Sprawy dot. użytkowników

Uwagi na temat forum, prośby o utworzenie nowych działów, ogłoszenia

Moderator: Ekipa F1WM

Postprzez bartoszcze So lis 02, 2019 13:30  Re: Sprawy dot. użytkowników

patgaw napisał(a):
bartoszcze napisał(a):Oczywiście każde "ostrzeżenie" nie zawierało ani słowa wyjaśnienia i odsyłało do skasowanego posta.

czego nie rozumiesz w slowie obrazliwe?

Gdyby którakolwiek z wiadomości o "ostrzeżeniu" zawierała słowo "obraźliwe, to nie pisałbym że nie zawierało ani słowa wyjaśnienia, czego nie zrozumiałeś w sformułowaniu "ani słowa wyjaśnienia"?

Nie komentuję tego że słowo "powrutowiec" nie jest obraźliwe ani nie odnosiło się do żadnego uczestnika forum, nie mówiąc o kasowaniu postów które tego słowa nie zawierały (ani żadnego innego obraźliwego). Dlatego podesłałem Ci na priv link do regulaminu.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez bartoszcze So lis 02, 2019 13:43  Re: Sprawy dot. użytkowników

AutoryteT napisał(a):Bardziej odnosiłem się do JPS, któremu faktycznie jedno ostrzeżenie dałem.
To dotyczyło raczej spójności podejścia :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Pavlos Le Paul Pn lis 11, 2019 10:52  Re: Sprawy dot. użytkowników

Nie prościej byłoby zrobić żeby każdy nowozarejestrowany miał blokade pisania i byłaby ona ręcznie zdejmowana? Warto zauważyć że potencjalne boty mają wpisywane podejrzane linki w stronie www, często też pojawia się nietypowa lokalizacja oraz zainteresowania. Oczywiście zakładam przy tym, że ktoś ręcznie by zdejmował takie blokady.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pavlos Le Paul Śr mar 11, 2020 9:19  Re: Sprawy dot. użytkowników

Widzę że odblokowano możliwość rejestracji.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez cwiek N gru 12, 2021 21:22  Re: Sprawy dot. użytkowników

Forum już chyba całkiem dogorywa. Wszyscy wiemy, co dziś się wydarzyło a tutaj cisza...
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez mortis N gru 12, 2021 21:28  Re: Sprawy dot. użytkowników

Szkoda... jest jakieś inne forum o F1 w polskim necie gdzie wszyscy się przenieśli?
mortis
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 18:54

Postprzez baron N gru 12, 2021 22:02  Re: Sprawy dot. użytkowników

Nikt się nigdzie nie przeniósł. Fora to już przeżytek. Dzisiaj króluje facebook, twitter i inne dziadostwa.

Spora aktywność jest na stronie głównej F1WM. Sam już przestałem praktycznie przeglądać forum i komentuje tylko tam. Szkoda tylko, że duża część komentarzy to trollownia i plucie jadem w stronę Maxa/Lewisa, ale na dziel pasje jest niewiele lepiej. :)
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez J.P.S. N gru 12, 2021 22:06  Re: Sprawy dot. użytkowników

Na Twitterze i FB nie da się normalnie podyskutować bo poziom komentarzy jest poniżej dna. Plucie jadem, wulgaryzmy itp. Większość komentujących to bezmózgie ameby.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Mariusz Pn gru 13, 2021 9:59  Re: Sprawy dot. użytkowników

Wszedłem wczoraj na forum i też chciałem wyrazić swoją opinię, ale... nie znalazłem właściwego wątku. Trochę się rozczarowałem, bo takich emocji jak wczoraj na finał nie pamiętam od sezonu 1994.

Nie zgodzę się z opinią, że fora dyskusyjne to przeżytek. Owszem, mamy erę Internetu 2.0 z mediami społecznościowymi, ale nadal funkcjonują specjalistyczne fora. Ja z używania Facebooka i Messengera zrezygnowałem już ponad dwa lata temu, na Twitterze jestem aktywny, ale też nie wdaję się w niektóre dyskusje, bo to po prostu nie jest warte ani mojej energii, ani czasu, ani wiedzy. Zgadzam się z tezą, że jest wielki hejt, wulgaryzmy, heheszki, memy i to mocno (przynajmniej mnie) odstrasza od komunikacji w ten sposób chociażby na Twitterze. Tu, na forum dyskusyjnym, lata temu panował względny porządek i szacunek, na prawdę można było się podzielić z innymi fanami F1 swoją opinią, nie koniecznie się z nią zgadzać. Trochę tego brakuje, ale najwyraźniej większość wartościowych osób już przestała się udzielać.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez marrak Pn gru 13, 2021 11:39  Re: Sprawy dot. użytkowników

Kilka lub kilkanaście osób tu jeszcze zagląda jak widać :) Ale chyba nie ma chętnej osoby która zajęła by się chociażby tworzeniem wątków dla wyścigów co pomogłoby trochę rozkręcić dyskusję.
Także 1) szukamy chętnego na 2022 :D
a 2) GPM przyciągał tu sporo osób jak znów nie ruszy w 2022 to chyba nic się nie zmieni :(
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Europejczyk Pn gru 13, 2021 12:19  Re: Sprawy dot. użytkowników

Ciężko będzie tutaj cokolwiek uratować, jak chyba nawet żaden moderator tutaj nie zagląda.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Masterr So lut 05, 2022 22:36  Re: Sprawy dot. użytkowników

Mastera z forum się pozbyliście i forum upadło :(
A mówiłem dajcie mnie na moda :D :D :D :D

PS. Właśnie wspominam Bohdiego (R.I.P - trzymałem z Wojtkiem kontakt od 2011 roku co najmniej 1x w tygodniu, bo jak Bobert przywalił w barierkę to męczyłem mu ostro bułę na PW, a potem przez telefon. Chłop robił staż w Mediolanie - w szpitalu, którego filia mieściła się w Santa Corona. I tam pracował sobie pewien jegomość-rehabilitant. "Świat jest mały Dominik, naprawdę". Wystarczy sobie wklepać w googlu jaki bohdi to był mózg. Staże w Houston, Nowym Jorku, Teksasie, Pittsburghu, Detroit... Co ciekawe znał się też z TobaccoBoyem. Z tego co pamiętam, a mówił mi to w 2015-2016, TobaccoBoy kręcił się w ekipie kartingowej Kubicy we wczesnych latach jego kariery... + bardzo chwalił Damosa, mówiąc: "cyt: "Damos ma łeb. Wie co mówi.".

Ehhh dzwonilismy do siebie i nie potrafiliśmy zakończyć rozmowy, bo co u Kubicy, co w F1.......... W 2013 kupilśmy se bilety na Bon Jovi - tyle że on na Slane Castle a ja na Gdańsk.

Bohdi w 2020 roku latem przeprowadził się do Poznania - zamieszkał 3 kilometry ode mnie. Obiecał, że ogarnie swoje sprawy po przeprowadzce z Waterford i lecimy na Wrocławską. Zmarł jakieś 2 miesiące po przeprowadzce tutaj, w sierpniu 2020 roku - dokładnie na ten miesiąc byliśmy zgadani. Jeśli ktoś jest z Gliwic, odwiedźcie naszego Przyjaciela: https://grobonet.com/index.php?page=wys ... C01L71A.... :( mieliśmy się spotkać właśnie w sierpniu 2020, bo dzieliło nas 10 minut autobusem :( ) , a to dosyć zabawne, bo kilka razy i to na przestrzeni kilku lat powiedział mi: "Dominik, świat jest mały, uwierz." Jakoś raz w miesiącu rok w rok podsyłałem mu hard-metalowe i hard-rockowe albumy na pocztę gmail. Dzięki Bohdi za Skid Row i Bon Jovi <3

I jeszcze TobaccoBoya (chyba też RIP), bankoq, ABA, Carlosa (mega-spoko człowiek, ma bardzo ładną laskę - teraz już chyba żonę ;) ;) ;) , ćwieka, Maraza, Damosa, BMWPower, Rubiq, Crow, Pieczar, slipa, hideto, SirKamil (łeb jak TobaccoBoy czy Damos), patgaw, cravenciak, yankess, Angulo, Cinek, Mexi, Shaitan, barteksa (tych dwóch asów robiło u Artura Kubicy w redakcji), MalarzF1 (z tym gościem nieraz i nie dwa balowaliśmy na Wrocławskiej, bo też się okazało, że mieszka 5 przystanków ode mnie :D ).......

Swoją drogą taka śmieszna anegdota. Kiedyś na Euro2012 zaprosiłem w odwiedziny Rubiq'a do swojego miasta, który ma chyba moda do dzisiaj i czytałem co sobie modzi piszą o Masterze na ukrytym forum administracyjnym :twisted: :twisted: :twisted: (jego hasło już nie działa :< )

Obrazek

Teraz już obydwaj wiedzą co u Senny...

To były czasy :D

No i ja w TOP3 :warrior: :warrior: :warrior:
Obrazek

Za to w sumie kocham wciąż F1. Że to taki mały, zamknięty, "nasz" świat.

PS2. Hej!
W sumie to jestem na P2 z pięciocyfrowym wynikiem!
Obrazek

Zacząłem przygodę z f1wm mając niecałe 12 lat.

Mam nadzieję, że u Was wszystko gites i trzymacie się wciąż ramy (nie zmarliście na żadne udary, zawały, glejaki i inne ścierwa).

BTW - czemu w podpisie mam reklamę środku na erekcję tj. sildenafil? :o :-o

Jak to mówił bohdi - buziaki & enjoy life!
Masterr
 
Dołączył(a): Wt sty 19, 2021 10:33

Postprzez Europejczyk Pn lut 07, 2022 10:23  Re: Sprawy dot. użytkowników

Pozdro Master, fajnie cie znowu zobaczyć na forum :D
Kurde kiedyś to było, te emocje podczas powrotu RK z Renault potem z Williamsem :-D
Ja jeszcze tu zaglądam... Może nie codziennie, ale zaglądam.
Nic się zbytnio nie odzywam no bo w sumie nie ma o czym... ani z kim :sad:
Forum upadło, zostało wyparte całkowicie przez FB, Instagram itd.
Szkoda, zawsze lubiłem wszelkiego rodzaju fora. Dużo lepiej się odnajduje na tego typu stronach, no ale cóż.. Świat się zmienia.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez cwiek Wt lut 15, 2022 11:42  Re: Sprawy dot. użytkowników

Siemanko Master. Miło Cię widzieć :) Nie raz się starliśmy tu na forum, byłeś mocno uparty w swoich teoriach :P Niemniej zapamiętałem Cię pozytywnie, przede wszystkim widziałem w Twoich wpisach człowieka emocjonującego się F1 i karierą Kubicy :) Trzymaj się i wszystkiego dobrego :) Niestety, życie ciągle nas zaskakuje, raz na plus, innym razem na -. Takie już jest.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Endrju Szopen Śr mar 23, 2022 12:39  Re: Sprawy dot. użytkowników

Weźta, bo przez Was w pracy mi się sentymentalnie zrobiło.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron