć jasnym sygnałem. Własne? :D W sensie, że Lotos je zorganizuje i Robert będzie się ścigał z mistrzem kartingu Kościuszką? :P
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Master N lut 01, 2015 14:54  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Własne mistrzostwa to żarcik.
Ale jak nie F1 i nie WRC - to co?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Europejczyk N lut 01, 2015 15:05  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

DTM :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Master N lut 01, 2015 15:10  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

W sensie, że Lotos je zorganizuje i Robert będzie się ścigał z mistrzem kartingu Kościuszką?


I Baszem!. :P
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Rami N lut 01, 2015 20:03  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Master napisał(a):Wieści z bliskiego otoczenia są takie, że na dzisiaj F1 to historia.
Lepsza ciekawostka jest taka, że za rok-dwa Kubicy ma nie być w WRC. Chłopaki planują coś innego. //może własne mistrzostwa F1 z poszerzonymi kokpitami...


"Jak tylko dotrę na zapoznanie, jestem kierowcą i wykonuję swoją pracę. Ale pomiędzy rajdami jestem zajęty wieloma innymi rzeczami. Dziś rano na przykład wybierałem miejsca tankowania w Meksyku. Ale lubię to, to nowe wyzwanie. Kiedy jesteś w F1, jesteś przyzwyczajony do najwyższych standardów. Teraz moim marzeniem jest zbudowanie zespołu, który będzie tak dobry, jak zespoły z czołówki stawki WRC. Nie jestem businessmanem, nie jestem szefem zespołu, nie mam do tego mentalności. Ale na chwilę obecną nadal bujemy zespoł, a mam doświadczenie z ekip, w których pracowałem i to może być przydane. Ale jestem kierowcą. To, czego dokonaliśmy jest najlepsze na ten rok i być może na przyszłość"

Z tej wypowiedzi wynika, jakby RK na lata już się związał z WRC, bo zbudować zespół taki jak z fabryki nie jest możliwy na przestrzeni jednego roku.
Rami
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 12:02

Postprzez bartoszcze Wt lut 03, 2015 11:32  Re: Rehabilitacja i powrót do zdrowia Roberta Kubicy

Master napisał(a):Lepsza ciekawostka jest taka, że za rok-dwa Kubicy ma nie być w WRC.


Czyżby jednak jakieś wyścigi?
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Robert Kubica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron