Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez quickNick Śr cze 27, 2018 23:35  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Mam spór na aliexpress i chińczyki nawalają mi po takiemu...

Obrazek

Jak to przynajmniej wrzucić w translator? Nie da się tego skopiować nawet :twisted:
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez Gie Cz cze 28, 2018 6:14  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez lolek99 Cz cze 28, 2018 10:35  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ale masz na końcu dwa wykrzykniki, więc coś od Ciebie chcą :twisted:
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Pauree Cz cze 28, 2018 11:32  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

quickNick napisał(a):Mam spór na aliexpress i chińczyki nawalają mi po takiemu...

Obrazek

Jak to przynajmniej wrzucić w translator? Nie da się tego skopiować nawet :twisted:

Są chyba aplikacje na telefon, które potrafią "na żywo" tłumaczyć to, co zobaczy kamera telefonu. Sprawdzałem kiedyś na różnych produktach i tłumacz spisywał się nieźle, więc proponuję właśnie takie rozwiązanie. Kiedyś to się nazywało Word Lens Translator, ale potem wykupił to chyba Google i teraz jest to po prostu Tłumacz Google.

A, dobra, widzę że ktoś już o tym napisał...
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez quickNick Cz cze 28, 2018 12:52  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Dzięki wielkkie :D
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez rolnik sam w dolinie Cz cze 28, 2018 16:33  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ja proponuję im odpisać po polsku wraz z Twoimi żądaniami. Zazwyczaj po czymś takim im się przypomina, że potrafią pisać po angielsku.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez quickNick Cz lip 05, 2018 15:11  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Szukam butów Reebok Answer VI - miałby ktoś pomysł, gdzie je można dostać nawet za granicą? Dzięki z góry!

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez Eli_ Pt lip 27, 2018 22:20  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Kilka tygodni temu we wiadomościach lub teleexpressie ( niestety nie pamiętam dokładnie kiedy i w czym ) była wzmianka o trzech pasjonatach, którzy chcąc uczcić 45 lat Fiata 126p, właśnie takimi autami wyruszają na europejskie wakacje.
Potrzebuję wrócić do tego materiału lub znaleźć coś na ten temat ... Może ktoś coś o tym słyszał lub wie gdzie szukać takiej informacji ?
Avatar użytkownika
Eli_
 
Dołączył(a): N sie 16, 2009 13:34

Postprzez quickNick Pn sie 13, 2018 9:59  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Szukam czarnych butów z zabudowanymi kostkami - takie bardziej kozackie w takim stylu jak u chłopaków:
https://youtu.be/mF0xr3BUpNo?t=60
https://youtu.be/mF0xr3BUpNo?t=327

Przewaliłem całe allegro, ale tam mają takie pospolite, że aż żal :D
Ktoś coś?
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez sabat Pn sie 13, 2018 17:51  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Takie? https://goo.gl/P9LYiS

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
sabat
 
Dołączył(a): Pt maja 11, 2007 14:46

Postprzez Sar trek Śr sie 15, 2018 10:29  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Witam

Czasem czytam o samochodach wyścigowych startujących w IndyCar i w opisie zawieszenia często spotykam się z czymś takim, jak top link. Ktoś wie, co to jest, i jak to nazywa się po polsku? I jak wie, to chętnie bym dowiedział się, czym są radius arms
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez Pauree Śr sie 15, 2018 14:09  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Radius arms to chyba po polsku wahacze, po prostu. A z resztą Ci nie pomogę... Co do top link, musielibyśmy zobaczyć jakieś pełne zdanie, bo to może być po prostu jakiś rodzaj mocowania, które znajduje się "na górze", stąd to top.

Edit: pewna "mądra strona" podpowiada, że top link to może być "łącznik górny" - czyli tak jak mówię, nic szczególnie "specjalistycznego", dość dosłowne tłumaczenie.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Sar trek Śr sie 15, 2018 18:16  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Tu mam przykładowe zdanie

At the front the M15 was suspended by lower wishbones, top links and single radius arms. The rear end featured a four-speed version of the Hewland LG500 gearbox to which reversed lower wishbones and single top links were connected.


łącznik górny to może być najtrafniejsze wytłumaczenie tego słowa. Wielkie dzięki. Wachacze to bardziej wishbones, ale wygląda na to, że radius arms to mogą być wachacze wleczone.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez Woolf Śr sie 29, 2018 15:28  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Czy ktoś potrafi powiedzieć, co to za czcionka w grafice Pirelli?

Obrazek
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez slipstream Śr sie 29, 2018 15:29  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Korporacyjnym fontem Pirelli jest Gotham. Z tym że to całkiem drogi komercyjny font, ale jak coś jego darmowa alternatywa nazywa się Montserrat https://fonts.google.com/specimen/Montserrat
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron