Hadjar wygrywa główny wyścig F2 w Melbourne

Dino Beganovic zwycięża w głównym wyścigu F3

Stenshorne wygrywa ekscytujący sprint w Australii

Dennis Hauger wygrywa chaotyczne kwalifikacje w Australii

Leonardo Fornaroli wygrywa kwalifikacje w Melbourne [Akt.]

Verschoor i Stanek zdyskwalifikowani z wyników sprintu

Verschoor zwycięzcą sprintu F2 w Dżuddzie

Więcej wiadomości...
    Morbidelli sensacyjnym zwycięzcą drugiego wyścigu na Hungaroringu
    Mateusz Szymkiewicz, 4 maja 2014<<  |  lista newsów  |  T-  |  T+  |  >>
    Gianni Morbidelli sensacyjnie zwyciężył w drugim wyścigu Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych na torze Hungaroring, przełamując dominację Citroena.

Włoch zaliczył fantastyczny start z czwartego pola i już po pierwszym zakręcie jechał na pozycji lidera, której nie oddał do samej mety. Za zawodnikiem Munnich Motorsport dojechał Tiago Monteiro, który na ostatnim okrążeniu w szykanie przypuścił atak na pierwsze miejsce, lecz skończył się on niewielkim kontaktem. Trzecie miejsce zajął startujący z pole position Hugo Valente.

Czwarty zameldował się na mecie Tom Coronel, który na dystansie całego wyścigu blokował Yvana Mullera i Jose Marię Lopeza, którzy ostatecznie ukończyli rywalizację na piątej i szóstej lokacie. Dalej pojawili się Tom Chilton, Gabriele Tarquini, Sebastien Loeb oraz Norbert Michelisz. W kategorii TC2 tym razem zwyciężył Franz Engstler, który ukończył wyścig przed Pasquale di Sabatino, Johnem Filippim i Yukinorim Taniguchim.

Do drugiej rywalizacji nie przystąpił Mehdi Bennani, w którego Hondzie podczas okrążenia zjazdowego po pierwszym wyścigu uszkodzeniu uległa turbina.