[Zespoły] McLaren

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Wolek Śr lip 04, 2018 10:19  Re: [Zespoły] McLaren

ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Wolek
 
Dołączył(a): Cz kwi 23, 2009 12:39

Postprzez Kazik Śr lip 04, 2018 11:11  Re: [Zespoły] McLaren

Odejście Boulliera nie jest zaskoczeniem w kontekście ostatnich pogłosek na ten temat ale wybór na jego następcę brazylijskiego kierowcy wyścigowego jest już dla mnie sporym zaskoczeniem. 8-) Nie wiem co jest grane w tym Mc Larenie aktualnie ale mam nadzieję, że oni wiedzą.
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez fordern Śr lip 04, 2018 15:16  Re: [Zespoły] McLaren

Gość dowodził już kiedyś zespołem BAR, i to za jego rządów Honda odniosła jedyne zwycięstwo w ostatnich latach. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Kazik Śr lip 04, 2018 15:33  Re: [Zespoły] McLaren

Wiem, sprawdziłem potem metrykę de Ferrana bo znałem go tylko jako dobrego kierowcę z Indy a myślałem, że nie miał nic wspólnego ze światem F1. Jednak miał. :) (2005-2007).
I tak dziwne, że Brazylijczyk zamienia Francuza w brytyjskim zespole. 8-)
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez IceMan11 Śr lip 04, 2018 17:52  Re: [Zespoły] McLaren

Kazik napisał(a):Wiem, sprawdziłem potem metrykę de Ferrana bo znałem go tylko jako dobrego kierowcę z Indy a myślałem, że nie miał nic wspólnego ze światem F1. Jednak miał. :) (2005-2007).
I tak dziwne, że Brazylijczyk zamienia Francuza w brytyjskim zespole. 8-)
Niech dadzą na szefa Elżbietę II, to od razu będą wyniki!
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez Damian375 Śr lip 04, 2018 23:13  Re: [Zespoły] McLaren

Rzekomo Eric po prostu wstał od stołu i wyszedł z pokoju z kilkoma słowami na ustach, których lepiej nie cytować.

Razem z nim odeszło dwóch stosunkowo ważnych inżynierów, którzy już znaleźli zatrudnienie w... Williamsie
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez sneer Cz lip 05, 2018 9:15  Re: [Zespoły] McLaren

No to Williams sięgnie Rowu Mariańskiego.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LeVi_ Cz lip 05, 2018 12:07  Re: [Zespoły] McLaren

Damian375 napisał(a):Rzekomo Eric po prostu wstał od stołu i wyszedł z pokoju z kilkoma słowami na ustach, których lepiej nie cytować.

Czy te słowa brzmiały: "Jestem bardzo dumny z tego, że przez cztery ostatnie lata mogłem pracować z tak wspaniałym zespołem. Zdaję sobie sprawę z tego, że nadszedł właściwy czas, by ustąpić ze stanowiska. Chcę życzyć McLarenowi wszystkiego najlepszego w sezonie 2018 i kolejnych"? :D :D
LeVi_
 
Dołączył(a): Śr sty 29, 2014 15:48

Postprzez Damian375 Pn lip 30, 2018 9:03  Re: [Zespoły] McLaren

A tymczasem rzekomo belgijskie media piszą, że czas Vandornee w McLarenie dobiegł końca.

-- Pn lip 30, 2018 9:03 --

Ponadto Amus wspomina, że w takiej sytuacji Stoffel mógłby liczyć na transfer do... Williamsa....
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez psz Pn lip 30, 2018 10:08  Re: [Zespoły] McLaren

Na Williamsa raczej brakuje mu wsparcia sponsorskiego. Za jazdę w takim teamie trzeba słono płacić :wink:
Avatar użytkownika
psz
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 20:19

Postprzez Woolf Pn lip 30, 2018 13:50  Re: [Zespoły] McLaren

psz napisał(a):Za jazdę w takim teamie trzeba słono płacić :wink:

Jazda w Williamsie to hobby dla bogatych :D
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez IceMan11 Pn lip 30, 2018 14:11  Re: [Zespoły] McLaren

Woolf napisał(a):
psz napisał(a):Za jazdę w takim teamie trzeba słono płacić :wink:

Jazda w Williamsie to hobby dla bogatych :D
Dobre!
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez idylla Pn lip 30, 2018 14:33  Re: [Zespoły] McLaren

@Up,up
Hobby to bym tego nie nazwał, hobby na ogół się lubi :evil:
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez Jimmy0555 Cz wrz 06, 2018 19:32  Re: [Zespoły] McLaren

Powróćmy na chwilę do roku 2007. Zdecydowanie interpretacja warta uwagi :-)

https://www.wykop.pl/wpis/35005061/obej ... zed-chwil/
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Jimmy0555
 
Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 13:15

Postprzez Arnulf Cz wrz 06, 2018 19:54  Re: [Zespoły] McLaren

Nie chce mi się w to wierzyć. Autor nadal nie podaje informacji, co takiego się stało, że ten sabotaż miałby mieć miejsce.

Rozpoczął się proces w wyniku którego McLaren został zdyskwalifikowany jako team - pozbawiony dorobku punktowego lecz na skutek szerokich zeznań które złożono zdecydowano się pozostawić kierowców przy walce o tytuł. Alonso brał także udział w zeznaniach i na skutek porozumienia Mosley - Dennis ten drugi miał przyjąć do wiadomosci że " ostateczna walka o tytuł mistrzowski" (indywidualny) bedzie musiała przyjąć pewne obostrzenia.
Warto nadmienić że na skutek przeprowadzonego dochodzenia FIA uzyskała dodatkowe niezwykle obciążające McLarena informacje i dowody (nigdy nie ujrzały światła dziennego) które spowodowały że za zamkniętymi drzwiami zapadła ostatecznie decyzja która miała zadecydować o przetasowaniach w finałowym wyscigu Hamiltona i Alonso.


Nie rozumiem tego, co pogrubiłem. Czytałem to ze 3 razy i dla mnie to nie ma sensu. McLaren został zdyskwalifikowany jako zespół, to wiadomo. Ale co FIA miałaby mieć to walki kierowców? Co to byłby dla nich za problem, żeby zdyskwalifikować także Hamiltona i Alonso?
I nie przyjmuję to wiadomości argumentu "żeby stworzyć pozory walki o tytuł i przyciągnąć kibiców przed TV i na tor". Gdyby faktycznie tak chcieli zrobić, to było ku temu zapewne kilka okazji, żeby tytułu nie rozgrywać przy stoliku w dość niepewnych okolicznościach, żeby bawić się sprzęgłem itd. Wystarczyłaby awaria Raikkonena w ostatnim wyścigu i cały misterny plan psu w przysłowiowe gardło.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron